Aydınlık ve Ferah Daire Tasarımı

2023 Rahat ve Işıltılı Ev Örnekleri + Resimleri

Bu Aydınlık ve rahat daire tasarımı konusu, ferahlık ve dinginlik duygusu katan modern apartman daireleri için idealdir. Dekorasyon örnekleri Tasarımla Dolu Eğlenceli ve Aydınlık Daire ev dekorasyonu, salon dizaynı ve Ev Modası için BeyazYastik.Com’u takipte kalın.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı

Geniş ve zarif daire tasarımı

Orijinal özelliklerin çoğunu tamamlamak için şık ve modern tasarım temaları sunduk. Oturma odasının dışındaki geniş balkon, akşamları bir kadeh şarap eşliğinde dinlenmek için mükemmel olan Lizbon’un ünlü terakota çatılarının ve ötesinde ikonik simge yapılarının muhteşem manzarasını sunmaktadır.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-1

Kullanacağınız malzemelerin yanı sıra dekorasyon yaparken seçeceğiniz mobilyalar da büyük önem taşıyor çünkü salonunuzun ne kadar aydınlık ve ferah göründüğüne bağlı olacaktır. Abartılı görünse de, her ayrıntı önemlidir.

İlginizi Çekebilir:

En iyi mobilya parçası, ihtiyaçlarınıza uygun ve açık renkli olanıdır. Ahşap mobilya ve sandalyeler, aranan hafifliği gözden kaçırmadan, modern minimalist bir tarz ve klasik bir dokunuşla bir ortam yaratmak için mükemmeldir. Kitaplıkların, kapıların, sandalyelerin hepsinin iyi bir kontrast oluşturması ve en önemlisi alan ve rahatlık hissi vermesi gerektiğini unutmayın.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-2

Toprak ve beyaz tonları. Sıcacık bir oda istiyorsak onu toprak tonlarına boyamamız gerekiyor. Beyazla birleştiğinde güzel görünüyorlar. Bu karışıma bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz güzel göz kamaştırıcı ışıkları da eklersek, tasarım bir yatak odasını kolaylıkla oluşturmuş oluruz.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-3

Sıkıcı bir oturma odasını aydınlatmak

Oturma odası genellikle televizyon izlemek, konuşmak, uyumak, okumak, yemek yemek, aile veya arkadaşlarla birlikte ya da sadece tek başına kullandığımız çok işlevli bir ortamdır. Buradaki fikir, yeterince rahat hissedebileceğimiz ve oturma odamızda rahat olabileceğimizdir. İyi aydınlatılmış bir oda, ihtiyacımız olan atmosferi elde etmemize yardımcı olabilir. İşte size onları nasıl aydınlatacağınıza dair ipuçları verebilecek bazı modern oturma odası tasarımları.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-4

Bu daha geleneksel olarak dekore edilmiş ortamda, avizeler, baştan sona yumuşak ışık sağlamak için kullanılır. Ayrıca, yumuşak bir görünüm sağlamak veya gece saat ışıklarını açık tutmak için duvara gömme ışıklar yerleştirilebilir.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-5

Televizyon odada çok yer kaplıyorsa, ortam ışığının olması en iyisidir. Bunu yapmak için bir zemin lambası kullanabilir ve belirginliği çıkarabilirsiniz. Bunu, daha karanlık alanlarda aydınlatmayı tavana yönlendiren gölgelerden biri olan ters bir gölge ile yapabilirsiniz.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-6

Kusursuz İç Tasarıma Sahip Aydınlık Daire

Öncesine ve bugüne bakacak olursak en önemli değişiklik mutfağın oturma odasına açılmasında karşımıza çıkıyor. Bunun için her iki mekanı ayıran duvar yıkılmış, böylece eski koridordan hol ile mutfağa bırakılan boşluktan yararlanılarak girişe bir mobilya parçası entegre edilmiştir. İçeride, eve geldiğinizde mont, ceket ve çantaları saklayabilirsiniz.

Aynı zamanda, günün tadını çıkarabileceğiniz geniş ve dinamik bir oda buluyoruz. Bölme duvarın yıkılması nedeniyle televizyon ve elektrik tesisatı, televizyonu mutfağa bakan duvara yerleştirebilecek şekilde değiştirilmiştir. Modern çizgilere sahip olan kanepe, yeni bir koltuk, TV dolabı ve zemin lambası ile tamamlanmıştır. Mekana daha sıcak ve daha davetkar bir hava vermek için halı, yastıklar ve battaniyeler gibi yeni tekstil ürünleri üzerine bahse giren bütün bir set.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-7

Yemek alanı dekoru

Yemek odası alanında masa ve sandalyeler yenileri ile değiştirilmiş ve mevcut yardımcı mobilyalar lakelenmiştir. Bonsai, suluboya veya küre gibi müşterinin mülkünde zaten bulunan duygusal dekoratif unsurlarından yararlandılar. Parke ahşabı ve ortamın yoğunluğunu azaltan nötr tonlar sayesinde her köşede sıcaklık solunur.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-8

Harika dekore edilmiş iç tasarım

Bu çarpıcı lüks daire iç tasarımı ile lüks bir dünyaya taşınacaksınız. Bu güzel dairenin en önemli özelliği mobilya tasarımıdır. Odanın güzel koltukları ve masaları türünün tek örneği. Desenleri ile fantastik bir şıklığa ve işçiliğe sahiptir. Soyut bir estetik yaratan harika detayları ile sevimli mobilyalar son derece iyi tasarlanmış. Desen tasarımları duvarlarda ve dekorda gerçekleştirilir. Güzel tasarımlar odanın zenginliğine katkıda bulunur.

Mobilyaların zengin yeşil rengi ve kırmızı çerçevesi birbirini iyi tamamlıyor. Oda, rahatlatıcı ve güzel olmak için yaratılmıştır. Güzel yeşil rengi, güzel daire iç tasarımını geliştiren koyu bir temaya sahiptir. Koridordaki muhteşem daire iç tasarımı, tüm cinsiyetlere uygun altın bir havaya sahiptir. Koyu kırmızı perdelerin serin tonu odanın güzelliğine katkıda bulunur. Mülk genelinde temiz ve mermer bir görünüme sahip muhteşem merdiven, güzel daire iç tasarımının genel konseptini tamamlıyor.

Aydınlık-ve-rahat-daire-tasarımı-9

Bu modern daire, sade tuvali vurgulayan renk sıçramalarına sahip nötr bir tabana sahiptir. Siyah renkte nişler kontrast ve derinlik sağlar. Yatak odasına elektrik mavisi ve fıstık yeşili zevkli bir şekilde yerleştirilmiş İşlevsel ve çekici daireye bir açıklık duygusu hakimdir.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu