Oturma odası için 18 dekorasyon önerileri

Metal bir sehpa mı arıyorsunuz? Oturma odası dekoru için bu 18 tasarımdan oluşan seçimi keşfedin.

Metal sehpa, dekora vermek istediğimiz çağdaş dokunuşu ortaya koyan bir mobilya parçasıdır. İhtiyaç ve beklentilere göre dikdörtgen, kare, oval, çift seviyeli, modüler, renkli, XL formatını ya da tam tersine mini boyunu seçeceğiz… Metal sehpa, stil ve yaratıcılıkla rekabet eden geniş bir model seçeneği sunuyor.

Editör kadrosu tarafından seçilen 18 modelin her birinin olumlu noktalarının gözden geçirilmesi.

1. Çift tepeli dikdörtgen metal sehpa

Çift tepeli dikdörtgen metal sehpa

Dikdörtgen şeklindeki bu metal sehpa, kanepenin uzunluğu boyunca konumlandırılmıştır. Simetri arayışına yanıt verir. Çift tepsisi ile alt kısımda saklama alanı sunar. Ve aperatifler için dekoratif ve pratik bir üst kısım.
Bunu ahşap zeminli ve beyaz duvarlı bir oturma odasında keşfediyoruz. Metal hatırlatıcılar dekorasyon için ortak bir konu görevi görür: ayaklı bitki saksısı, kanepe tabanı ve koltuk, zemin lambası … La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

2. Oval metal yerleştirme masası

Oval metal yerleştirme masası

Küçük alanlar için çözüm! İkisi bir arada siyah metal iç içe geçmiş sehpa. İç içe olduklarında kompakt hale getirilebilir. Veya daha fazla yüzey alanına ihtiyaç duyduğunuzda ayrılın.
Bu format arkadaş alırken çok pratiktir, herkesin yanına bir masa koymasına ve kadehini koymasına izin verir. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

3. Çelik masalı oturma odası

Çelik masa ile oturma odası

Kanepenin açısını kucaklayan, çelikten çağdaş bir kare şekil. Herkesin masaya tüm genliğiyle erişmesini sağlayan pratik bir çözüm. Şık tasarımı oturma odasına incelik getiriyor.Bu oturma odasında üst kısım çelik yapının üzerinde süzülüyor gibi görünüyor. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

4. Renkli tasarım sehpa

Metalden sarı tasarımcı sehpa

Bu rengarenk tasarımlı sehpa, Alman marka Cubit’in modüler koltuk sistemine uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır (aynı zamanda fotoğrafın arka planında görünen modüler rafı da sunar). İki yükseklik (31 ve 41 cm), altı farklı genişlik / derinlik kombinasyonu ve on RAL rengi mevcuttur.

Metal sehpa tasarımı

Kırmızı, mavi, yeşil, gri, siyah dahil olmak üzere çok parlak sarıdan kusursuz beyaza kadar kare veya dikdörtgen versiyon… Bu kişiselleştirilebilir tasarım, çağdaş tarz bir oturma odasının boyutlarına ve tonlarına kolayca uyum sağlayacaktır. Cubit’te bulunacak.

CUBIT’ten satın alın

5. Kare siyah metal sehpa

Kare siyah metal sehpa

Kare siyah metal sehpanın bir başka versiyonu, ona havadar cazibesini veren ultra ince bir tabana iniyor. Mükemmel sadeliği, modern bir dokunuş getirirken daha klasik dekorasyonlarla ilişkilendirilmesine olanak tanır. Bu modelin ayrıca mermer tavanlı da mevcut olduğunu unutmayın. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

6. Oturma odası için oval metal masa

Oturma odası için oval metal masa

Basit bir metal sehpadan daha fazlası olan bu tam oval model, oturma odasında güzel bir UFO gibi ortaya çıkıyor. Hem şekli hem de pirinç yüzeyinin bozulmuş kaplamasıyla bir tasarım ve orijinal dekoratif parça için bir önyargı. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

7. Siyah metal sehpa

Siyah metal sehpa

Kanepenin oturağı ile aynı hizada olan kare bir sehpa. Siyah vernikli metalden% 100 yapılmış, çapraz tabanlı, duyumların kontrastı için çok yumuşak bir halıyla ilişkilendirmek için mükemmel bir öneridir. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

8. Beyaz metal oturma odası masası

Beyaz metal oturma odası masası

Bacakların dört boru şeklindeki yapısı, üst kısmı desteklemek için raftan uyumlu bir şekilde geçer. Bu metal oturma odası masası beyaz bir boya ile karakterizedir. Işık arayan iç mekanlar için bir seçenek! PIB’de bulmak için.

PIB’den satın alın

9. Büyük kare metal sehpa

Büyük kare metal sehpa

Güzel boyutlarda kullanıldığında kare şekli, siyah metal sehpayı oturma odasının merkezi bir unsuru haline getiriyor. Kablolu, havadar bir tabanla rafine edilen bu model, göze ışık tutmaya özen gösterirken hacmiyle de kendini dayatıyor. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

10. Çağdaş tasarımlı oval metal sehpa

Çağdaş tasarım metal sehpa

Yumuşak ve yuvarlak bir tasarıma sahip bu masa için güzel elipsler, kaplamalar ve zarafet seti. Grafiksel olarak var olması için alt plakanın boyutlarını genişletir. Tikamoon’da bulmak için.

11. Altın metal sehpa

Altın metal sehpa

Dekorasyonda altın dokunuşlarını seviyorsanız, altın metalden yapılmış bu sehpa, oturma odasına ışıltı ve sıcak bir hava katacak. Farklı yükseklikteki yuvarlak ve kare ikiliyi seçerek, iç içe geçerek veya ayrı ayrı kullanarak oynayabilirsiniz. Dekoratör, duvar lambası da dahil olmak üzere yuvarlak raftan şifonyere kadar, benzersiz bir stile sahip bir iç mekan yaratmak için tamamen altın görünümlü kart oynadı. Ayrıca eğrelti otu parkenin (balıksırtı parke ile karıştırılmaması gereken) detayını da fark edeceksiniz, bu da ek bir asalet getiriyor. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

12. Perçinli endüstriyel metal sehpa

Perçinli endüstriyel metal sehpa

Öne çıkan ve öne çıkmayı seven bir masa! Bu metal model, endüstriyel kartı tamamen oynar ve işlenmemiş cazibesini iddia etmek için perçinlerini aşamalar. Çatı katı iç mekanlar için mükemmel, farkedilmeyecek. PIB’de bulmak için.

PIB’den satın alın

13. Metal ve ahşap çekmeceli sehpa

Çekmeceli metal ve ahşap sehpa

Siyah metal ve sarı ahşabın kombinasyonu her zaman harika çalışır. Biri ham kartı oynar, diğeri canlı maddenin yumuşaklığını. Bu malzeme karışımı, bir çekmece parçasını ustaca entegre eden bir model ortaya çıkarır. Uygun! Made in Meubles’da bulmak için.

Made in Meubles’tan satın alın

14. Yuvarlak dövülmüş metal sehpa

Yuvarlak dövülmüş metal sehpa

Orijinal, bu yuvarlak sehpa, zanaatkar bir görünüme sahip güzel bir çalışma. Bronz rengi ve dövülmüş metal işlenmesi onu diğer modellerden ayırır. Mekanı kaplayan ve kendini ustaca empoze eden tam bir form. PIB’de bulmak için.

PIB’den satın alın

15. Metal konstrüksiyonlu camlı sehpa

Camlı metal yapı sehpa

Bu masa ikilisi, cam bir tavanın şeffaflığını siyah metal bir yapı ile birleştiriyor. Sade bir ada oluşturmak için birbirine mükemmel şekilde uyabilirler. Ya da kanepenin önünde kendinize daha fazla yer açmak için ilişkinizi kesin. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

16. Metal ve ahşaptan orijinal oturma odası masası

Metal ve ahşaptan orijinal oturma odası masası

Endüstriyel bir ızgara metal kutusu gibi, bu masanın yapısı da arapsaçının grafik etkisi üzerinde oynuyor. Ahşap üst kısım, orijinal bir sehpa oluşturmak için doğaçlama yapılmış gibi görünüyor. Made in Meubles’da bulmak için.

Made in Meubles’tan satın alın

17. Siyah veya beyaz metalden kare yerleştirme masası

Siyah metal iç içe yerleştirme masası

Klasik ve aynı zamanda çok pratik! Bu üçlü kare iç içe yerleştirme masası, tüm oturma odası düzeni seçeneklerini tatmin etmek için mantıklı setler oluşturmanıza olanak tanır.
Bu oturma odasında, bir rattan koltuk ve beyaz keten bir kanepenin yanında ekru Berberi tarzı bir halı üzerinde yer aldı.

Küçük beyaz metal yerleştirme masası

Beyaz veya siyah versiyonda, etrafındaki nesnelere bağlı olarak seçim sizin. Bulmak için La Redoute.

La Redoute’da satın alın

18. İki yuvarlak tepeli sehpa

İki yuvarlak tepeli sehpa

Üst üste binen iki üst kısmın yuvarlak şekli ve orta ayakları bu sehpaya tüm özgünlüğünü verir. Bu modeli benzersiz kılan yumuşaklık, karakter ve 70’lerin tarzı, kanepenin doğrusal şekilleriyle tezat oluşturuyor. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

Ayrıca masif ahşap sehpa, mermer oturma odası masası ve hatta bu endüstriyel tarzdaki modellerin üzerindeki klasörümüzü keşfedin.

Cubit: modüler mobilya

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu