Jonathan Adler’in evine hoş geldiniz

Tasarımcı ve işadamı Jonathan Adler’in New York’taki evi kimseyi kayıtsız bırakmıyor, bu kesin. Kendine özgü tarzının sancağıdır: vaftiz ettiği Modern Amerikan Cazibesiveya aynısı, yeni Amerikan ihtişamı. Gel ve gör Jonathan Adler’in evi, renk ve eğlenceye muhteşem bir övgü.

Jonathan Adlerin evine hos geldinizUluslararası alanda tanınan moda tasarımcılarından biri, büyük bir zafer kazanan çömlekçi. Jonathan Adler 20 yılı aşkın süredir dekorasyon dünyasında devrim yaratmaktadır. kişilikle dolu ilginç fikirler.

1615373130 408 Jonathan Adlerin evine hos geldinizBugün size New York’taki ikonik Greenwich Village’da kocası Simon Doonan ile paylaştığı daireyi nasıl dekore ettiğini göstermek istiyoruz. Jonathan Adler’in evini keşfedin ve onun tasarım fikirlerinden bazılarını kopyalayın… eğer yapabilirseniz.

Jonathan Adler’in renkli evi

1615373131 9 Jonathan Adlerin evine hos geldiniz14 Kasım’da yeni dekorasyon objeleri koleksiyonu Jonathan Adler’in yarattığı H&M Ana SayfaBugün size iç tasarım konusunda yaratıcı temellerinin ne olduğuna dair en iyi örnek olan evini göstermek istiyoruz. Tek kuralı: Kural yok. “Eğer seversen, işe yarayacak.”

1615373131 160 Jonathan Adlerin evine hos geldinizNasıl başka türlü olabilirdi, evini dekore etmek için ne hissettiğinin ve ne sevdiğini düşündü ve özgür iradesiyle kavramları ve fikirleri karıştırdı. Sonuç, stilin mutlu yaratıcısının övündüğü her köşede ve her ayrıntıda mevcuttur.

İşte Jonathan’ın bizzat size firma ile olan işbirliğinin nedenini anlattığı kısa bir video. H&M Ana Sayfave size hayatına ve tasarım anlayışına yön veren anahtarlardan bazılarını verir.

Bir çömlekçinin hikayesi

1615373132 372 Jonathan Adlerin evine hos geldinizJonathan Adler hayatının en büyük tutkularından biri olan çömlekçiliği keşfettiğinde henüz 12 yaşındaydı. O andan itibaren ve bir hobi olarak öğrendikten sonra, koleksiyonlarını satıp başarılı olana kadar kendini bu alanda çok çalışmaya adadı. Bu yüzden söylenebilir ki hepsi çömlekçilikle başladı çünkü ona daha sonra sahip olduğu her şeye erişmesi için anahtarı veren sanattı.

Birkaç yıl çömlekçi olarak çalıştıktan sonra, Jonathan Adler, Manhattan’da ilk dekorasyon mağazasını açtı. Bugün dünya çapında geniş bir kuruluş ağına ve satış yaptığı devasa boyutlarda bir çevrimiçi mağazaya sahiptir. dekorasyon ve ev ile ilgili her türlü ürün: mobilyadan aydınlatmaya, dekoratif objelere, aksesuarlara, tekstile vb. Kesin olan şu ki, son yirmi yılda Jonathan Adler bir şeyler yaratabildi. kendi markanız.

Adler’in felsefesi, evinde mevcut

1615373132 171 Jonathan Adlerin evine hos geldinizSadık bir Adler hayranı olabilirsiniz veya tarzından hiç hoşlanmayabilirsiniz. Öyle de olsa, düşünme ve hissetme şeklini sonuna kadar götürdüğünü kabul etmeliyiz ve o biliyor bunu evinizin her köşesine nasıl yansıtabilirsiniz.

1615373133 823 Jonathan Adlerin evine hos geldinizGörüşüne göre tasarım ve mizah el ele gidebilir ve aynı alanda sorunsuz bir şekilde bir arada var olurlar. Ek olarak, belirlenen ücretlerin tamamen ötesine geçen nesneler ve aksesuarlar üzerine bahis oynar.

1615373133 539 Jonathan Adlerin evine hos geldinizJonathan Adler minimalizmden kaçar, gerçek bir can sıkıntısı olarak tanımladığı ve eklektizme inandığı. Ek olarak, iddia ediyor yoğun ve parlak renkler normal nötrlerin üstünde. Bu, yeni Amerikan cazibesinin, başucu tarzının temelidir.

Cesur renkler, özel nesneler ve tasarım mobilyalar

1615373134 485 Jonathan Adlerin evine hos geldinizJonathan Adler’in evinin oturma odasını görmek, tam ve mutlak bir gösteriye katılmaktır. renk kombinasyonu hatta mobilyalar, her biri bir öncekinden daha özel.

1615373135 271 Jonathan Adlerin evine hos geldinizSergilendikleri salonda siyah beyaz dama tahtası gibi geometrik motiflerle süslenmiş halıların bolluğu dikkat çekiyor. çağdaş mobilya parçaları, Knoll için Gae Aulenti’nin Jumbo masası veya Vitra için George Nelson tarafından tasarlanan Marshmallow kanepe gibi. Ayrıca Jonathan Adler’in kendisinin de sonsuz parçaları var.

İmkansız nesneler

1615373135 205 Jonathan Adlerin evine hos geldinizKendisine hatırlatmayı sevdiği gibi, Jonathan Adler’in evinde minimalizmin yeri yoktur. Yani ortamlar yeniden doldurulur ve ilginç nesnelerle doludur, Yemek odasında görülebilen altın el şeklindeki ve Peter Fiedeberg’in eseri olan bazı sandalyelerden, oturma odasındaki Neo Geo göz masasına.

1615373136 645 Jonathan Adlerin evine hos geldinizAntika dükkanlarından ve bit pazarlarından elde edilen antika mobilyalar, eski lambalar ve aynalar, imza sandalyeler, seramik objeler ve daha fazlası, bol eğlence, beyaz zemin üzerine parlak renkler, yaramaz tasarımlar ve çok daha fazlası. Jonathan Adler’in muhteşem evinde her şeyin bir yeri var.

Fotoğraflar: Boca do Lobo.

Jonathan Adler’in evine hoş geldiniz konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu