Yeni Yazlık Ev Dekorasyonu

Yaz Mevsimi Ev Dekoru Nasıl Yapılır?

Yazlık ev iç mimari, Küçük yazlık ev dekorasyonu, Yazlık ev salon dekorasyonu, Ev aksesuarları ve Bodrum yazlık Ev Dekorasyonu nasıl yapılır işte detaylar;

Yeni Yazlık Ev Dizaynları. Yazlık evlerde cıvıl cıvıl renkler kullanmaktan kaçınmayın. Kışlık evinizde kullanamayacağınız renkleri yazlık evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni Yazlık Ev Dekorasyonu

Yaz geldi ve cıvıl renkleriyle renkleniyor, değişim ve evinizin her köşesine hayat verme arzusu. Bu yaz için en cesur dekoratif trendlerden bazılarını takip ederek evinize başka bir görünüm kazandırmaya cesaret edin!

Yazlık evi dekore etmek için fikirler

Yazlığı, terasları, girişleri, yatak odalarını, banyoları, oturma odasını dekore etmek ve güzel bir çevre ile çevrili, uzun zamandır beklenen tatilin tadını doyasıya çıkarmak için size fikirler sunuyoruz.

İkinci ev zevkleri çok farklı olabilir çünkü her insanın tarzı farklıdır ancak evinizi rahat ve rahat bir atmosferle dekore etmek istiyorsanız, kendinizi rahat hissedeceğiniz, işlevsellik, sadelik ve tazelik her ortamda gerekli koşullardır.

Yeni Yazlık Ev Dekorasyonu (1)

Öncelikle vurgulamanız gereken bir ön not, bu yeni havayı elde etmek için sadece büyük değişikliklerden bahsetmediğimizi, çoğu zaman fikirlerimizi küçük ölçekte uygulamak ve birkaç aksesuarı değiştirmenin odayı tamamen değiştirdiğini unutmamanızdır: minderlerinizi gençleştirir, kilimlerinizi saklar, saksılarınızı yeniden icat eder, havlu, masa örtüsü, fotoğraf çerçevesi veya vazo, bardak, tabak ve daha birçok aksesuara yatırım yapar.

Yazlık Ev Dekorasyon fikirleri

Ayrıcalıklı bir bahçe, havuz veya deniz manzarasına sahipseniz, ışığın ve manzaranın tadını çıkarmak için yemek odasını pencerenin önüne yerleştirin.

Pastel tonlar sahipleri ve beyler, çünkü evet, cesur renkler güzel ve mutfak ve banyolarda tercih edilmeye devam ediyor ama oturma odaları, oturma odaları veya yatak odaları için… Yeni müttefik pastel tonlarda, özellikle ” gül ağacı” ve “nane”. Hafif ev yapımı, geri dönüştürülmüş veya restore edilmiş mobilyalarla birleştirmek için bu seçeneği seviyoruz.

Yeni Yazlık Ev Dekorasyonu (2)

Deniz stili dekorasyonu

Yaz takipçilerinin klasiği, her yıl ne olursa olsun, bu taze dekoratif trend güçle geri dönüyor. Evinizin sizi sahile taşımasını ister misiniz? O zaman iki yıldız rengine (mavi ve beyaz) dayalı deniz motifleri ekleyerek bundan çok şey elde edebilirsiniz.

Deniz kabukları, denizyıldızları, halatlar, kumsaldan toplanan kumlar… seçtiğiniz konaklamanın vazgeçilmez bir parçası haline gelen unsurlar. Deniz dekorunu birleştirmek için en sevdiğimiz yer? Oturma odası, sundurma veya banyo. İçeri giren herkes sahilde gibi hissedecek.

Yeni Yazlık Ev Dekorasyonu (3)

Cesur baskılar, çiçek motifler

Ne iletmek istediğinizi siz seçin: Bu sezonun kazanan kombinasyonu, oturma odası için baskılar ve mesajlardan ve yatak odasında iyi çiçek motiflerinden başkası değil. Ve bu akımlar içinde, sezonun favorilerinden biri de yakında kendi alanını ayıracağımız patchwork.

https://www.youtube.com/watch?v=cNSWgswUnAU

Ve eğer çocuklarınız varsa, mevsim fikri şüphesiz çok kişisel mesajlarla gider: sizi küçüklerin sanatsal yeteneklerini kağıt, gözlük, kumaş üzerine çizim ve metinlerle teşvik etmeye ve bunları bir araç olarak kullanmaya teşvik ediyoruz. Evinizin dekorasyonunun temeli, sevginin daha fazla olduğu bir dekorasyona asla sahip olmayacaksınız!

Yeni Yazlık Ev Dekorasyonu (4)

Boya yapmak, mutfağı yenilemek, zemin, pencere veya kapı değiştirmek gibi daha büyük bir değişiklik yapacaksanız; Kendinize o gömme dolap yapın… Dürtüleri bir kenara bırakmayı, her şeyi iyice düşünmeyi ve yatırım maliyetini azaltacak mevcut yardım ve sübvansiyonları öğrenmeyi unutmayın.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu