Yeni Trend Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır?

Yeni Trend Duvara Simli Boya Nasıl Yapılır? Parlak renklere sahip yeni duvarlar 2021 ve 2022 Simli duvar boyası yorumları ve detaylarını bu konumuzda bulabilirsiniz.

Simli Duvar Boyası Nasıl Yapılır?
Simli Boya Nasıl Yapılır?

Simli duvar boyası

Ev Modası Duvar dekorasyonu sınır tanımayan seçeneklere sahip, binlerce farklı desen ve renge sahip duvar kağıtlarının yanında, bir ton farklıduvar boyası seçeneği var. Yorucu bir iş olmasa her yıl duvarlarınıza farklı bir uygulama yapabilirsiniz.. İşte simli boya hakkında bilmedikleriniz.

Duvarları simli renkler veya elmaslarla tasarlayarak sade bir alanı eğlenceli bir alana nasıl dönüştüreceğinizi öğrenin. Ayrıca evi duvarlarını boyamak için kendi ayaz boyanızı nasıl yapacağınızı ve size ilham vermek için eklediğimiz görsellere zihninizi fikirlerle doldurmayı ve evinizin bir duvarını parlak boya ile dekore etmeyi paylaşıyoruz

Simli boyayı hazırlamak

Simli boyayı hazırlamak

Küçük bir oda için simli boya nasıl hazırlanır

Hobi malzemeleri satan yerlerden veya kırtasiyelerden ince toz simleri su bazlı boyanıza karıştırarak kendi simli boyanızı hazırlayabilirsiniz.
Duvarınızdaki boya çok eski veya plastik boya ise önce sadece 1 kat binder astar ile boyayın.
Bir oda için simli boya hazırlanacaksa 2,5 litre boyanıza küçük 2-3 kutu 45ml. lik ambalajda ince toz sim karıştırın. (resimde)

Küçük bir oda için simli boya nasıl hazırlanır

Odalara zarafet katan bir seçenek olsa da, odalara farklı ve cüretkar bir dokunuş vermek için ideal, çekicilik, kişilik ve bolca parlaklık veren bir teknik var.

Simin boyanın içinde topaklanmaması ve eşit dağılması için boyanızı su ile inceltirken yavaşça karıştırarak siminizi dökün. (Çok iyi karıştırılması gerekir.) Ayrıca boya yaparken taşmaması için bant kullanma ipuçları konumuza bakabilirsiniz.
Boyanızı duvara iki kat yapacaksanız ilk katı simi karıştırmadan yapın. 2-3 saat sonra simi karıştırdığınız duvar boyanızı uygulayın.

simli boya ile boyanmış duvarlar

Bu ince toz simlerini hobi malzemeleri satan yerlerde, bazı yapı marketlerde veya internetten bulabilirsiniz.

Dikkat edeceğiniz hususlar.

Simli renklere sahip duvarlar yüzyıllardır iç mekan tasarımında var olmuştur, kullanımları göz alıcı bir havaya sahip son derece zarif mekanlar yaratmıştır.

Boyanıza karıştırabileceğiniz en iyi simler ince toz simlerdir. Bazı toz sim çeşitleri: Hologram sim (en çok tercih edilen resimdeki sim), altın sim, gümüş sim, yeşil sim, mavi sim, karışık renkte simler (altın-gümüş, altın-bakır, yeşil-mor v.b

Not:Temizlik yapılan duvarlarda simler zamanla azalabilir.

Simli duvar boyası yorumları

şöylede olabiliyor. duvarınızı ne renk boyamak istiyorsanız onun içine beyaz simli ya da gümüş simli boyadan karıştırıyorsunuz. biz böyle yaptırıcaz. her iki boyadan yarı yarıya katıyorlar

Ilk boyadığında güzel oldu varsayalım peki ikinci sefer boyadığında ve simsiz tek renk olacaksa duvar yuzeyı putur putur olacak. Dümdüz bi duvar için zımpara gerekecekbosuna masraf -ki boyamaktan daha masraflı- bence bı heves için duvarlarını mahvetme tabi tercih senin gene

Not: Boyadığınız alanın dışına çıkıp temizlemek istediğinizde, simli boyanın tüm parıltı kalıntılarını giderebilirsiniz.

Duvarlarınızı süslemek için bu alternatif hakkında ne düşündünüz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Başa dön tuşu