Yılbaşı Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yılbaşı Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Yılbaşı Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Yeşil renk, yılın herhangi bir zamanında doğanın özünü eve getiren tonlardan biridir. Bir bahçenin veya ormanın manzarasını görsel olarak tanımlayan bir renk.

Evin ana kapısını veya mülkün iç kısmının farklı kısımlarını süsleyen Yılbaşı çelenklerinde de bulabileceğiniz ton. Modern dekorasyon bloğu BeyazYastik.Com üzerinde Evi şenlikli bir havaya sokmak için yeşil renkte yılbaşı çelenklerinden bazı fikirler paylaşıyoruz.

1. Yere konulan süsler

noel-çelenk-yerde
Doğrudan olarak zemine yerleştirilen elemanlar boş köşelere yeni bir yaşam veriyor. Resimlerin ve aynaların güzelliğini yayınlayan bir görüş açısı. Ve bundan dolayı, bu tür bir ilham sizi aynı zamanda bir dekoratif kompozisyon yılbaşı çelenginin yere yerleştirildiği yer. Bu durumda, güzel bir arka plan seçmek önemlidir.

2. Kar temalı dekorasyon

kar efektli yılbaşı çelengi

Tabiat, yılbaşı süslerinde devamlı bir esin deposudur. Yeşil renk buna bir örnektir. Ve buna tahsisat kar, kışın en temsili manzaralarından biridir. Yılbaşı ruhu çevresinde dönen filmlerde çokça görülen bir ortam ile yeşil bir taç karlı tema evinizde Trendi işaret eder.

Kar efektine haiz bir tasavvur, İskandinav estetiğine sahip bir mekana muhteşem ahenk sağlar.

3. Yılbaşı süsleri ile dizayn etmek

noel-çelenk-süslü
Ağaç, sene sonu şenliklerinin yakınlığını haberdar eden görsel sembollerden biridir. Odanın görünümünü kişiselleştiren değişik süslemelerle süslenmiştir. Süs kıymeti olan detaylar. bu nedenle Yılbaşı çelengi Sene sonu kutlamalarının tipik unsurlarıyla da tamamlanabilir. Gönderide görebileceğiniz görsel örneği bir esin deposudur.

4. Tuğla duvar kağıdı

tuğla duvarda yeşil Noel çelengi
Süslemeyi çerçevelemek için ideal yerin neresi bulunduğunu dikkatlice seçin. Bu biçimde, tepenin özellikleri ile yerleştirildiği arka plan içinde hoş bir kontrast yayınlayan bir görüş açısı arayabilirsiniz. Yeşil bir tasarım, bir evde beyaz tuğla duvara naturel bir dokunuş katar. Tuğla duvar kağıdı Kuzey tarzı, rustik yahut endüstriyel bir otantik eda katar.

5. Taç şeklinde süs yapmak

tek renk-taç-yeşil
Yeşil renk, en iyi halini çok organik bir görünümle yayınlayan bu monokrom tasarımların mutlak kahramanı oluyor. Bariz bir zamansızlığa sahip olan ve bundan dolayı gelecekteki yılbaşı kutlamalarında tekrar kullanılabilecek bir tasarım.  Güzel duygu içeren bu odak noktası olabilecek bir model taç süslemesi Aralık ayı süresince odanın atmosferine müthiş bir görünüm verecektir.

6. Asimetrik olarak dekor

asimetrik-noel-çelenk

Genel hatlarıyla taç, her iki tarafın bir aynaymış gibi benzer biçimde çakıştığı muhteşem bir bakışım görüntüsünü gösterir. Ama asimetrik kronlara Ek olarak modadalar ve yılbaşı süslerine devrim yaratan bir dokunuş katıyorlar.

Klasik önerinin tekrar yorumlanmasını gösterirler ve aslı gelenekle sürdürürler. Yeşil renkte asimetrik bir taç, star unsuru olabilir.

7. Kırmızı ve kahverengi renkler

yeşil-detaylı-kırmızı-ve-kahverengi-noel çelengi

Yılbaşı çelengi tarzı daima her evin bağlamında bağlamsallaştırılır. Bütünle bütünleşen o unsurun yer alacağı senaryonun özelliklerinin neler bulunduğunu çözümleme etmek yerinde olur. Görsel süreklilik yıl boyunca devam edecektir.

Kısaca, bütünlük ile tikel içinde bir irtibat olduğunda. Yılbaşı çelenklerinin renkleri evin diğer unsurlarında da mevcut olabilir. Kırmızı ve kahverengi renk vurgularına sahip yeşil tasarım, zamansız bir kombinasyondur.

Sene sonu partilerini karşılamaya yönelik bir Yılbaşı çelengi mi aramıştınız? Bu öneri tarzı size esin verebilir!

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu