Beyaz ve kırmızı yılbaşı dekorasyonu

Düşündüğümüzde Noel dekorasyonuakla otomatik olarak kırmızı ve beyaz renkleri gelir. Bu tonlar bu zamanlarda en çok kullanılan tonlardır, bu nedenle birkaç tane sunmak istiyorum. dekoratif fikirler.

como aprovechar el espacio en dormitorios pequeños

mesa Bu olabilir süslemek için farklı detaylarla Noel yıldızlar, çam kozalakları ve küçük ağaçlardan oluşan tasarımları seçmek. Masa, zarif ve keyifli bir alan elde etmek için sağlamak istediğiniz detayların her biri ile düzenlenmiş olarak bulunabilir.

ağaç bulunabilir oturma odası veya evin keyfini çıkarabileceğiniz herhangi bir alanında dekor Ve tasarım. Kırmızı, beyaz veya gümüş küreleri tercih edebilirsiniz.

Kaçınılmaz dekore edilmiş şömine Bu tür tesislere sahip olanlar için çelenkler ve ışıklar ile. Süslemek için evin her köşesinden yararlanabilmeniz önemlidir.

Noel masasını dekore edin

İçin Noel masasını dekore et bazı benzersiz detaylar sunarak hayal gücünüzü uçurmalısınız. Pembe renkte çelenk, kozalak, mum ve detayları bütünleştirebilirsiniz.

Nesnelerin her biri, güzel bir görsel sunum yapmanın iyi bir yolu olacaktır. Her misafirin ismiyle küçük notlar ekleyebilir veya ayrıca hoş ifadeler içeren özel bir not ekleyebilirsiniz.

Misafirler azsa ve alan büyükse, masanın her bir bölümünü dekore etmek için büyük dekoratif objeler tercih edebilirsiniz. Bu klasik görünümü elde etmek için beyaz bir masa örtüsü ve kırmızı peçeteler tercih edebilirsiniz.

Çelenkler, benzersiz ve orijinal detaylar sağlayarak dekorasyona başlamak için iyi bir alternatiftir.

Çelenkler, çoraplar, ağaç süsleri, ışıklar, hediye paketi, mumlar, çelenk vb. Birleştirme Beyaz ve kırmızı Köşeleri Noel ruhuyla doldurur ve tüm stiller için çok uygundur. İçinde minimalist dekor zarif ve uygun bir etki yaratır. Tarz hakkında düşünmek nostaljik tasarımlarını geliştirebilirsiniz çünkü bu gölgeler bir klasik tarzda ev her köşenin getirdiği tazelik nedeniyle. Şunu unutmamak önemlidir: Noel dekorasyonu Son dakika için, yüksek ticari talep sayesinde klasik renklerde süs veya aksesuar bulmak daha kolay olacak.

como organizar tus bolsos o carteras

Bu tonlarda dekorasyon yapabileceğiniz için büyük bir avantaj sağlar. bazı süslemelerden yararlanın veya geri dönüştürün diğer yıllardan. Dekora çeşitli büyük süslemeler ekleyebileceğinizi unutmayın, kağıt fenerler, geri dönüştürülmüş ağaçlar çubuklar, kartpostallar, kitaplar veya diğer unsurlarla sıradışı.

dekor Girişten iç kısma başlayabilir. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak ilham verici fikirleri arayın.

Resimler: DecoraDecora, DigsDigs


İlginizi çekebilecek diğer makaleler:

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir