Duygusal yılbaşı dekorasyonu için 6 öneri

Duygusal yılbaşı dekorasyonu için 6 öneri
Duygusal yılbaşı dekorasyonu için 6 öneri. Yılbaşı tatillerinde duyguların dili çok yaygındır. Kişiler arası iletişimde ifade edilebilen, aynı zamanda yaratıcılık yoluyla da ifade edilebilen duygular. Duygusal dekorasyon nasıl geliştirilir yıl sonu tatillerinde? Ev dekorasyonu beyazyastik.com’da bazı önerileri paylaşıyoruz.

1. Ahşap harfler

noel-dekorasyon-oturma odası

Yılbaşı kutlaması sizde ne uyandırıyor? Kendi bakış açınıza göre bu zamanın özünü sentezleyen kelimeleri adlandırmak için iç evreninizde ilham bulabilirsiniz. Dekoratif harfler, yılbaşı masa dekorasyonu evinizde belirli bir alanı görsel olarak çerçevelemenizi sağlar. Bu tarihlerin ötesinde hayatı olan bir trend ve zaten yakın olan bir kutlama ile de bağlantılı olabilir.

2. Tarihi olan parçalar

noel-masa-dekorasyon
Her dönemde evde bir odak noktası vardır ve bazen, öne çıkan parçanın uzun yıllar ömrü vardır. Miras alınan bir mobilya parçası, yılbaşı sofra dekorasyonu bir hediye aldığı için minnettarlık duyanlar için duygusal bir değere sahiptir. Büyüklerinizden miras kalan çok özel parçalar. Belki de ailenizin tarihinin bir parçası olan bazı Yılbaşı süslerini saklarsınız.

Nesilden nesile aktarılan ve özenle bakılan süs eşyaları. Eski bir sofra takımı, masanın sunumunu geliştirir. Parça koleksiyonu eksik olsa da, yılbaşı oda dekorasyonu kendin yap diğer daha güncel tasarımlarla karıştırabilirsiniz.

3. Fotoğraflarla duygusal dekor

baz-birim-üzerinde-fotoğraflar
Yeni bir Yılbaşı döneminin kutlanması, fotoğraflı bir raporda ölümsüzleştirilebilecek yeniden birleşmelere yol açar. Fotoğraflar aynı zamanda önemli duygusal değeri olan dekoratif bir kaynaktır. Yılbaşı, yılbaşı dekorasyon önerileri sevdiklerinizin varlığı için minnettarlığı güçlendirir.

Fotoğraflar, zamanda yolculuk yapmak için seçilen araçtır. Hayatınızın en güzel anlarından bazılarını topladığınız albümü oluşturan enstantanelerden bazılarını seçin. Bu zamanın dekorasyonunda sıkça kullanılan tonlar olan altın veya gümüş kaplamalı çerçevelerde bir dizi görüntüyü çerçeveleyin.

4. Yılbaşı için ev köşesi dekorasyonu

küçük-noel-ağacı
Evde daha fazla zaman geçirmek yaygındır. Yıl sonu planlarının çoğunun gerçekleştiği yer burasıdır. Sıcaklıklar önemli ölçüde düştüğünde ev daha da misafirperverdir. Sonra pencereden sokak manzarasına bakıyorsunuz.

Aralık ve Ocak aylarında en fazla yaşam olan yer neresidir? Söz konusu ortamdaki duygusal dekorasyonu bağlamsallaştırın. Oturma odasını, yılbaşı ev dekorasyonu fikirleri yemek odasını veya mutfağı kendi bakış açınızdan kişiselleştirmek için temel renkleri, malzemeleri ve kaynakları kullanın.

5. Ağacın rolünü geliştirin veya başka alternatifler arayın

Noel-dekorasyonları ile-kutu
Yılbaşı ağacı, yeni bir kutlamanın gelişini gösteren sembollerden biridir. Odanın odak noktası olmasını ister misiniz? Ardından, son kompozisyonu süslemek için bazı özel süslemeler kullanın. Bu öğe olmadan yapmayı tercih eder misiniz? Başka alternatifler arayın. Örneğin, yılbaşı temalı dekorasyon ürünleri içinde şekilleri kullanın minyatür bir masa veya taban ünitesinde büyüleyici bir köşe oluşturmak için.

6. Esenlik veren bir stil seçin

noel ağacı-oturma odası
Her Yılbaşı benzersizdir çünkü bu sefer yaşama şekli de değişir. Bugün en çok hangi stili sevdiğinizi belirleyin. Seni ileten kişi uyum, neşe ve güzellik.

Yılbaşında duygusal dekorasyon nasıl yapılır? Renklerin ve ışıkların damgasını vurduğu bir zamanda, gerçekten önemli olan şeyi unutmayın: kendini tanıma. Dekoratif projeyi beklentileriniz, tercihleriniz ve duygularınızla uyumlu hale getirin. Yılbaşı, Yeni Yıl dekorasyon hedeflerinizi düşündüğünüzde bir geçiş ve hazırlık zamanı olabilir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu