Yeni Yıl için muhteşem iç dekorasyon fikirleri!

Yeni Yıl
Yeni Yıl dekorasyon fikirleri

Yeni Yıl en muhteşem ve en eğlenceli tatildir; Bu, fantezinizin uçmasına ve evinizde çarpıcı bir dekor yaratmasına izin vermenin tam zamanı. Kendinizi sıradan ampul çelenkleriyle, dairenin etrafında asılı Noel topları ve yapay karla sınırlamayın. Bu nedenle, bugün Yeni Yıl için bir daire dekore etmenin en ilginç ve sıradışı yollarını ele alacağız.

1. Kuru dallardan şık kompozisyonlar

Kuru dalların hiç şenlikli olmadığını düşünüyor musunuz? Ama hayır! Dalları bir sprey kutusunun yardımıyla bronz veya altın rengine boyarsanız, parlak boncuklar asın, birkaç Noel ağacı süslemesi ve koni ekleyin – kutlamanın kraliçesi olan yeşil Noel ağacı ile oldukça rekabet edebilecek gerçek bir tasarım kompozisyonu elde edersiniz.

2. Tatlı dekorasyon

Yemek yapmayı seviyorsanız, zencefilli kurabiye pişirin. Harika bir bayram aroması vardır, uzun süre bozulmaz ve sırları iyi tutar. Küçük adamları, kardan adamları, yıldızları süsleyin ve onları dekor olarak kullanın. Örneğin, ağaçta!

3. Noel çelengi

Türkiye’de Yılbaşı çelenklerini örmek alışılmış bir şey değil, ama neden denemiyorsun? Mevcut herhangi bir malzemeden yapabilirsiniz: mantarlar, turunçgiller, kozalaklar, Noel ağacı dalları, parlak parçalar … Elinizdeki her şeyden!

4. Dekorasyona uygun Noel topları

Modası geçmiş oyuncaklara renk katın! Boya, yapıştırıcı, parıltı ve çeşitli kurdeleler alın. Noel ağacı toplarının üzerine yavaşça kar taneleri çizin ve ardından parıltı veya irmik serpin. Topun kuruması için biraz bekleyin ve ardından ağaca asabilirsiniz.

5. Çeşitli güzel küçük şeyler

Yastıklar, kar taneleri, hediyeler gibi çeşitli şirin küçük şeylerin yardımı ile şenlikli bir ruh hali yaratılır … Sizin için büyüleyici iç detaylar topladığımız galeride, belki örneğinizi takip etmeniz ve sunulanlardan evinize bir şeyler getirmeniz için size ilham verecekler.

6. Dekoratif çıkartmalar

Evinizi Yeni Yıl için dekore etmek – daha ilginç ne olabilir? Sonuçta, evde Yılbaşı dekorasyonu, tüm aileye birçok olumlu duygu getiren yaratıcı bir süreçtir. Decoretto Winter koleksiyonundaki çıkartmalar sayesinde, dekorasyon pencereleri ve aynalar gerçek bir peri masalı aksiyonuna dönüşecek ve her türlü fantastik fikri gerçeğe dönüştürmenize izin verecek.

Birbirinden ilginç yeni dekorasyon fikirleri için buraya bakabilirsiniz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu