İkea’dan RYKENE karyola

Sizlerinde bir karyola ihtiyacı varsa göz atmanızı tavsiye ederiz. Dekorasyon düzenlerinize katkı sağlayacak RYKENE karyola‘yı size en yakın İkea mağazasında bulabilirsiniz.

Karyola, yatak ve yatak odası birbirine geçmiş, uykuyu ve en önemlisi rahat bir dinlenme alanını çağrıştıran kavramlar. Eskinin ayak ve başuçları işlenmiş pirinç karyolalarının yerini, bugün daha konforlu ve daha sağlıklı, modern malzemelerle yapılmış, kişiye özel tasarım karyolalar alıyor. Tasarım karyola modellerimiz, kişiye özel gözlük saklama bölmeleri, kitap koyma rafları, priz, okuma ışığı, sensörlü aydınlatma, eşya saklama bölmesi, sabah hava durumu ve dış ısı bildirim aleti, kendi etrafında döner motorlu sistem, beş kademeli kalkar yatak gibi detaylarla biçimlendiriliyor. Land karyola modelleri, sağlam bir işçilik kalitesi ile, rahatlığı ve şık tasarımı birleştiriyor.

İkea’dan RYKENE karyola konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir