Çevrimiçi Özel Resim Çerçeveleri Oluşturun

Çevrimiçi resim çerçeveleri sipariş etmek için biraz rehberlik mi arıyorsunuz? Eviniz için en uygun çerçeve türlerini seçmekten, her birini benzersiz kılan şeyleri keşfetmekten ve bunları sergilemek için en sevdiğimiz yöntemlerden bazılarını paylaşmaktan, özel resim çerçevelerini anlamak için en iyi ipuçlarını ve püf noktalarını derledik.

Geniş çevrimiçi özel resim çerçevelerimiz ile her stil, şekil, renk ve boyuttaki çerçeveleri keşfedin. İster bir fotoğrafı, ister sanat eserini, tuvali veya baskıyı çerçeveliyor olun, galeride duvara yakışan kolay kişiselleştirilmiş çerçeveler sunuyoruz. Baskıdan çerçevelemeye ve asılı donanım eklemeye kadar her şeyi halledecek en iyi çevrimiçi çerçeveleme hizmetimizi keşfetmek için okumaya devam edin.

Çevrimiçi Özel Resim Çerçeveleri Oluşturun

Çevrimiçi Özel Resim Çerçeveleri Nasıl Oluşturulur

Fotoğraflarınız, tuttukları anılar kadar güzel ve benzersiz kareleri hak ediyor. En değerli resimlerinizi kolayca dönüştürün ve çevrimiçi olarak kalıcı özel çerçeveli baskılar oluşturun. Shutterfly olarak, çeşitli modern veya rustik tarzlarda çerçeveli fotoğraf baskıları ile mekanınızı kişiselleştirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Çerçevelerinizi evden yaparak çerçeve dükkanına veya el sanatları mağazasına giden geziyi atlayın. Aşağıda çevrimiçi olarak özel resim çerçevelerinin nasıl oluşturulacağını görün.

paspaslı özel siyah modern resim çerçeveleri

  • Adım 1: Çerçeveyi seçin. Çevrimiçi olarak özel resim çerçeveleri oluşturmanın ilk adımı çerçevenin kendisini seçmektir. Çeşitli renk ve boyutlarda geniş ahşap, metal ve cam çerçeve seçeneklerimiz mevcuttur. Resimdeki gölgeyle eşleşen bir çerçeve rengi seçmenizi, dramatik bir efekt için koyu renkli bir çerçeveye gitmenizi veya çerçeveniz için nötr bir gölge seçmenizi öneririz.
  • Adım 2: Boyutu özelleştirin. Resminizin boyutlarını bilmek, sanat eseri ile koordine etmek için uygun çerçeveyi seçmeye başlamanızı sağlar. Doğru boyuttaki çerçeveyi seçmenize yardımcı olmak için bir resim çerçevesi boyutları kılavuzu oluşturduk. 4 × 6, 5 × 7, 6 × 8, 8 × 10, 11 × 14, 12 × 14, 20 × 24, 24 × 28, 24 × 36 ve 30 gibi çok çeşitli standart ve büyük çerçeve boyutları sunuyoruz × 40.
  • 3. Adım: Sanatınızı veya fotoğraflarınızı yükleyin. Bir ömür boyu sürecek anlar veya sanat eserleri yükleyin. Kişiselleştirilmiş posterleriniz, baskılarınız ve daha fazlası için çevrimiçi özel çerçeveye sahibiz.
  • 4. Adım: Örtüyü düşünün. Paspaslı fotoğraf çerçeveleri, fotoğrafın daha profesyonelce oluşturulmuş görünmesini sağlar ve bu kişiselleştirilmiş fotoğraf çerçeveleriyle elde edilmesi kolaydır. Büyük boy paspaslara sahip çerçeveler oldukça popülerdir ve küçük bir sanat eserinin etkili görünmesini sağlayabilir.
  • 5. Adım: Kişiselleştirin. Fotoğraflarınızı önizlemede kırpabilir ve projenizi hayata geçirmek için gerekli tüm düzenlemeleri yapmak üzere fotoğraf düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Bu adımda arka plan renklerini, başlıkları ve daha fazlasını da değiştirebilirsiniz.
  • 6. Adım: Projenizi gözden geçirin. Her şey bitmiş gibi göründüğünde, gözden geçirme zamanı. Resim çerçevelerinizi çevrimiçi olarak sipariş etmeden önce yazım hatası, yanlış kırpma veya başka hatalar olmadığından emin olun.
  • 7. Adım: Sipariş verin! Resim çerçevenizi sepetinize ekleyin, ardından miktarlarda herhangi bir değişiklik yapmak, özel kodları veya teklifleri uygulamak ve ödeme yapmadan önce diğer her şeyi gözden geçirmek için sepetinizi ziyaret edin.

Farklı Resim Çerçeveleri

Resim çerçeveleri sadece resminizi duvara asmakla ilgili değildir. Resimlerinizi veya sanatınızı zenginleştirecek ve aynı zamanda iç mekanınızı tamamlayacak doğru resim çerçevesini seçmek için belirli bir strateji vardır. Farklı çerçeve stilleri arasında renk, şekil ve malzeme gibi şeyleri dikkate almak önemlidir. Çevrimiçi olarak hangi özel resim çerçevesini sipariş edeceğinizi anlamaya çalışıyorsanız, aşağıdaki farklı türdeki fotoğraf çerçevelerini ayıracağız.

Özel Ahşap Çerçeveler

Çevrimiçi olarak özel resim çerçeveleri oluştururken, çerçevelediğiniz resim, çerçeve türünüzde bir rol oynamalıdır. Farklı stiller ve parçalar, farklı malzemelerle iyi sonuç verir. Çeşitli renklerde ahşap resim çerçeveleri, çerçeveli sanata veya fotoğraflara klasik bir hava katmanın harika bir yoludur. Özel ahşap çerçeveler daha rustik, geleneksel bir görünüm sunar. Resimler veya sağlıklı fotoğraflar için harika olan bu rustik çerçeveler, parçaları sıcaklık ve zarif ayrıntılarla tamamlar. Ahşap çerçevelerle, yaşam alanınızı şirin bir kır evine, rustik vintage bungalova veya diğer perişan şık bir kaçışa dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

ailenin özel ahşap resim çerçevesi

Çağdaş Çerçeveli Baskılar

Şık modern çerçevelerimiz, bir müze fotoğrafçılığı enstalasyonunda sıklıkla görebileceğiniz yükseltilmiş bir çerçeve içinde çerçeve efekti oluşturmak için bir paspas kullanır. Bu çağdaş çerçeveli baskılar, evinizdeki herhangi bir odaya yüzyıl ortası modern tasarımın bir dokunuşunu getiriyor. Bu çerçeve stilini en değerli baskılarınız için bir ev olarak kullanın ve her zaman istediğiniz bir galeri duvarı oluşturmak için bunlardan birkaçını bir araya getirin.

Fotoğrafınızı siyah veya beyaz gibi tek renkli bir çerçeveye yerleştirmek, uygun şekilde kullanıldığında güzelliği gerçekten vurgulayabilir. Siyah çerçeveler zarif ve resmi bir görünüm sunarken, beyaz çerçeveler doğada daha rahat ve eklektik olma eğilimindedir. Hem siyah hem de beyaz çerçeveler modern bir his ve modern bir görünüm taşır.

modern çerçeveli sanat ve fotoğraf baskıları

Soyut sanat veya siyah beyaz fotoğraflar gibi modern parçalar, metal bir çerçevenin basit doğasıyla iyi bir şekilde tamamlanır. Modern çerçeve stillerinin metali, baskıya vurgu yapan minimalist bir görünüm için fotoğraflarınızın ön plana çıkmasını sağlar. Modern metal çerçevemiz, bir merkez parçası olarak veya bir galeri duvarındaki diğer parçalarla birlikte asılmaya hazır her alan için üstün kaliteli bir seçenektir. Özel metal çerçeveler, resimden dikkat çekmek yerine, ekranı keskin bir yüzeyle zarif bir şekilde geliştirir.

Oyulmuş Cam Resim Çerçeveleri

En sevdiğiniz anılarınızı sergilemek için cam oymalı resim çerçeveleri tasarlayın. Bazı dönüm noktaları, özel hatıra hediyeleri gerektirir. Düğünler, mezuniyetler, yıldönümleri ve diğer büyük günler biraz daha özel bir şey gerektirir. Zaman içinde bir dönüm noktası anını kutlayan siz veya sevilen biri olun, oymalı bir cam resim çerçevesi bu önemli olayı vurgulamanın mükemmel bir yoludur. Oyulmuş kişiselleştirilmiş resim çerçeveleri, ev dekoru kadar zarif görünür ve sevdikleriniz için mükemmel hediyeler ve hatıralar yapar. En sevdiğiniz aile fotoğraflarını, düğün portrelerini ve daha fazlasını Shutterfly ile yapılan cam çerçevelerle sergileyin.

iki küçük kızın oyulmuş cam resim çerçevesi

Masaüstü Resim Çerçeveleri

Her şey küçük ayrıntılarda saklıdır – ve masa üstü çerçeveler bir evi ev gibi hissettirmede uzun bir yol kat eder. Özel masa üstü çerçevelerimiz, bu tatlı, gündelik anları sergileyen fotoğraflar için en iyisidir. Çevrimiçi olarak özel bir masa üstü çerçevesi oluşturmak, normal renkli düz bir çerçeveyle kolayca elde edilemeyen ekstra dekoratif bir tasarım oluşturarak herhangi bir fotoğrafı vurgulayacaktır. İster küçük bir masa üzerinde tek bir masa üstü çerçevesi sergilemeyi, ister bir şömine rafına veya bir kitap rafının üstüne birkaç çerçeve yerleştirmeyi seçin, kişiselleştirilmiş çerçeveleriniz evinizde sıcak ve samimi bir ortam yaratacaktır.

özel masa üstü çerçeveleri

Çerçeveli Tuval Baskılar

Neden geleneksel fotoğraf baskısı yerine çerçeveli bir kanvas baskı seçmelisiniz? Çerçeveli kanvas baskılar, ayrıntıları bulmakla birlikte geleneksel bir görünümü tercih eden ve bir kanvas baskının dokusunu arzulayan dekoratörler için en iyi sonucu verir. Çerçeveler, yüksek kaliteli kanvas baskılara derinlik katar, bu da özellikle dikkat çekmek istediğiniz fotoğrafları görüntülemek için kullanışlıdır. Siyah, ahşap veya beyaz çerçeveler gibi seçenekler arasından seçim yapmak, ekranlarınızı evinizin her yerinde renk koordinasyonuna tabi tutmanıza da olanak tanır. Çerçeveli baskılar boyut katar ve diğer oda vurgularıyla koordine olmanızı sağlar – ceviz gibi koyu ahşap çerçeveler, koyu lekeli ahşap aksanları ve sehpaları tamamlar.

çerçeveli kanvas baskılar

Kişiselleştirilmiş Resim Çerçeveleri

Kişiselleştirilmiş çerçeveler, süper basit galeri tarzı sınırın ötesine geçerek çevrimiçi olarak daha stilize edilmiş özel çerçeveler sunar. Bir düğün resim çerçevesi tasarlıyorsanız, özel metne düğün tarihini veya yeminlerinizden bir parça ekleyebilirsiniz. Bir bebek fotoğraf çerçevesi tasarlıyorsanız, küçüğün adını ailenizin en yeni eklemesinin en iyi fotoğraflarına ekleyebilirsiniz. Sevdikleriniz için kendi kişiselleştirilmiş çerçevenizi tasarlamak, duvar dekoru olarak asabilecekleri ve sonsuza dek yaşayabilecekleri unutulmaz bir hediyedir. Tasarım aracımız, tamamlanmış özel resim çerçevelerinizin hatasız olduğundan emin olmanız için yazım denetimi bile yapabilir.

kişiselleştirilmiş resim çerçevesi

Özel Fotoğraf Çerçeveleri İçin Eğlenceli Stiller

Özel fotoğraf çerçeveleri, en sevdiğiniz anılarınızı kişiliğini ortaya çıkaracak şekilde sergilemek için mükemmeldir. Özgün tasarımlarımızla mezuniyet resim çerçeveleri, Anneler Günü çerçeveleri, Babalar Günü çerçeveleri ve çok daha fazlası için stilleri seçebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş resim çerçeveleri harika hediye fikirleri oluşturur. Örneğin. Bu Anneler Günü, anneme iki çocuk fotoğrafı içeren özel bir çerçeve ve çerçevede “En İyi Anne” gibi tatlı bir mesaj hediye et. Mesajınızla birlikte fotoğrafları görmeyi çok sevecek ve resim çerçevesini evinizin içinde görüntüleyebilmenin keyfine varacak. Fotoğraflarınızın tam olarak sığdığından emin olmak için 8 × 10 dikey çerçeve ve 8 × 10 yatay çerçeve arasından seçim yapabilirsiniz. İki fotoğrafla, özel fotoğraf çerçevesi yine de çizimler ve süslemeler için bolca alana sahip olacaktır.

Fotoğraf Çerçeveleri ve Ekranlar İçin Yaratıcı Fikirler

Fotoğraflarınızla yaratıcı olun! Çoklu fotoğraf çerçeveleriyle, aynı fotoğraf çekiminden, resimlerden önce ve sonra veya aile portrelerinden fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Aile hayvanlarını da unutma. Kullanmak istediğiniz ikiden fazla fotoğrafınız olursa, kişiselleştirilmiş çerçeveli çok fotoğraflı bir kolaj düşünün. Cesur bir fotoğraf yazısı için özel olarak tasarlanmış resim çerçeveleriniz için benzersiz temalar sunuyoruz. Evde gösterilecek daha fazla fotoğrafınız varsa, onları öne çıkarmanın başka yollarını düşünün. Kanvas baskılarımız çok yönlüdür, bu nedenle rustik veya zarif dekorlar için mükemmeldirler. Ayrıca, pencerelerinizin yanına yerleştirmek ve fotoğraflarınızın gerçekten parlamasını sağlamak için bir cam fotoğraf baskısı da oluşturabilirsiniz.

özel resim çerçeveleri galeri duvarının farklı stilleri

Sarma

Çevrimiçi çerçeveleme hizmetimiz, sevdiğiniz sanatı, fotoğrafları ve unutulmaz anları özel olarak çerçevelemeyi kolay ve ekonomik hale getirir! Shutterfly’den güzelce yapılmış yeni bir özel çerçeve ile sanat eserinizin ve fotoğraflarınızın ömür boyu dayanmasını sağlayın. İster büyük boyutlu bir fotoğrafınız, ister orijinal bir sanat eseri veya alışılmadık boyutta bir ödül sahibi olun, herhangi bir tarzda makul bir fiyata sanat eserlerinizi ve fotoğraflarınızı mükemmel şekilde tamamlayan ve koruyan özel bir çevrimiçi çerçeve oluşturabilirsiniz. Herhangi bir yaşam alanını kişiselleştireceğiniz ve tamamlayacağınız kesin olan kendi özel çerçevenizi tasarlamaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu