Boya Renkleri

Fawori İç Cephe Renk Kataloğu

2022 & 2023 Fawori Ev Duvar Boyası

Fawori İç Cephe Renk Kartelası Kataloğu içinde: Fawori Boya gri tonları, Boya Kataloğu, İç Cephe Boyası, Kum Beji, İç Cephe Renkleri, Rüzgar rengi, fiyat listesi 2022 – 23 ve Silikonlu Mat renklerini bulacaksınız.

İç mekânlarda kullanılan boyanın kalitesi iyi olmazsa boyamanın da bir anlamı kalmaz elbette. Kaliteli bir boya için ise firmanın geçmişine bakılması gerekiyor.

🌄 Fawori boya hangi markanin

fawori boya bayileri

Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. ve iştiraklerine ait hisseleri Japonya merkezli dünyanın 4. büyük boya üreticisi Nippon Paint Holdings Co., Ltd satın aldı.

Geçmişi müşterileri tarafından da bilinen favori bu yılda favori olacak renk seçenekleri ile müşterilerinin huzurunda. Faworinin renkleri arasında neler varmış gelin hep birlikte renk kartelasına bir bakalım.

🚀 2023 Fawori boya hangi ülkenin

fawori boya iç cephe fiyatları
fawori boya iç cephe fiyatları

Japonya üretimm merkezli Başlıca renkler, bal sarısı, pudra, füme, su damlası, mum çiçeği, fildişi, şampanya, güneş, fıstık, ay ışığı, yakut, somon, buz beyazı, iğde, şeker pembesi, gül pembe, leylak, badem, verda, müge, nil yeşili, alev ve kırmızı renklerde devam eden bir renk yelpazesi bulunmaktadır.

Modern Fawori nasıl boya

fawori boya athena rengi

Favori boya son zamanlar oldukça tercih sebebi olan sağlıklı boya çeşitleri arasındadır. İç mekânlara iç açıcı bir boya isteyenler faworinin renk katelasını incelemeden karar vermelerini önermiyoruz.

Sizler için renk kartelasını aşağıda resim galerinde bir araya getirdik. Size ve ev dekorasyonunuza uygun rengi belirlemede resim galerimiz sizlere fikir verecektir.

Yeni Fawori boya ne kadar

fawori boya fiyat listesi

Güncel fiyatlara buradan Fawori İç Cephe Boyası Fiyatları ve Renkleri karşılaştırıp en ucuz şekilde temin edebilirsiniz. Muhtemelen duvar renklerinizden sıkıldınız yada boyası iyice eskiyen, yıpranan evinizi boyattırmaya karar verdiniz. Şu sıralar “evimi ne renge boyamalıyım” diye kara kara düşünüp İnternet’te bir gezinti yapmaya karar verdiniz ve kendinizi burada buldunuz.

Fawori boya iç cephe

fawori boya fiyatları

Selülozik Kartela, Sentetik Kartelası ve İç Cephe Kartelası Son moda iç Cephe Boya renkleri ve En çok kullanılan boya renkleri gibi konularımızda duvar rengi tavsiye ve önerilerinde bulunduk. Boya markalarının yeni sezon duvar boya renkleri de sayfalarımızda yer aldı. Bu sayfamıza ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemizin lider boya markalarından biri olan Fawori Boya iç cephe renk kataloğunu inceliyoruz.

fawori boya şampanya rengi
fawori mi filli boya mi

Dış, iç ve vurgu boyaları dahil olmak üzere farklı Fawori boya türleri vardır. Bu boya türlerinin her birinin farklı bir amacı vardır ve bir evin farklı alanlarında kullanılabilir.

💛 Fawori Duvar Renkleri

fawori boya nerede satılır

Fawori boyası serin ve kuru bir yerde saklanmalı ve orijinal rengini ve durumunu korumak için birkaç yılda bir değiştirilmelidir.

fawori boya kataloğu

Duvarlarınız veya tavanlarınız için belirli bir renk seçmelisiniz ve bunu boyamaya başlamadan önce yapmak en iyisidir. Bununla birlikte, Fawori boyası çok yönlüdür ve çeşitli şekillerde kullanılabilir, böylece evinizde iyi çalışan bir renk bulabilirsiniz.

fawori boya silikonlu

Fawori boyasını duvarlarda ve tavanlarda kullanabilirsiniz ve düzgün bir şekilde temizlenip bakımı yapıldığında bunu yapmak güvenlidir. Çocukların ve evcil hayvanların yakınında kullanmak da güvenlidir.

fawori boya çeşitleri

Geçtiğimiz son 10 yıla kum ve taş dokulu duvar renkleri damgasını vurmuştu hatırlarsanız. Başta Kum Beji olmak üzere Kumsal, Lüle Taşı yada çakıl taşı gibi duvar renkleri çok tutulmuş, yeni binalarda, veya yeniden dekore edilen evlerde bahsi geçen bu renkler, ofislerde, dükkanlarda, evlerde, kısacası akla gelebilecek hemen her hemen her mekanda kullanılmıştı. Ancak bu renklerin bu kadar fazla ve uzun süre kullanılması zaman içerisinde insanların sıkılmasına yol açtı.

🪄 Fawori boya kartelası

fawori boya rüzgar rengi

Şimdilerde insanlar 10 yıl önce kum bejine yada çakıl taşı rengine boyattıkları evleri için yeni ve daha modern duvar renkleri aramaktalar. Haklılar da çünkü girdiğimiz her mekanda karşılaştığımız bu renkler artık iyice can sıkar hale geldi. Üstelik artık boya markalarının yepyeni ve tabiri caizse süper duvar renkleri var. Örneğin Fawori Boya yeni renk kartelasında inanılmaz renklere rastladık. Hadi gelin şimdi bu yeni renk kartelasına hep birlikte göz atalım.

fawori boya kartela
fawori boya kartela
fawori boya kalitesi

Fawori boya yeni sezon renkleri

fawori boya fiyatları 20 kg

Fawori Boya yeni yıla girerken güncellediği renk kataloğunda yüzlerce farklı renk tonunun potansiyel müşterilerinin beğenisine sundu. Yüzlerce derken abartmadığımıza emin olabilirsiniz, zira birazdan bu kataloğu bilgi ve beğenilerinize sunacağız. Marka maviden sarıya, yeşilde kırmızıya, beyazdan siyaha bir çok ana rengin hiç bir yerde göremeyeceğiniz farklı tonlarını yeni kartelasında bir araya getirmiş.

En Çok tercih edilen Fawori boya kodları

fawori boya nerede üretiliyor

Faworinin tüm boya kodlarına aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Lila, pembe yada turuncu tonları kullanmayı düşünen, yatak odalarında, genç odalarında bu renkleri tercih edenler için Nectar, Mazpiran ve Lilac tonları var mesela. Bu tonların onlarca alt türevi de sunulmuş bu katalogda. Çok zor ama bu tonları beğenmezseniz, ama bu renklere yakın daha soft tonlar istiyorsanız Pink, Powder, Romantic ve Salsa gibi çok güzel daha bir çok aklınızı karıştıracak renk seçenekleri de mevcut Fawori Boya kataloğunda.

Fawori Boya İç Cephe Renkleri

fawori boya hazırlanışı
fawori boya filli boyanın mı

Bu markanın bu yeni renk kartelasını bu sayfada anlatmakla bitiremeyiz, kelimeler kifayetsiz kalır. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri resim galerimiz içerisinde yer alan Fawori Boya renk kataloğunu sunalım. Yukarıda bahsettiğimiz gibi taş ve kum renklerinden sıkılanlar, bu kataloğu incelerken bile hiç sıkılmayacaklardır, zira ev boyattırmadan hemen önce sonradan pişman olmamak adına mutlaka görülmesi gereken müthiş renkler var.

fawori boya nasıl
fawori boya kullananlar

Fawori Paint, Tunus menşeli bir boya markasıdır. Boya öncelikle doğal malzemelerden ve geleneksel yöntemlerle yapılır. Çok çeşitli renklere sahiptir ve iç duvarlar da dahil olmak üzere farklı yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca Fawori Paint, mobilya boyamak için eşit ve güzel bir şekilde uygulamayı kolaylaştıran özel bir formül geliştirmiştir. Ayrıca şirket, müşterilerin özel ihtiyaçları için doğru rengi bulabilmeleri için renk şemaları da sunmaktadır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu