Mobilya Trendleri 2024: En Heyecan Verici Yenilikler

Mobilya Trendleri 2024: En Heyecan Verici Yenilikler – İyi hissetmek, 2024 mobilya trendlerinin sloganıdır. Trend, kendinizi rahat ettirebileceğiniz mobilyalardır – en iyi ihtimalle, aynı zamanda sürdürülebilir, akıllı ve çok işlevlidir.

Mobilya Trendleri 2023

Yaşam trendleri her zaman güncel ihtiyaçlarımızı yansıtır. Ve şu anda, korona pandemisi zamanlarında, güvenliği kendi dört duvarımız arasında arıyoruz. Ancak burada ayrıca bir ev ofisini kolayca barındırmak, banyoda ve yatak odasında pillerinizi şarj etmek ve bahçede boş zamanınızın tadını çıkarmak istiyorsunuz. İyi hissetmek 2024’ün temel ihtiyacıdır. Ve 2024 mobilya mağazasının güncel mobilya trendleri de bunu karşılıyor.

Sadece 5 dakika içinde, seçtiğiniz mülkle ilgili piyasa fiyatını ve diğer değerli bilgileri açıklayacağız.

Bugün, bir ev her zamankinden daha fazla çeşitli rollere hizmet etmelidir, çünkü artık çoğumuz ister okul ister iş için burada çalışıyoruz ve muhtemelen burada her zamankinden daha fazla zaman geçiriyoruz. Böylece mutfak, oturma odası, yatak odası ve banyodan oluşan klasik oda düzeninin yerini giderek daha fazla geri çekilme ve bir araya gelme bölgeleri alıyor ve işlevler her zamankinden daha açık kat planlarıyla birleşiyor.

Oturma odası trendi 2024: çok işlevli modüler mobilyalarMobilya Trendleri 2023

Çok işlevli mobilyaların giderek daha fazla talep gördüğünü söylemeye gerek yok. Sadece düz ekranları ve kitapları değil, aynı zamanda küçük bir çalışma alanını, belki bir yazıcıyı ve hatta evin barını da yerleştirebileceğiniz esnek duvar üniteleri.

2024 yılında yaşamdaki her değişikliğe kolaylıkla uyum sağlayabilecek dönüştürülebilir mobilyalar salonlarda rağbet görecek. Modüler mobilyalara uyum sağlamanın en kolay yolu. Çoğu zaman, ek öğeler satın alarak bunu yıllar sonra bile genişletebilirsiniz.

Kanepe trendi 2024: Durumunuza göre değiştirilebilen modüler bir kanepeMobilya Trendleri 2023

Döşeme üreticileri, esneklik söz konusu olduğunda modüler yapıya da güveniyor. Modüler prensibi kullanarak, basit bir kanepeden bir köşe kanepeye, istediğiniz gibi bir güneşlenme alanına dönüştürülebilen, kendi kişisel oturma alanınızı oluşturmak için çeşitli unsurları kullanabilirsiniz.

Gizli teknoloji sayesinde (nadiren değil, akıllıca kontrol edilebilir), koltuk arkalıklarınızı kolayca yukarı ve aşağı itebilir, kolçakları katlayabilir veya bir şekerleme için koltuğu açabilirsiniz. Akıllı telefonlar için şarj fonksiyonları, ışıklar, entegre saklama alanı veya saklama alanları gibi akıllı ekstralar size daha da fazla kolaylık sağlar.

Sehpa trendi: çok işlevli yan sehpalarMobilya Trendleri 2023

2024’te moda olan sehpalar bile çok işlevli: Portatif tablalı tepsi sehpalar, tekerlekli sehpalar kadar popüler. Daha az popüler olmayan servis arabası gibi, bir şeyler koymak istediğinizde her zaman oradadır. Bu arada, bar arabası da büyük yemek odası trendlerinden biri. Yuvarlanabilen bir masa, örneğin bir dizüstü bilgisayar için de kullanışlıdır.

Mobilya trendi 2024: Ev ofisi için akıllı çözümlerMobilya Trendleri 2023

Ev ofisi şüphesiz Corona zamanlarında yeni bir statü kazanacak. Kullanımdan sonra katlayabileceğiniz veya kaydırarak kapatabileceğiniz çözümler idealdir. Birçoğu var – duvar ünitesinde veya hatta mutfak ünitesinde kaybolan mini ofisten, masalı mobil kaideye kadar.

Ama eski güzel sekreter de geri dönüyor. Yeni görünümü ve dizüstü bilgisayar çağına uygun donanımıyla, 2024’ün trend mobilyalarına dönüşüyor. Tipik kapaklı, kapalıyken hala küçük ofis eşyalarını koyabileceğiniz küçük, ince bir masa genellikle bir sonraki yatak odasında bulunabilir. ona gardırop alanı.

Mobilya trendi oldukça üretilmiş ve sürdürülebilirMobilya Trendleri 2023

Sürdürülebilirlik teması, bayraklara giderek daha fazla üretici yazmaktadır. Adil ve ekolojik olarak dayanıklı mobilyaları özelleştirin. Ekolojik standart yüksek, özel tasarım. Bunun bir bedeli var, ancak çocuklarınız bunu daha sonra takdir edecek – iki anlamda.

Doğal malzemeler burada ana rolü oynar, her şeyden önce ahşap, aynı zamanda deri, keçe, doğal taş ve pirinç. İkincisi, evinize bir zarafet dokunuşu getirir. Geri dönüşüm malzemeleri de yavaş yavaş mobilya üretimine giriyor, örneğin eski PET şişelerden yapılmış halılar. Bu arada sadece mutfağınızı ve banyonuzu değil, terasınızı da renklendiriyorsunuz.

2024 bahçe mobilyası trendleri: konfor anahtardırMobilya Trendleri 2023

Bahçe ve balkon, yaz günlerinde gerçekten oturma odasına dayanıyor. Bahçe pazarında ünlü oturma grupları ve şezlongların yanı sıra rahat salon mobilyaları, kanepeler ve koltuklar da alabilirsiniz. Mevcut bahçe mobilyası koleksiyonlarının çoğu, iç ve dış mekanlarda eşit derecede iyi görünüyor.

Ahşap balkon ve terasta klasiktir ve öyle kalır, ancak şimdi hava koşullarına dayanıklı plastik ağdan yapılmış bahçe mobilyaları tarafından yakından takip edilmektedir. Dış mekan halıları, dekoratif yastıklar, mobil ışıklar ve fenerler gibi daha fazla aksesuar dışarıda yollarını buluyor. Dış mekan odasını kısa sürede rahat hale getiriyorlar ve her konaklama gerçek bir seyahat alternatifi haline geliyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu