Yaz aylarında çocukların doğum günleri nasıl dekore edilir

Küçük çocuğunuzun yazın doğum günü var mı? Harika! Yaz sezonu, konu çocukların doğum günlerini dekore etmeye geldiğinde bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar. Biraz hayal gücü ve yapabilme gerçeğiyle dışarıda eğlenmek ne onun ne de küçük misafirlerinin unutamayacağı bir parti düzenleyebilirsiniz. İşte iki harika fikir: bir süper kahraman partisi ve bir kumsalda doğum günü. Daha eğlenceli, imkansız.

çocukların doğum günü kumu süslemek
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Kutlanan çocukların doğum günleri yaz aylarında Özellikle Temmuz ve Ağustos ayları, küçüklerde genellikle acı tatlı bir his bırakır: Bir yandan, açık havada kutlama olanakları, bunun ima ettiği zevkle çoğalır. Öte yandan çocuklar, okuldan arkadaşları ile kutlayamamanın acısıyla baş başa kalıyor. Çocukların doğum günlerini süslemek için bu iki harika fikirle, churumbel’iniz o kadar mutlu olacak ki umursamayacak. Göreceksin!

Size ilham vermek için seçtik çok farklı iki tema, ikisi de kızların oynadığı. En azından bu olsa da renk paletindeki değişiklikler ve bazı farklı detaylar ile evin kralının doğum gününü de aynı şekilde kutlayabilirsiniz. Cinsiyet sorunu en küçüğü.

Ülkede çocukların doğum günleri nasıl dekore edilir

sahada çocukların doğum günü süper kızı süsleyin
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Eğer dağları, kasabayı veya başka herhangi bir kırsal ortam, Çocuklarınızın doğum gününü kutlamanın bu eğlenceli yolunu seveceksiniz. Bu seçenek, tatiller çoktan sona erdiğinde ve evde geçirebileceğiniz birkaç gününüz olduğunda da işe yarar, çünkü her zaman büyük bir park vardır eğlenmek için.

Süper kahraman temalı bir parti, bu durumda Süper kız, sevdiğim. Harika bulduğum şeylerden biri de şu anki hepsi elle yapıldı. Bunun çok daha zahmetli olduğu doğru, ama… sonucu sevmiyor musun? Erken hazırlamaya başlayın ve size maliyeti olmayacak.

Bir kostüm Süper kız çok eski

süper kız çocuklarının doğum günlerini dekore et
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Kostümün vintage hissini seviyorum Süper kız doğum günü kızı. Dan beri Kaplumbağa ve Tavşan Sihirli bir pelerin haline gelen çiçekli halı da dahil olmak üzere evde sahip olduğunuz bazı kıyafetlerden yararlanarak bize bunu nasıl yapacağımızı öğretiyorlar. İçin keçe satın alın maskeyi ve uygulamaları yap pelerin ve kemer ve voila!

çocuk doğum günü kemer detayını süsle
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Bu durumda kahramanların estetiğine hakim olan yoğun renkler değiştirildi (mavi, beyaz, kırmızı, sarı, siyah) başka bir yumuşak tarafından birkaç kırmızı ipucu ile su yeşili, gri veya soluk pembe gibi. Şahsen, partinin sahip olduğu eski havadan sorumlu oldukları için bir başarı gibi görünüyor. Her neyse, renkleri istediğiniz gibi seçebileceğinizi zaten biliyorsunuz.

çocukların doğum günü süper kızı dikey süsleyin
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Atıştırmalık ve aksesuarlar

çocukların doğum günü davetlerini dekore edin
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Bir doğum gününü başarılı kılmak için büyük şeylere ihtiyacınız yok. Elbette misafirleri hazırlarsan alırsın iyi bir oyun ve aktivite programı ve lezzetli bir pasta. Bardakları süsleyebilir, davetiyeler ve şeker paketleri hazırlayabilirsiniz.

çocukların doğum günü pastasını dekore et
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Ve başarılı olmak istiyorsan, herkes için birkaç maske hazırla asistanlar, Süper kız doğum günü kızı. Onları sevecekler!

çocukların doğum günü atıştırmasını dekore et
Kaynak: Kaplumbağa ve Tavşan

Sahilde bir doğum günü: deniz kızı partisi

çocukların doğum gününü süsle siyah doğum günü kumsal
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Kızınız Küçük Deniz Kızı hayranıysa ve siz de deniz kenarında tatil onun doğum gününü kutlamak için zaten mükemmel bir bahanen var. Bu fikri harekete geçirin Büyüleyici Bir Parti. Ne sürpriz göreceksin!

çocukların doğum günü oyunlarını dekore et
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Çok fazla şeye ihtiyacınız olmayacak veya onlar için çok fazla oyun hazırlamayacaksınız. Çocukların doğum günlerini bir ortam olarak kumsal ile süslemesi gereken şey, eğlencenin kendisi tarafından sağlanmaktadır. Kumdan kaleler inşa edin ve sonsuz su oyunları oynayın eksik olmayacak faaliyetlerden bazıları. Tabii ki davetiyeler, pastalar ve Denizler Kraliçesi’nin tacı ile elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.

Turkuaz ve mor, deniz kenarındaki mükemmel renkler

çocukların doğum günü kumsalını dekore et
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Çocukların doğum günlerini (veya bana öyle geliyor) dekore ederken en önemli şeylerden biri parti için renk seçimi. İki veya en fazla üç tondan oluşan bir kombinasyon seçmek ve bunları tüm süslemelerde ve aksesuarlarda kullanmak en iyisidir.

çocukların doğum günü plaj davetlerini süsleyin
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Tıpkı partideki gibi Süper kız ceket, çok eski yumuşak renkler seçildi, bu deniz kızı partisinde turkuaz ve morun kombinasyonu. Bu iki renk deniz kenarına çok yakışır.

çocukların doğum günü tacını süsle
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Mekan dekorasyonunda, asistan davetiyelerinde kullanmak isterseniz, aksesuarlarda İhtiyacınız olan (masa örtüleri, peçeteler, tabaklar, vb.), doğum günü kızının mayosu veya tacı vb.

çocukların doğum günü pastasını dekore et
Kaynak: Büyüleyici Bir Parti

Bu iki seçenekten biri ilham kaynağı olabilir yaz aylarında çocukların doğum günlerini süslemek için. Çocuklar kesinlikle harika zaman geçirecek ve doğum günü çocukları bu partileri sonsuza dek hatırlayacak.

Yaz aylarında çocukların doğum günleri nasıl dekore edilir konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu