Dış ve İç Tasarım Trendi: Yüzer Döşeme Destekleri

yüzer kaldırım
hakkında konuştuğumuzda yeni işlevler ve yeni biçimler zemin nefes alır, yüzer döşeme için destekler onlar mükemmel bir başlangıç. Bu elemanlar, evin içindeki veya dışındaki boşluklardan bahsetmiş olsak da, zeminin havalandırmasına yardımcı olur, destekler sadece güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda döşemenin süresinin çok daha dayanıklı olmasını sağlar.

Yeni tasarım trendleri, bu braketleri ideal çözüm haline getirmeye yardımcı oldu, çünkü bunlar hızlı bir şekilde kurulabilir ve kullanımları pratiktir ve yeni zeminler inşa etmek veya eskileri restore etmek için mükemmel bir seçimdir, zamanın geçişine izin vererek alana zarar vermez.

Neden yüzer kaldırım destekleri kullanılır?

Zaman geçtikçe, yapıştırılan zeminler hasar görme veya kırılma eğilimi gösterir, bu nedenle değiştirilmesi çok zordur. bir döşemeyi değiştir veya zemindeki bir boşluğu tamir ederseniz, büyük olasılıkla yapmanız gerekecek çevreleyen alanı kırmak.

Fayans veya kaldırım kaldırıldığında, yüzer destekler, hasarın kolayca onarılmasına izin vermez, ancak özellikle havaya maruz kalan teraslar, balkonlar veya teraslarda işin çok daha uzun süre korunmasına yardımcı olan serbest bir su drenajı vardır.

Hiçbir tür yapıştırıcı kullanılmadığından, su bunların içine nüfuz edemez ve yapıldıkları malzeme bakımlarının az olmasına yardımcı olur. Evin herhangi bir yerinde bulunan parseller yardımıyla mekanların dekorasyonu kısa sürede yapılabilmekte, şık ve modern bir görünüm elde edilebilmektedir.

Yüzer kaplama desteklerinin kullanılmasının bir başka nedeni de, kablolama içine yerleştirilebilir, yanı sıra elektrik boruları, klima, sıhhi tesisat, diğerleri arasında.

Düz olmayan zeminlerde yüzer kaldırım destekleri olabilir mi?

Bu sorunun kısa cevabı evet, düz olmayan zeminlerde yüzer kaldırım destekleri kullanılabilir.

Pürüzlü zeminlerden bahsettiğimizde, yüzer kaldırım destekleri bu sorunu çözmeye yardımcı olabilir, ancak %3’ün üzerindeki eğimler harçla telafi edilmelidir.

Yüzer döşeme desteklerini nereye yerleştirebilirim?

Bu destekler, daha önce zemini olan evin herhangi bir yerine yerleştirilebilir. döşeli ve su geçirmez ancak harç, genleşmiş polistiren levhalar ve ayrıca ahşap ile işlenmiş yüzeylere de monte edilebilir.

Zemini kullanmak için beklemeye gerek kalmayacak, kurulumu kuru, sabitleme için çimento, yapıştırıcı da kullanabilirsiniz.

En iyi yüzer döşeme destekleri nelerdir?

PP Level DUO: Anında sabit veya kendiliğinden yayılan başlık arasında seçim yapabilirsiniz ve kurulum hızlı ve kolaydır. Bu parseller sadece teraslar için değil, havuz kenarları, bahçeler ve kentsel alanlardaki yürüyüş yolları için de kullanılmaktadır.

PP Level FIX: balkonlar, teraslar ve dış mekandaki herhangi bir alan için mükemmeldir. 4 mm bağlantı kafası – 12 mm h kanatçıkları ile montajı kolaydır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu