Boş bir duvar nasıl dekore edilir? İpuçlarımızı keşfedin!

boş duvarı dekore et

Bir yazarın sayfası kadar beyaz olan bu duvarla ne yapmalı? Ne kadar çok düşünürsen, onu nasıl süsleyeceğini o kadar az bilirsin. Makaleyi okuyun ve boş bir duvarı dekore etmek için bazı fikirler keşfedin. Onları seveceksin!

Boş duvarları doldurmak gerçekte olduğundan daha basit görünebilir. Boş bir duvarı dekore etmeden önce bazı faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir:

  • Odanın diğer duvarları nasıl döşenmiştir?
  • Nesneleri yerleştirmek için raflara ihtiyacınız var mı? Bu durumda, bir depolama duvarı düşünebilirsiniz.
  • Sadece ortamı dekore etmek mi istiyorsunuz? İşte boş bir duvarı güzelleştirmek için bazı fikirler!

Kanepenin arkasındaki ve genellikle boş ve çıplak kalan oturma odası duvarlarını dekore etmek için bazı fikirleri birlikte görelim.

Oturma odasının duvarlarını süslemek için kelimelerin büyüsü

Özellikle sevdiğin bir cümle yoksa elini kaldır! Mümkün olduğunca saygı göstermek için, doldurmayı düşündüğünüz boş duvara geri getirmek faydalı olabilir.

Bu bağlamda birkaç faydalı teknik var. Özel bir duvar kağıdı seçebilir, aynı zamanda hepsini mürekkeple geri getirebilirsiniz buna doğrudan duvarda.

Önemli olan nihai sonucun özel olmasıdır!

Kubik kanepe

Kubik kanepe

Kanepenin arkasındaki duvar mı? Resimler ve baskılar

Kanepenin arkasındaki duvar, listenin boş bırakılma riskini taşıyan ilk duvar. Raflarla ağırlaştırmamak için en iyi çözüm onu ​​resim ve baskılarla süslemektir.

En klasik fikir, neredeyse kanepenin uzunluğu kadar büyük bir tabloyu, duvarı neredeyse tamamını dolduracak şekilde seçmektir. Tema en çeşitli konulardan biri olabilir: doğa, şehir, ünlü eserlerin reprodüksiyonları, soyut resimler.

Yazılardan soyut temsillere veya doğal unsurlara kadar değişen, farklı boyutlarda ve farklı nitelikte birkaç karenin seçimi, çerçevelerin kromatik tonu veya özdeşliği gibi bir özellik d’union ile birleştirilmesi, daha hayal ürünüdür ve en son moda.

Trek kitaplık

Trek Kütüphanesi 5

Kitaplık: oturma odası duvarları için en iyi fikirler

Boş duvar mı? Mobilyayı döşerken düşünmeniz gereken ilk şey, eğer henüz sahip değilseniz, kitaplıktır.

Kitaplıksız oturma odası yok, sadece okumayı sevenler için değil, herkes için. Bazı kitaplar okumuş olmalısın, değil mi? Ayrıca bir kitaplıkta sadece kitaplar değil, fotoğraflar, süs eşyaları, CD’ler, DVD’ler, koleksiyon dergileri, çizgi romanlar … sizden, hobilerinizden ve kim olduğunuzdan bahseden her şey raflara yerleştirilmelidir.

Bu nedenle boş bir duvarı güzel bir kitaplıkla donatmanızı tavsiye ederiz.

Yazı tahtası duvarı, çocuklar için harika bir fikir

Boş bir duvarı olan ve onu yaratıcı bir şekilde döşemek isteyen, oradaki güzel çözümü tercih edebilir. tahta duvar. Birçoğu bunu özellikle çocuk odası için seçiyor, ancak kimse mutfak için de çözüm düşünmeyi yasaklamıyor!

Küçüklerinizin yaratıcılığı kesinlikle fayda sağlayacaktır!

Bu fikirle ilgileniyor musunuz ve bunu nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmek mi istiyorsunuz? Kara tahta duvarın nasıl boyanacağını buradan okuyun.

yazı tahtası duvarını dekore et

Elektrik teli ile sanat saldırıları!

Hayır, sizi aceleci şeyler yapmaya değil, durumun gerektirdiği tüm ihtiyatla yaratıcılığınızı açığa çıkarmaya davet ediyoruz.

Tam olarak ne yapılması gerekiyor? Önünde ise duvar Bir lamba veya televizyon seti bulursanız, istediğiniz gibi bir şekil çizmek için anten kablosunun kalanını kullanın.

Gökyüzü çizgilerinden çerçevelere kadar kendinizi gerçekten şımartabilirsiniz. Öncelikle, görünmesini istediğiniz şekli bir kurşun kalemle çizmeniz ve ardından her şeyi bir elektrik kablosuyla örtmeniz gerekir.

Tamamlamak için geriye kalan tek şey TV’ye veya lamba kablosuna bağlanmaktır.

ışıklarla süslenmiş duvar

Boş duvarları güzelleştirmek için raflar

Söz konusu olduğunda boş bir duvarı dekore etmekraflar herkesi memnun eden bir çözüm.

Şeffaf cam, doğal ahşap veya beyaz lake, çizgisel olarak rafların görünümü de olabildiğince basit olabilir … Üstlerine koyduğunuz kitaplar ve nesneler duvarı süsleyecek!

Veya spiral veya dalgalı olanlar gibi en alışılmadık ve garip şekillere sahip tasarımcı rafları seçebilirsiniz.

En ilginç alternatifler arasında, bitkileri seven ve onlardan en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için mükemmel olan duvar raflarını hatırlıyoruz, aynı zamanda harfleri hatırlatan rafların da nedenleri var.

Seçenekler yine de değişebilir! Tasarımcıların hayal gücü son yıllarda kesinlikle kendini feda etmedi!

Isoka A45

Isoka A45, donanımlı duvar

Donatılmış Duvar ile boş bir duvar döşeyin

Boş duvar oturma odasındayken bir an önce harekete geçmek gerekiyor. Aslında, evde özellikle önemli bir odadan bahsediyoruz, hemen hemen her durumda misafirler tarafından ilk görülen odadır.

Bu durumlarda çok faydalıdır donanımlı duvarı kullanın.

Sıklıkla söylenene rağmen, mükemmel bir yer tasarrufu sağlayan çözüm, yaratıcı bir bakış açısıyla önemli ölçüde menzil sağlamanıza olanak tanır. Aslında, farklı renklerde donanımlı duvarları seçebilir, stil ile eğlenebilirsiniz.

Piyasadaki çözümler çok sayıda ve her zevke uygun. Seçenekler, açık ve gizli nesneleri yerleştirmek için kapalı ve açık öğelerin kombinasyonlarını içeren kompozisyonlar arasında değişir.

Renkler beyaz ve açık renkli ahşap gibi nötr veya lake kırmızı gibi renkli olabilir. Modern duvar üniteleri basit ve çizgisel bir tasarıma sahiptir ve en az iki, hatta bazen üç farklı renk içerir.

Potansiyeli sayesinde estetik ve işlevsel nedenlerden ötürü donanımlı duvar olmadan oturma odası yoktur. Görmek inanmaktır!

Boş bir duvarı dekore etmek için bu fikirlerden hangisi sizin için en iyisidir? Ve neden? Dilerseniz yorumlarda bize beyaz duvarınızı nasıl dolduracağınızı söyleyin 😊

Boş bir duvar nasıl dekore edilir? İpuçlarımızı keşfedin!
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu