Çalışma masası düzenleme için 6 öneri

masa üstü kırtasiye malzemeleri
Çalışma masası düzenleme için 6 öneri. Profesyonel ortamın kişiselleştirilmesi, alanı kişisel zevke göre güzelleştirmenin yoludur. Çevrenizde gözlemledikleriniz konusunda kendinizi rahat hissettiğinizde daha yaratıcı olursunuz. Yani, çalışma masası düzenleme kendin yap dışsal olanla kendi özünüz arasında bir bağlantı olduğu için daha yüksek bir refah seviyesi yaşarsınız. Ev Dekoru BeyazYastik.Com Çalışma masanızı evde dekore etmek için size 6 öneri veriyoruz.

1. Çiçekli yuvarlak vazo

kır çiçekli vazo
Çiçekler profesyonel bir alana renk katar. Belki de ofisinizin penceresinden doğal bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Her durumda, bir buket çiçek ofise aroma ve güzellik getirir. Diğer yandan geometrik şekillere sahip vazolar da ilham alabileceğiniz bir trend. Mesala, çalışma masası düzenleme önerileri şeffaf bir yuvarlak vazodan oluşan bir kompozisyon kır çiçeği buketi ideal bir pozitif atmosfer oluşturur.

Doğal çiçekleri sevebilirsin ama onlarla ilgilenecek vaktin yok. Bu durumda yapay buketler, uzun ömürlü oldukları için mükemmel bir alternatiftir. Ve çevreyi güzelleştirme amacını yerine getirirler.

2. Kitaplar ile düzenleme

masadaki kitaplar
Bazı kitaplar, otantik dekorasyon mücevherleri olmak istenen özelliklere sahiptir. Kahve içiren yetenekli kitaplar Oturma odasında sehpa veya yardımcı bir mobilya üzerine yerleştirilen hediyelik eşyalar buna bir örnektir. Ciltli kitapların özel bir varlığı vardır. Onlar bir yapıcı direnci ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Bu nedenle, zarif bir formatta birkaç yayından oluşan bir kompozisyon, çalışma masası düzenleme taktikleri çalışma masasını süsleyebilir.

3. Motivasyon yazıları içeren resimler

motivasyon mesajlı sayfa
İş günü boyunca motive kalmak profesyonel bir hedeftir. Ve çevrenin kendisi, elde etmek istediğiniz şeyin bir hatırası olarak hareket ederek sabitliği besleyen çapalar içerebilir. İyileştirme mesajlarını içeren resimler bir ilham kaynağıdır. Ancak bunlara ek olarak motivasyon formülleri bir onaylamanın içeriğini kendilerine ait hisseden kişiler için bir mantra haline gelebilirler. Esnekliği ve kişisel gelişimi artıran bir onaylama.

4. Bitkilerle masa dizaynı

bitkilerle dekore edilmiş masa
Çiçeklerin rengi ve doğallığı ile çalışma masası düzenleme fikirleri masayı süslediğini daha önce yorumlamıştık. Doğanın özü, bitkilerle süslenerek ofise de ulaşıyor. Konsantrasyon odasına yeşil bir dokunuş katan bitkiler. Aynı zamanda rahatlatıcı renk, bu refahı ve yaratıcılığı artırır.

5. Masa takvimi

Masa takvimiYeni bir Ocak ayının başlamasıyla birlikte takvimi yenileme zamanı geldi. Ve bir takvimin farklı biçimleri olabilir. Bir masa tasarımı oldukça pratiktir, masaya yerleştirilmek için ideal özelliklere sahiptir. Bu sayede yapı minimum yer kaplar. Ama sen her zaman çalışma masası düzenleme yolları bir takvim hava ile ilgili hususlara el yapımı çalışma masası modelleri bakmanıza izin veren erişilebilir bir yerde bulunur. Gündemle birlikte profesyonel hedeflerinizi planlamanıza ve düzenlemenize yardımcı olan bir araç.

Çalışma alanınızı hazırlamak için diğer kırtasiye ürünlerini de kullanabilirsiniz. Bir defter veya ajanda seçiminin pratik bir amacı vardır. Lütfen seçilen öğenin de boşlukta çerçevelendiğini unutmayın.

6. Bir kupa bardak

masa üstü kupa
Konfor arayışı, masanızı organize etmede size rehberlik edebilecek bir hedeftir. Bu hedef gerçekleştiğinde, ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan sıcak bir ortamın keyfini çıkarırsınız. Kupa, gün boyu kullanabileceğiniz pratik eşyalardan biridir. Özel bir tasarım veya sevdiğiniz bir formata sahip bir model, bir renk dokunuşu eklemek için mükemmel olabilir.

Son olarak, akşam olduğunda masayı aydınlatmak için bir lamba seçin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu