Evcil hayvanınız için pratik yatak takımı fikirleri

Yavru köpeğinizi veya kedinizi seviyorsanız, onun için yeni bir yürüyüşe çıkarak tüm sevginizi göstermekten daha iyi bir şey olamaz. Çok basit!

Evinizde depolanan ve artık evcil hayvanlarınız için yatak yapmak için kullanışlı olmayan bazı eşyaları yeniden kullanabilirsiniz.

Evcil hayvanınız için pratik yatak takımı fikirleri
Yeniden kullanacak hiçbir şeyiniz yoksa, büyükannenizin evinde ve hatta komşulardan bile basit bir ziyarette bir şeyler bulabilirsiniz. Sizin için yararlı bir şeyleri olabilir!

İdeallerin yoksa endişelenme. Burada bazı ilham kaynakları bulabilirsiniz.

Sadece birkaç malzeme ile bir yatak veya  (iyi, güzel ve ucuz) yapmanın mümkün olduğunu göreceksiniz. Sonunda, evcil hayvanınızın neşesi garantilidir! 🙂

Evcil hayvanınıza çadır yapma

Kediniz varsa eski bir gömlek, iki askı, bir karton, bir yastık, birkaç iğne ve elektrik bandı ile bir karyola oluşturabilirsiniz. Askıları sökün, kancaları kesin, iki telin ortasını çaprazlayın ve telin her bir ucunu kare kartonun bir köşesine yerleştirin. İğneler ve elektrik bandı ile taktıktan sonra tişörtü takın ve yakayı yavru kedinin giriş kapısı yapın.

hayvan yatakları

Eski monitörü değerlendirme

Ancak, bu eski monitörlere veya retro televizyonlara sahipseniz, onları yavru kediniz için harika küçük evlere dönüştürebilirsiniz. Cihazları açmanız, ön camları ve filtreleri içeriden çıkarmanız gerekecektir. Boşalttıktan sonra iç ve dış tarafa istediğiniz renkte bir sprey püskürtebilir, kurumasını bekleyip beğendiği yastığı koyabilirsiniz. Evcil hayvan için rahat olmasının yanı sıra eviniz için dekoratif bir parça olacaktır.

hayvan yatakları

Boya tenekesinden yuva yapımı

Kediniz için bir yatak odası için bir başka mükemmel seçenek de boş bir boya tenekesi kullanmaktır. Bu küçük evi yaratmak için, kutuyu sterilize etmeniz ve kalan boyayı çıkarmanız gerekecek. Temizledikten ve kuruduktan sonra önce beyaz bir boya uygulayın. Dekora uygun başka bir renge boyamak isterseniz, beyaz boyanın kurumasını bekleyin ve üstüne uygulayın. Ayrıca evin dışını çita ile kaplayabilirsiniz, bu da eve özel bir çekicilik katacaktır.

hayvan yatakları

Komidinden yatak yapmak

Orta veya büyük köpekler için inanılmaz seçenekler var. En ilginç olanı bir komodini yeniden kullanmaktır. Çekmeceleri çıkarabilir, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, rahat bir yastık koyabilirsiniz ve bitirdiniz. Yavru köpeğiniz özel bir şekilde yanınızda uyuyabilir.
Komodinin veya hatta retro bir masanın tadını çıkarmanın bir başka yolu da onları baş aşağı çevirmektir. Hizmetçinin ayağının tarzına bağlı olarak kral / kraliçe yatak gibi görünür. Komodinin yok mu? Sorun yok. O eski gardırobun çekmecesi, “köpeğinizi” barındırmak için mükemmel olacaktır.

hayvan yatakları

El işi ile taşınabilir yuva yapmak

Ölçüye göre yapılmış paletler ve kasalar, hem evinizi dekore etmek hem de evcil hayvanınızın konforu için çeşitli yaratıcı seçenekler sunar. Sadece bir el cilasıyla zaten zarifler.
Ahşap eşyalarda bir başka seçenek de cazibe olan hasır sepet kullanmaktır. Sadece içinde su geçirmez kumaş bulunan bir minder ekleyebilirsiniz. Sepetin bir yayı varsa, onu küçük bir eve çevirin. Fikir, artık giymediğiniz yünlü bir bluzla kaplamaktır. Yerler ve soğuk günler için mükemmel bir seçenek.

hayvan yatakları hayvan yatakları

Eski lastikleri değerlendirin

Son ipucu, lastikleri yeniden kullanmaktır. Evcil hayvanınız için son derece konforlu bir yatak sunmanın yanı sıra, çevreye de yardımcı olacaksınız. Lastiğinizi istediğiniz renge temizleyebilir ve boyayabilirsiniz. İçine veya tercih ederseniz lastiğin üzerine bir yastık yerleştirin. Tarzda yenilik yapmak için, köpek yavrusu için bir tür giriş yaparak bir parçasını kesebilirsiniz.

hayvan yatakları

Bunlar, evcil hayvanlarınız için basit ve ucuz bir şekilde yatak veya evler yaratmanız için size ilham verecek fikirlerdir. Hayvanın boyutuna ve sahip olduğunuz malzemenin boyutuna bağlı olarak tüm fikirler kedilere veya köpeklere uygulanabilir. Elbette bu, partnerinize olan sevginizi ve minnettarlığınızı göstermenin bir yolu olacaktır.

Evcil hayvanınız için bazı yatakları denediniz mi yoksa başka bir yaratıcı fikriniz mi var?

Bizimle paylaşın!

Evcil hayvanınız için pratik yatak takımı fikirleri konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu