Dış duvarlarınız için en iyi boya

Mülkünüzün aydınlanmaya ihtiyacı var mı? Dış tuğla veya beton duvarlarınızı uygun Boyalarla hazırlamak, onarmak ve boyamak için zaman ayırmak harika sonuçlar yaratacak ve mülkünüze stil ve değer katacaktır.

Aslında, dış duvarlarınız için boya seçmek evinize yeni bir hayat verebilir.

dış boya

Hazırlık Aşaması

İç veya dış mekanlarda herhangi bir boyama işini üstlenmeden önce iyi bir hazırlık yapmak çok önemlidir. Duvarı iyice temizlemek ve gevşek boya ve kir izlerini temizlemek için bir elektrikli yıkayıcı kullanmanız gerekecek. İnatçı lekeler için elde taşınabilir bir ovma fırçası kullanın. Herhangi bir yosun veya küf, özel bir mantar ilacı ile tedavi edilmelidir.

Ardından, dış harçla çatlakları veya diğer hasarları onarmanız gerekecek. Deliği dikkatlice temizleyin, ardından doldurun ve düzeltin. Çatlaklardan herhangi biri derinse, her seferinde harcı kurumaya bırakarak dolgu katmanını katman katman oluşturmanız gerekir. Ardından, mükemmel bir yüzey elde etmek için orta dereceli zımpara kağıdı ile duvarı pürüzsüz olana kadar zımparalamanız gerekir.

Son olarak, bir kat Duvar Mühürleyicisi eklemeniz gerekecek. Duvarın tamamen kuru olduğundan emin olun ve daha iyi nüfuz etmesi için rulo veya fırça ile bir kat uygulayın. Galvanizli metal üzerine boya yapıyorsanız özel bir metal astar kullanın. Artık pürüzsüz ve sağlam bir yüzey oluşturdunuz, dış duvarlar için boyanızı seçmeniz gerekiyor.

Dış duvarlar için en iyi boya nasıl seçilir

Duvar boyası, dayanıklı, nefes alabilen bir cilt oluşturmak için özel olarak formüle edildiğinden dış duvarlarınız için doğru boyadır. Bu, mülkünüzü rutubetten ve hava hasarlarından koruyarak yıllarca güzel görünmesini sağlar. Akrilik duvar boyası, daha sonra suda yıkanabilen bir rulo veya fırça ile uygulanması kolay olduğu için mükemmel bir seçimdir.

Bu boya türü, düzgün bir şekilde hazırlayıp astarlamanız şartıyla, beton ve tuğla duvarları kolaylıkla kaplayacaktır. Bununla birlikte, bir duvar veya çatı üzerinde galvanizli metal levha boyamanız gerekiyorsa, o zaman galvanizli yüzeylere iyi yapışma için tasarlanmış bir akrilik kullanın. Akrilik çatı boyası çeşitli şık renklerde gelir ve en zorlu koşullarda bile dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüzeyler için ne yapmalı

Kapatmak istediğiniz kusurları olan dış duvarlarınız için boyaya karar verirken Akrilik gibi dokulu bir boya ideal seçimdir. İçeriğinde mika ve mermer bulunan bu çalışkan ürün, çatlak oluşumunu engeller ve duvarlarınıza hoş, yuvarlak bir doku kazandırır.

Sert ve hava koşullarına dayanıklı dokulu boya, özellikle mülkünüzü geliştirmek için doğru rengi seçtiğinizde, ister sofistike grisi ister göz alıcı Huzursuz tuğla kırmızısı olsun, hoş bir profesyonel sonuç verir.

Pürüzsüz ve profesyonel

Bir tuğla duvarın üzerini boyamak istiyorsanız ve tuğlaların dokusunun parlamasını tercih ediyorsanız, bir kat Süper Parlak Akrilik çok sofistike bir görünüm yaratacaktır. Hem iç hem de dış duvarlar için mükemmel bir renk yelpazesi bulunan lüks ipeksi pürüzsüz doku, tuğlanın gerçek güzelliğini ortaya çıkaracak veya beton duvarlarınıza minimalist bir estetik getirecektir.

Sarı gibi gerçek bir göstericiyi tercih edin, dış duvarlarınız için doğru boyayı seçmek, evinizi yepyeni bir görünümle zenginleştirecek çarpıcı ve profesyonel bir sonuç yaratır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu