Oturma odası için güzel nötr tonları keşfedin

Oturma odası için güzel nötr tonları keşfedin

Nötr tonlar en çok kullanılan tonlardır çünkü bunlar temeldir ve birleşirler diğer birçok renkle. Kendimizi çok fazla karmaşıklaştırmadan, her zaman basit ve hızlı bir şekilde moda olmamızı sağlayacak kesin bir başarıdır. Nötr tonlar, gösterişli tonlar olmadıkları veya bizi yorabilecekleri için dingin ve çok zarif mekanlar yaratmamıza da yardımcı olur.

Göreceğiz oturma odasını zarif nötr tonlarla nasıl dekore edebilirsiniz. Bu tür tonlar birbiri ile kombine edilebilir ve tarzı değiştirmek istersek, oturma odamıza bir dokunuş vermek için daha çeşitli renkler de ekleyebiliriz. Bu nötr tonlarla oturma odasını zarif bir şekilde nasıl dekore edeceğinizi keşfedin.

Nötr tonlar nelerdir

Nötr tonlar, temel tonlar olarak da adlandırılan tonlardır. Tarafsızdırlar çünkü diğerleriyle birleştirilebilirler. Atıfta bulunuyoruz beyaz, bej, gri veya siyah aralığındaki renkler bulabildiğimiz en temel renkler olan ve her dekorasyonun temelini oluşturan renkler. Bu tonlar ile sade bir dekorasyon oluşturabiliriz ve var olan en temel olduğu için modası geçmeyen tonlar olduğu için her zaman iz bırakacağız.

İskandinav oturma odasında beyaz

Oturma odasında nötr tonlar

Beyaz, günümüzün mekanlarındaki en büyük temellerden biridir. İskandinav tarzı oturma odaları ışığı yansıtmak ve çok aydınlık ve ferah alanlar yaratın. Bu odaların anahtarı sadeliktir, bu nedenle beyaz renk temel olarak mükemmeldir. Ahşabı sıcak tonlarına zıt olarak kullanarak, genellikle çok az veya hiç ton kullanılmaz. Tabii ki oturma odamız için en temel renklerden biri çünkü duvarlarda, zeminlerde ve mobilyalarda mekanı genişletmek ve daha parlak hale getirmek için kullanabiliyoruz.

Gri tonların çok yönlülüğü

Gri tonlar

Gri renkler şüphesiz oturma odası için seçmemiz gereken diğer tonlardır. Gri çok yönlüdür, her türlü stilde kullanılabilir ve çok şık ve zamansızdır. Her şeyin tamamen beyaz olmasını istemiyorsak, her zaman gri kullanabiliriz, çünkü çok sayıda orta ton vardır. açık inci grisinden koyu kömür grisine. Bu tonlar son derece ölçülü olabilir, ancak şu anda çok fazla zaman alıyorlar, bu nedenle gri ve beyazlarla bir oturma odası yapmak mükemmel bir karışım. Ayrıca, gri ile çok iyi tezat oluşturan sarı gibi neşe vermek istiyorsanız, zamanla griye başka bir gölge ekleyebilirsiniz.

En sıcak tonlar

Sıcak tonlar

Tercih edenler var farklı bir atmosfer için daha sıcak tonlarda salon. Sıcaklık genellikle oturma odalarında aranır ve bazen İskandinav mekanlarında veya gri tonlarda dekore edilmiş oturma odalarında bulamadığımız bir şeydir. Sıcak tonlar da mükemmel olduğundan oturma odalarında bej, açık sarı ve toprak tonları kullanılabilir. Bu tonlar, oturma odalarında kullanılan malzemelerin çoğunda, ahşabın sıcak tonunda veya keten gibi kumaşlarda görünme eğilimindedir.

Birkaç hasır parçası ekleyin

Nötr tonlar

Sınıflarda bir Temel tonlara bakarsak tamamen doğal ortam. Örneğin, şu anda trend olan hasır parçalar gibi gölgeler kullanabiliriz. Hasır veya hintkamışı mobilyalar kolayca bulunabilir ve dekora çok şey katar. Bir yandan belli bir gayri resmi hava veriyorlar, ancak aynı zamanda çok fazla çekicilikle doğal ve güzel ortamlar yaratmak için mükemmeller.

Oturma odası için güzel nötr tonları keşfedin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu