Gösterişli şık ayakkabılıklar

Tasarımcıları bu modelleri üstün teknoloji ve araçlar ile tüm detaylarıyla üretiyorlar ve biz dekorasyon severlerle buluşturuyorlar. Bu ürünleri mobilya mağazalarında bulabilirsiniz.

Özel çelik malzemeden üretilen bu askılık modelinde rakamlar ile şık bir dizayn oluşturulmuş. rakamların bulunduğu dekorasyondan hoşlanıyorsanız bu model tam sizlere göre.

Gösterişli şık ayakkabılıklar

Koridorlar için ayakkabılık

Genellikle evimizde en çok unutulan odalardan biri olan salon mobilyalarını bazen gözden kaçırıyoruz. Salon, misafirlerimizin ilk gördüğü oda olmakla birlikte başka bir işlevi de yerine getirmektedir. Evden çıkmadan önce unutmak istemediğimiz kişisel eşyalarımızı bıraktığımız yerdir: anahtarlar, cüzdanlar, ceketler vb. Ayrıca vardığımızda her şeyi indirdiğimiz yer.

Ayakkabılıklar modelleri

ayakkabılıklar modelleri

Yani salon mobilyalarının her şeyden önce işlevsel olmasına ihtiyacımız var. Bu nedenle günümüzde girişteki mobilyalara özellikle de ayakkabı dolaplarına dikkat çekiyoruz. Şifonyerlere veya büfelere bir alternatif, ayakkabılıklar modelleri bir salon için ayakkabı rafları kullanmaktır.

Kapı önü ayakkabılıkları

Kapı önü ayakkabılıkları
Birkaç yıldır, evimizin geri kalanını daha temiz ve bakterilerden uzak tutmanın bir yolu olarak girişte ayakkabı bırakma eğilimi var.
Birçok Doğu kültüründe bu bir gelenektir, kapı önü ayakkabılıkları evde çıplak ayakla dolaşmanın sağlığa faydalı olduğu ve huzur sağladığı düşünülür. Bunun için bir resepsiyon ayakkabı rafı eklemek çok faydalıdır. Ayrıca, depolama alanımızı genişletmek, yatak odası alanında yer açmak için rahat bir yoldur ve resepsiyon ayakkabı rafının yüzeyi kişisel eşyalarımızı saklamak için kullanılabilir.

Ya da dekoratif unsurlar eklemek ve bu alanı kendi tarzımıza uyarlamak için. Online mağazamızda çeşitli stil, boyut ve kaplamalarda ayakkabı rafı mobilyalarımız var. Bugünün gönderisinde, evinize en uygun olanı seçebilmeniz için size koridorlar için birkaç çeşit ayakkabı rafı gösteriyoruz.

ayakkabilik4

Ahşap ayakkabı rafları

Bu yılın trendlerinden biri de ahşap gibi doğal malzeme ve renklerin kullanılması. Bunlar bize sakinlik veriyor ve bununla daha samimi ortamlar yaratmayı başarıyoruz. Ayrıca ahşap çok yönlü bir malzemedir ve onu her tarza, tona ve dekorasyona uyarlayabiliriz.

Modern ayakkabı rafları

Ev mobilyaları için modern tarz en yaygın olanıdır. Modern tasarımlı mobilyalar, işlevsel kaplamaları ve malzemeleri ile karakterize edilir. Genellikle basit çizgiler ve pürüzsüz malzemeler (örneğin cam) kullanırlar. Modern tasarımlı mobilyalarla daha temiz veya minimalist mekanlar elde edebiliriz. Evinizi dekore etmek için aradığınız şey buysa, önerimiz ahşap kaplamalı Modern Ayakkabılık

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu