Sonbaharda oturma odasını dekore etmek için altı kumaş

sonbahar-dekorasyon
Oturma odası evde çok önemli bir odadır ve bu odanın görüntüsü sonbaharda yenilenir. Yeni tekstillerin seçimi sayesinde mümkün olan bir dönüşüm. Öğleden sonra düştüğünde sıcak bir dekorasyon oluşturmak için daha fazla barınak sağlayan malzemeler. Açık BeyazYastik.Com Bu amaca ulaşmak için kullanabileceğiniz kumaşlardan bir seçki paylaşıyoruz.

1. Kadife

kadife koltuk
Kadife, bir görünüm yaratmak isteyenlerin çok istediği özelliklere sahiptir. Şık ve sofistike. Finişi sunduğu yumuşaklık ile dikkat çekiyor. Çok hoş bir dokunuşa sahiptir ve farklı tonlarda da mevcuttur. Bu nedenle, farklı kompozisyonlara başarıyla entegre edilebilir.

Kadife, oturma odası dekorunuzun odak noktası olabilir. Bu yönü olan bir kanepe veya koltuk seçtiğinizde durum böyledir. Ayrıca pencereleri örten perde de yazdan sonbahara geçişle yenileniyor. Daha kalın kumaşlar yılın son döneminde daha fazla önem kazanıyor.

2. Lana fina

kanepede battaniye
Yaşam alanı, evde boş zaman ve dinlenme anlarından bazılarını çerçeveler. Kanepe bu yerin büyük kahramanı. Kişisel duygular, yazın geride kaldığı sonbaharda değişir. konfor aramak barınma ihtiyacıyla doğrudan bağlantılıdır.

Bu nedenle mevsim ilerledikçe bu hoş hissi veren kumaşlardan biri de yündür. Battaniye, dekorasyonda vazgeçilmez bir parça haline gelen dekoratif aksesuarlardan biridir. A ekose televizyonda en sevdiğiniz dizileri izlerken, bir dergi okurken veya ailenizle ilginç bir konu hakkında konuşurken size eşlik edebilir.

3. Kağıt

baz-birim-üzerinde kitap
Kitaplar sadece animasyon okumayı teşvik etmez, ayrıca edebi eserler de çok dekoratiftir. Rafların ötesinde bir hayatları var. Odanın dekorasyonunu kişiselleştiren vazgeçilmez parçalardır. Bu, çok güzel bir baskıya sahip birkaç kitabın stratejik olarak sehpaya yerleştirildiği durumdur.

Bu tablo dikkat çekiyor ulaşılabilirlik ve kanepeye yakınlık. Bu sayede koltukta kim oturuyorsa, istediği zaman sayfalara bakabilir. Ancak bu trendle tamamlanmış başka mobilya parçaları da var.

Sonbahara yeni duyumlar ve kişisel hedefler eşlik ediyor. Bu hedeflerin bazıları, odanın dekorasyonu çerçevesinde bağlamsallaştırılmıştır.

4. Kazak

siyah-peluş-kilim
Sıcak tekstiller oturma odasının farklı odalarına ulaşır. Kadife, bahsettiğimiz gibi avantajları korur ve ısı yalıtımını iyileştirir. Ancak zemin, havlu kumaş gibi bir malzemenin hoş dokusuyla da kaplanabilir. Bu bitişe sahip kilimler, sonbahar mevsiminde odanın dekorasyonunu yeniler.

Örneğin peluş bir halı, yaşam alanını şık bir şekilde çerçeveleyebilir.

5. Pamuk

minderli kanepe
Pamuk modada ve dekorasyonda çok yaygın bir malzemedir. Örneğin, kanepenin estetiğini kişiselleştiren güzel minder kılıflarında bulabileceğiniz bir unsur. Minderler, koltuğun tonuyla çok iyi hizalanabilir veya tam tersine açık veya koyu bir arka plan üzerinde öne çıkabilir.

6. Ekranlar

sonbaharda süslemek için kumaşlar
Kumaşlar yılın her mevsiminde dekorasyonda bulunur. Ancak, bütünde büyük bir görünürlük kazandıkları zaman sonbahardır. onları içinde bulacaksın bitirir farklı ve birçok renkte. Örneğin, odanın estetiğini basit bir şekilde yenilemek için bu kaynakla oynayabilirsiniz.

Peki sonbahar size hangi duyguları aktarıyor? Oturma odanızı dekore etmek için doğru malzemeleri seçmek için bu bilgilerden ilham alın.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu