Sonbaharda süslemek için 6 renk kombinasyonu

birkaç minderli yatak
Ev dekorasyonunda doğanın varlığı sabittir. Örneğin sonbahar, toprak tonları ile eş anlamlıdır. Rahatlatıcı ve davetkar bir atmosfer yaratmak için evin iç kısmına aktarılan renkler. Ancak evinizi kişisel zevkinize göre kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz birden fazla kombinasyon var. Beyaz Yastık blog’da size farklı malzemeler kullanmanız için bazı fikirler veriyoruz. Gelecek sezondan evinizin manzarasını nasıl görselleştiriyorsunuz?

1. Ahşap ve mavi: çok yönlü bir taban

ahşap-mavi-kombinasyonu
Ahşaptan yapılmış bir alan, zamanla gelişmek için çok yönlü bir temel oluşturur. Bu kadar zarif görünen bir sahnede, odanın görünümünü güncelleyen değişiklikler yapmak mümkün. Odun ve mavi mükemmel bir şekilde birleşen iki unsurdur.

Şu anda, hafif ahşaptan yapılmış mobilyalar bir trend. Bununla birlikte, daha koyu bir görünümle güzelliğini ortaya koyanlar, daha büyük bir görsel ağırlığa sahip olan antika mobilyaların özünü yeniden yaratırlar.

2. Beyaz ve gri: maksimum parlaklık ve sıcaklık

beyaz ve gri dekorasyon
İskandinav tarzı evlerde çok fazla mevcut. Güzel aydınlatması ile karakterize edilir, bu nedenle çok sayıda yenileme ve dekorasyon işlemine ilham verir. Bu ayara sahip bir evin tabanındaki olağan renklerden ikisi mükemmel bir uyum sağlar: Beyaz ve gri. Sizi sonbaharda evinizi son derece sadelikle dönüştürmeye davet edebilecek bir kombinasyon.

Siyah ve beyaz her zaman evrensel bir iki terimli oluşturur. Ancak açık gri, kendi içinde daha parlak olan bir alternatiftir. Sonuç, resimde paylaştığımız örnekte de görebileceğiniz gibi çok rahat.

3. Beyaz, kahverengi ve hardal: mükemmel denge

kombine-beyaz-kahverengi-ve-hardal
Bahsettiğimiz gibi, toprak renkleri sonbaharda trendi belirliyor. Kum rengi ve pişmiş toprak kullanılan malzemelerden bazılarıdır. Özgün toprak tonu olan kahverengi, çoklu renk perspektifleriyle birleşir. ile çok şık bir kombin oluşturur. Ve sırayla, hardalla görsel kontrastı ile öne çıkıyor.

Bahsedilen öğelerin her birini hangi oranda entegre etmek istediğinizi seçin. Bu şekilde, birlikte olduklarında mükemmel bir denge sağlayan üç bileşenden oluşan bir şema kullanabilirsiniz.

4. Gri, mavi ve bej

kombine-gri-beyaz-bej.
Rutinler sonbaharda değişir. Örneğin, ev de bazı hafta sonlarının dinlenme ve bağlantının kesilmesinin tadını çıkarmak için seçilen alan haline gelir. Hoş ve rahatlatıcı bir ortam yaratmak, dekorasyon sürecinde sıkça kullanılan bir amaçtır. Gri, beyaz ve bej kombinasyonu bu etkiyi yaratır.

5. Beyaz ve kum rengi: rahatlatıcı bir atmosfer

beyaz ve kum rengi
Beyaz, birden fazla dekoratif kompozisyonda bulunan bileşendir. Son dengeyi getirir, parlaklık katar ve zamansızdır. Bu nedenle, her zaman bir başarıdır. Ayrıca sonbahara özgü diğer tonlarla olan bağlantısı sayesinde birden çok açıdan algılamak mümkün. renk arenası bunun bir örneğidir. İkisinin toplamı sıcak, davetkar ve rahatlatıcı bir alan yaratır.

6. Koyu mavi, beyaz ve gri: sade ve rahat bir görünüm

koyu mavi-beyaz-gri

Sonbaharda, daha sade dekorasyon görünümleri daha fazla ön plana çıkıyor. Böyle bir kompozisyon oluşturmak için hangi bileşenler kullanılır? koyu mavi, beyaz ve gri, hayallerinizdeki evi tamamlamanız için size ilham verebilecek çekici bir şema oluşturur.

Aynı renk farklı yüzeylerde sunulabilir. Mavi buna bir örnektir. Renkler sadece görsel bir varlığa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ruh halini de etkiler. Renk terapisi kullanarak bilinçli olarak dekorasyona entegre edilebilecek duyumlar üretirler.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu