Yılbaşında oturma odasını süslemek için 7 aksesuar

altın ve gümüş tonlarında yılbaşı ağacı
Yılbaşında oturma odasını süslemek için 7 aksesuar? Parlak renkte aksesuarlar Yılbaşı süslerinin harika kahramanlarıdır. Ancak bu zamanın estetiği de aksesuarlara değer veriyor. Oturma odası, yıl sonu kutlamaları sırasında daha fazla önem kazanan bir ortamdır. Odanın resmini güncellemek ister misiniz? Ev Dekorasyonu BeyazYastik.Com üzerinde bir dizi eklenti paylaşıyoruz.

1. Yılbaşı çelengi

noel-çelenk-oturma odası
Yılbaşı çelengi Ön kapının ötesine çerçevelenebilen bir tamamlayıcı olur her daim. Bir iç tasarım, bir renk ve doğallık dokunuşu getirir. Örneğin, pencerelerden birini veya açık renkli bir duvarı giydirmek için bir model seçip kullanabilirsiniz.

2. Yılbaşı fenerleri

foto-of-noel-fenerler
Aydınlatma, yıl boyunca oturma odasında büyük bir öneme sahiptir. Farklı ortamlar yaratmak için farklı ışık noktaları gereklidir. Bir masa lambası, yaşam alanında daha fazla netlik sağlar. Bir okuma köşesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Peki, aydınlatma nasıl olamlı? Bunun için yukardaki resimdeki gibi sempatik görüme sahip olan deniz feneri lambası mükemek bir seçim. Ayrıca yıl sonu partilerinde evi dekore etmek için fikirlerle size ilham verebilir.

Fenerler, evin içini sihirle dolduran bir klasiktir. Tamamlayıcılar ve aksesuarlar, bir Yılbaşı ortamı yaratmada o kadar önemlidir ki, karakteristik ağacın yokluğunda nihai hedefe bile ulaşırlar.

3. Küçük figürler

minyatür figürler
Odanın hangi noktalarını güzel bir dekorasyonla süslemek istediğinize karar verin. Küçük figürler birden fazla olasılık sunar. Örneğin masalarda veya alçak mobilyalarda farklı kompozisyonlar oluşturmak için pratiktirler. Küçük tasarımların avantajlarından biri, büyük odalara veya birkaç metrekarelik odalara entegre edilebilmesidir ve özünü taşırlar Yılbaşı oldukları yere. Küçük bir yılbaşı ağacı mükemmel bir tamamlayıcıdır.

4. Renkli hediye kutuları

Noel süsü
Olası hediye fikirlerinin bir listesini yapmak, yıl sonu tatillerinin geri sayımında yaygın bir alıştırmadır. Bir seçim yapmak yaygındır kişiselleştirilmiş hediye ve Yılbaşı temalı bir kağıda özenle sarılmış hediyeler çok hoş olacaktır. Ambalaj, muhteşem bir sunum sayesinde yılbaşında en iyi halini gösterir. Bu nedenle, oturma odasının iç peyzajının bir parçası olarak hediye kutuları da entegre edilebilir.

5. Yılbaşı estetiğine sahip minderler

yılbaşı minderlerKanepe, oturma odasının simgelerinden biridir. İç mekanın düşük sıcaklıklardan en iyi sığınak haline geldiği bir zamanda istenen konforu sunar. Basit bir hareketle yaşam alanı nasıl yeniden dekore edilir? Kırlent minderler yılbaşı estetiği ile başarılılar.

6. Çiçeklerle masayı süsleyin

Noel-çiçekleri-masanın üzerinde
Mevsimlerin geçişi peyzajda görsel olarak algılanır. Doğanın renkleri, mevsimsel faktörle birlikte zamanla gelişir. Çiçekler çok özel etkinliklerin dekorasyonunda bulunur: düğünler, partiler ve doğum günleri. Bu nedenle, onlar da yılbaşının bir parçasıdır. Buketi çerçevelemek için en iyi yeri bulun. Örneğin, bir masada. Öte yandan, aynanın sizin yansımanızı gösteren perspektifini de arayabilirsiniz.

7. Kitaplarla dekorasyon

Noel kitapları
Yılbaşı geleneklerine her yıl zamansız hikayelerin değeri eşlik eder. Klasik masallar okuyucuların kalbini kazanır. Oturma odası, Yılbaşı döneminde çok yönlü ve çok işlevli bir ortamdır. Güzel bir baskıya sahip kitaplar, okumaya ayrılmış bir alanı dekore etmek için idealdir. Sehpa kitapları Yıl boyunca odanın dekorasyonunda zafer kazanan yeni trend onlar.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu