Bitkilerinize özen göstermek ve harika görünmelerini sağlamak için 3 uygulama

Hayatın her alanında bunlardan yararlanmak söz konusu olduğunda uygulamalar harikadır. Ve doğru, hem ofiste hem de evde ihtiyacınız olan her şey için onlar var. Bunun kanıtı, bahçe bakımı için de onlardan yararlanabileceğinizdir. Bitkiler bu 2021’in en büyük trendi ve en güzellerine evde sahip olmak istemelisiniz. Uzman bir bahçıvan olsanız da olmasanız da bitkilerle ilgilenmek için bu 3 uygulamadan yararlanabilirsiniz. Sorunsuz, 2 × 3 boyutunda, böylece her zaman harika görünüyorlar.

Bitkilerle ilgilenmek için ücretsiz bir uygulama

su botu uygulaması

Tesislerinizin bakımı için bu üç uygulama önerisinden biri de Waterbot’tur. Bu, bitkilerle ilgili çok fazla vakti veya tecrübesi olmayanlar için ücretsiz ve idealdir. Çünkü saksılarınızın sulandığını her zaman hatırlamanıza yardımcı olur. Bitkilerinizin gelişimini kontrol eder ve ilgilenmeniz gerektiğinde sizi uyarır. Şimdiye kadar, sulama eksikliği veya aşırı sulama nedeniyle ölü bitkilerle ilgili problemleriniz varsa, unutun.

Söylediğimiz gibi, ev veya ofis bitkilerinizi kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Susadıklarında, sulamanın bakımı için size bir bildirim gönderecektir. Hatırlatıcıları mesleklerinize en uygun zamanda ayarlamanıza olanak tanır. Sabah, öğleden sonra veya akşam olsun. Öğleden yirmi güne kadar değişen sulama aralıklarında çalışır. Telefonunuzun kamerası ile bitkilerin avatarlarını oluşturabilirsiniz.

Kullanımı o kadar kolaydır ki, sadece bir bitki seçmeniz yeterlidir. Telefonunuzun kamerasıyla bitkinin fotoğrafını çekin. Sulama aralığını 6 gün olarak ayarlayın. Ve uygulama bitkinizin suya ihtiyacı olduğunda sizi bilgilendirecektir. Bitkilerinizin bakımı o kadar kolay olacak ki, yakında daha fazlasına sahip olacaksınız. Çünkü sulama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Google Play’den ücretsiz olarak indirin.

Bahçe yöneticisi bitkileriniz için mükemmel bir uygulama

bahçe yöneticisi uygulaması

Uygulamaların en büyük avantajının günlük yaşamı bizim için kolaylaştırmak olduğunu zaten biliyorsunuz. Bahçe bakımında da harika çalışıyorlar. Bahçe ve iç mekan bitkilerinizin bakımı için alarm oluşturarak bize zaman kazandıran ‘Bahçe Yöneticisi’ gibi. Bununla bitkilerinizin ilerlemesini kaydedebilirsiniz. Bitkileri naklediyorsanız veya bir bahçe oluşturuyorsanız ideal olan budur.

Uygulama, bitkilerinizin sulamasını kontrol etmenizi sağlayacak çeşitli alarmlara sahiptir. Ama aynı zamanda size ne zaman gübreleme, ilaçlama, böcek ilacı uygulama ve ihtiyaç duydukları diğer her şeyi hatırlatacaklar. Bununla birlikte, bitkilerinizin her birinin fotoğraflı bir günlüğünü ve açıklamalarını tutabilirsiniz. Ayrıca büyümesini sadece genişliğini ve yüksekliğini not ederek de kaydedebilirsiniz. Solgunluk ve ne kadar suya ihtiyaç duydukları gibi sorunların cevaplarına sahip olacaksınız. Ve daha birçok özellik. Bitkileriniz her zamankinden daha iyi büyüyecek. Google ve Play’den indirin, hepsi bu.

“Evde bahçe” uygulamasıyla bir bahçe planlayın ve bakımını yapın

ev bahçe uygulaması

Birisi evde bir bahçeye sahip olmayı düşünüyor. Ve bunu çok zor bir görev olarak düşünebilirsiniz. Bu uygulama ile en güzel bahçeye sahip olabileceğinizi göreceksiniz. Çünkü “Huerta en casa” ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olacaktır.

En büyük ve fantastik avantajı, en popüler bahçe bitkilerinden bazılarının açıklamalarını içeren bir liste içermesidir. Elektrik, gübre ihtiyaçlarınız hakkında tüm bilgileri içeren liste. Onları etkileyebilecek hastalıkların yanı sıra.

Bahçe toprağını hazırlamak için bilmeniz gereken her şeye sahip olacaksınız. Hangi yerde hangi bitkiler idealdir. Ne zaman budamak ve düşmek. Zararlılarla nasıl savaşılır. Ve her bitkiyi etkileyen bilmeniz gereken tüm hastalıklar.

Sulama için uyarılar oluşturabileceğiniz için bunlarla kolayca ilgilenebilirsiniz. Bu yüzden suya ne zaman ihtiyaç duyduklarını unutma. Ama ne zaman gübreleme ve budama yapmanız gerektiğini de hatırlayacaksınız. Her mahsulün, her bitki için özel bilgiler içeren sık sorulan sorular bölümü vardır. Uygulama aynı zamanda size kompost, kompost ve en popüler organik gübrelerin nasıl oluşturulacağını da öğretecek.

“Bahçem” bölümünde herhangi bir mahsulü ekebilir ve bir günlük ve fotoğraf kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca mahsulünüz için çimlenme, sulama, gübre ve ekim uyarılarını programlayabilirsiniz. Çünkü o kadar çok avantajı var ki onu seveceksiniz. Google Play’den indirin.

bitki bakımı için uygulamalar

Bu uygulamalar idealdir çünkü günlük talepler bitkilerimizi unutmamıza neden olabilir. Bu nedenle, bu uygulamaların her birinin uyarıları, suyu unutmamak için iyi hizmet eder. Ve eğer durum buysa, hangi hastalığın onu etkilediğini bilmek. Bitkinizin iyi büyüyüp büyümediğini veya değişiklik yapmanız gerekip gerekmediğini bilmek de harikadır.

Evde çekici ve sağlıklı bir bitkiye sahip olmak artık o kadar zor değil. Yalnızca uyarılarınızı yapılandırmanız gerekecek. Ve tabii ki en etkileyici bahçeye de sahip olabilirsiniz.

Görseller: Google Play

Unsplash

Bitkilerinize özen göstermek ve harika görünmelerini sağlamak için 3 uygulama
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu