Yaz aylarında bir evi dekore etmek için 7 aksesuar

evde-oturma-alaninin-dekorasyonu

Yaz dekorasyonunda aksesuarların önemine özel bir vurgu yapılıyor. Aksesuarlar aracılığıyla kaliteyi artırabilirsiniz. sıcaklık ve evin estetiği. Daha sonra evinizin kompozisyonuna entegre edebileceğiniz parçalardan bir seçki sunuyoruz.

1. Yaz kutlamalarında masayı süsleyecek sofra takımları

iki fincan

Ev, tatiller sırasında buluşma, karşılama ve kutlama için bir alan haline gelebilir. Bu durumda masa toplantıyla eş anlamlıdır. iletişim, birlik ve aidiyet duygusu. Tüm bunlar, zarif sofra takımı seçiminde özel bir şekilde belirlenen özenli bir sunumla yansıtılıyor.

2. Teras veya bahçeyi süslemek için dış mekan minderleri

teras dekorasyonu

Bazı evlerde manzarayla temas halinde oturma alanı bulunmaktadır. Başka bir deyişle yaz, reklamı yapmak için doğru anı sunuyor. bahçe dekorasyonu ve mobilya ve aksesuarların bulunduğu teras. Dış mekan minderleri, konuşma alanında veya okuma köşesinde rahatlık sağlamak için idealdir.

3. Yaz aylarında süslenecek vazolar

ayçiçekli vazo

Doğal tema, yılın herhangi bir zamanında ev dekorasyonu için bir ilham kaynağıdır. Ancak manzarayla olan bu bağlantı yaz döneminde doğal ışık sayesinde yoğunlaşıyor. rahatlatıcı renkler ve yumuşak dokular. Vazolar oturma odasında, yemek odasında veya salonda güzel kompozisyonlar yaratmak için idealdir.

4. Bir banka

bahçedeki asma bank

Yaz dekorasyonu aynı zamanda daha fazla misafir ağırlamaya hazırlanan bir alanı güncellemeye de vurgu yapabilir. Başka bir deyişle, tatil sırasında evin rutini, ortamın düzenlenmesiyle karşılanabilecek yeni ihtiyaçlarla uyumlu hale gelir.

Bazı insanlar bir odaya daha fazla koltuk eklemek ister. Her durumda, mevcut yüzeyi gölgede bırakmayan elemanları entegre etmek için en uygun çözümü bulmak mümkündür. O banka Bu çok yönlü bir seçimdir: Evin içinde ve dışında zafer kazanır. Birden fazla format sunan bir öğedir. Örneğin bahçede asılı bir tasarım yaz dekorasyonunun odak noktası haline gelebilir.

5. Mutfak masasını korumak için leke tutmaz masa örtüsü

masa örtüsü-ahşap-masa

Bu teklif listesinin bir parçası olan mobilya aksesuarlarından bazıları, masa Bu, tatillerde aileyle öğle ve akşam yemeği yeme rutinini çerçeveliyor.

Günlük kutlamalara katılan diğer müşterilerin de gelişiyle mobilyaların da genişlediği bir dönem. Leke tutmaz bir masa örtüsü özellikle mobilyaları korumak için pratiktir. Basit temizleme işlemiyle öne çıkan bir format sunan bir parçadır.

6. Özel bir köşe yaratmak için yazlık halı

halının üzerindeki sandalye

Halı genellikle sonbahar ve kış dekorasyonuyla özel bir şekilde bağlantılı olan unsurdur. Ancak daha fazla tasarım da var ışık tatillerde evlerin estetiğine çok şık bir şekilde entegre oluyor. Belirli bir ortamı çerçevelemek istiyorsanız, bir iç odada veya bahçede farklı alanları tanımlamak için ideal bir tamamlayıcıdır.

7. Fotoğraf çerçeveleri

a-fotoğraf çerçevesi

Yaz tatillerinde arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte yeni özel anlarda rol almak mümkün. Bu anlardan bazıları, evin içinde önemli bir görünürlüğe sahip olabilir. duygusal dekorasyon farklı kompozisyonlar oluşturan çerçevelere entegre edilen fotoğraflar aracılığıyla.

Kısacası fotoğraf albümünüzü inceleyerek bazı görselleri ön plana çıkarabilir ve güzel anılarla dolu bir köşe oluşturabilirsiniz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu