Modern bir oturma odası için 22 koltuk

Oturma odası sandalyelerinin, kanepe ile aynı seriden satın alınması gerekmez. Alışılmadık bir tasarıma sahip bir veya bir çift koltuk, iç mekanı daha ilginç hale getirecek.

Karakterli zarafet

Ahenkli iç mekan “gösterişli” detaylar içermiyor. Tüm mobilyalar zarif bir tarzda ise, vurgu olarak geleneksel tasarıma ve küçük sıradışı bir ayrıntıya sahip bir koltuk seçebilirsiniz.

Resimde: Kolçaklarda küçük manşetler bulunan Porada Ara koltuklar, oturma odasına eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Fotoğrafta: Deri kemerler üzerinde orijinal koltuk bağlantı sistemine sahip Porada Panama sandalyeler.

Fotoğrafta: Porada Vivienne koltukların pürüzsüz çizgileri, şık iç mekanı şıklığından mahrum bırakmadan yumuşatacak.

Sallanan sandalyeler

Sallanan sandalyeler, çoğu kişi tarafından yalnızca klasik veya klasik bir ortama uygun eski moda mobilyalar olarak kabul edilir. Ancak, modern İtalyan sallanan sandalyeler bu inancı çürütmektedir. Modern bir evde, tasarım mobilyalar ve sıra dışı aksesuarlar arasında oldukça yeri var.

Resimde: Krom çelik çerçeveli şık sallanan sandalye ve Desiree Kel deri koltuk.

Parlak renkler

Alışılmadık şekle sahip renkli koltuk hemen dikkat çekiyor. Bunu satın almak, yalnızca iç mekana dikkat çekici bir vurgu eklemenin değil, aynı zamanda kişiliğinizi ifade etmenin de iyi bir yoludur.

Fotoğrafta: Örme oturaklı ve sırtlı Moroso Biknit koltuk.

Çok görevli sandalyeler

Dönüşümlü bir sandalye, ara sıra uyumak için ek bir yer düzenlemeniz gerekiyorsa, faydalı bir satın alımdır. İtalyan koltuk yatakları, tam teşekküllü yataklara göre konfor açısından daha aşağı değildir, ayrıca ilginç bir tasarım ve kullanışlı bir katlama mekanizması ile memnun olurlar.

Fotoğrafta: Olağandışı sandalye Lago Chama, gerekirse çerçevesiz bir yatağa ve yastığa dönüşüyor.

Fotoğrafta: Flou Celine koltuk katlanarak rahat bir tek kişilik yatağa dönüşüyor.

Fotoğrafta: Bonaldo Aurora koltuk yatağı sadece rahat değil, aynı zamanda düğmeli çıkarılabilir tekstil döşeme sayesinde ilgi çekici görünüyor.

Hafif koltuklar

Yüksek ince ayaklı veya ince dış çerçeveli sandalyeler görsel olarak geleneksel yumuşak sandalyelere göre daha kompakt görünür. Bu tür modeller, küçük bir oturma odası veya yatak odası için iyi bir satın alımdır.

Fotoğrafta: İnce metal borulara dayanan hafif bir koltuk Calligaris Lazy.

Fotoğrafta: Porada Gilda döşemeli rahat koltuk. Ahşaptan yapılmış ince dış çerçeve, onu görsel olarak “daha ince” hale getirir.

 

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir