Oturma odasını görsel olarak yenilemek için 6 ipucu

Oturma odasını görsel olarak yenilemek için 6 ipucu
Oturma odasını görsel olarak yenilemek için 6 ipucu nedir? Mevsimsel değeri olan dekorasyon hedefleri yılın her döneminin özelliğidir. Bir ortamı yenilemek, yüksek sıcaklıklarla işaretlenmiş bir bağlamda sıkça kullanılan bir amaçtır. Bir odada bu etkiyi hangi görsel yönler sağlar? İçinde Beyaz Yastık Tatillerin en önemli ayarlarından biri olan oturma odasını yenilemenin anahtarlarını sizlere veriyoruz.

1. Açık ve yumuşak renkler

gri-kanepe-yastıklı
Mekanın kompozisyonunda kullanılan tonlar, mekanın iç peyzajını tanımladıkları için yüksek düzeyde ön plana çıkıyor. Ancak yeni tonları çok yönlü bir arka plana entegre etmek mümkündür. Örneğin, yaşam alanını görsel olarak yenilemek için aksesuarları güncellemek uygundur.

Minderler sadece hoş bir his katmakla kalmaz tazelik kapaklar hafif kumaşlardan yapıldığında. Açık renkte bittiğinde de bu etkiyi elde ederler.

3. Işık ve beyaz perdeler

Beyaz perdeler
Kışlık kumaşlar daha fazla görsel ağırlığa sahiptir ve oturma odasını daha fazla ısıtır. Pencereleri kaplarlar: iç ve dış arasında bir süreklilik yaratan doğal ışık noktaları. Yaz aylarında ters etkiyi arttırmak uygundur. Çok hafif perdeleri zarif bir drape ile öne çıkarmanın zamanı geldi. Evi havalandırmak için alacakaranlıkta pencere açıldığında esinti ile zaman içinde hafifçe hareket eden kumaşlar.

3. Deniz manzarasını oturma odasına getirin

canlandırıcı-renkler-in-salon
Doğa, farklı dekorasyon tarzlarında çok mevcuttur. Örneğin kıyı estetiği, bir plaj evreninin atmosferini yeniden yaratır. Ve bu şekilde rengi taşır. arena ve oturma odasına mavi. Sonuç çok ferahlatıcı bir görünüm. Renkler ilk izlenimi verir. Tatil döneminde odayı yenilemek için bu kaynağı kullanın.

4. Rahatlatıcı bir köşe yaratın

oturma odası
Oturma odası çok fonksiyonlu bir mekandır, her alanın pratik bir kullanıma sahip olduğu bir odadır. Mekanda çerçevelenebilecek alanlardan biri de dinlenme köşesidir. Bu amaçla küçük alanın temel amacı evde sakin bir köşeye sahip olmaktır.

Yüksek bir dekorasyon önerisi duygusal değer. Öte yandan, yılın geri kalanında da sürdürülebilecek bir trend. Tatiller, yanılsama ve neşe ile işaretlenmiş bir zihin durumunu teşvik eder. Kişisel refahı ve bilinçli varlığı besleyen bir rahatlama ufkunun parçası olan duygular.

5. Flores

ortadaki çiçekler
Oturma odasının estetiğine nasıl bir tazelik dokunuşu eklenir? Gördüğünüz gibi çiçekler bu güzel duyguyu yaşıyor. Birbirinden güzel renkleri ile yaşam alanını yenilerler. Ayrıca çarpıcı bir tonda veya kristalde bir vazo ile mükemmel bir kompozisyon oluştururlar. Bir buket ile odayı dekore edin. çiçekler ortamı özelleştirmeyi tercih etti. Böylece çevrenizde gözlemlediğiniz unsurlar sizden bahseder: kişisel zevkinizin bir yansımasıdır.

6. Birkaç süs

birkaç dekorasyonlu oturma odası
Yaz aynı zamanda bazı rutinleri de değiştirir, hayatı doğrudan etkiler. Yaşam tarzı. Bu, evde gerçekleştirilecek bekleyen hedeflere ulaşmak için yeterli zaman bulmak için ideal bir dönemdir. Artan düzen sık görülen bir hedeftir. Bunu yapmak için, sete değer katmadığı için kalan her şeyi ortadan kaldırmanız önerilir.

Yer kaplayan ancak pratik işlevi olmayan şeyler. Dekoratif bir fazlalık sunmayan bir oda, maksimum sadeliğin ifadesidir. Görsel hafiflik Bu, bir ortam hakkındaki algınızı ve bunun size nasıl hissettirdiğini doğrudan etkiler.

beyazyastik.com’da, evin en önemli odalarından birini görsel olarak yenilemek için bu fikir seçimini paylaşıyoruz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu