Banyoda mikro çimento kullanmanın avantajları

Banyoda mikro çimento
Banyoda mikro çimento kullanmanın avantajları nelerdir? Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, mikro çimento Hem banyolarda hem de iç dekorasyonda trend olmasının yanı sıra inşaat dünyasında en çok kullanılan malzemelerden biridir. başarısının sırrı, karitler, lifler, reçineler ve polimerleri çimento ile karıştırarak, modifiye edilebilecek tek şey olmayan, karışımın rengini değiştirmek için pigmentlemeyi mümkün kılan bileşiminde yatmaktadır.
Ayrıca, ne istediğimize bağlı olarak yüzeyini pürüzsüz, dokulu, mat veya parlak olacak şekilde değiştiriyor. Bu nedenle, banyoda mikro çimento kullanmak için fikirler.

Banyoda mikro çimento uygulaması. Aşağıda görebileceğiniz gibi, mikro çimentoyu banyoda kullanmak söz konusu olduğunda ilişkilendirebileceğimiz birçok avantaj var. Onları tanımak ister misin?

Dayanıklı

Kalınlığı 2 veya 3 milimetreyi geçmese de oldukça sağlam bir malzemeden bahsediyoruz. ısıya, suya ve neme dayanabilir, bu yüzden banyoda giderek daha fazla kullanılıyor.

Kaymaz

Banyo için ideal bir malzeme olmasını sağlayan bir diğer özelliği ise kaymaz olmasıdır. Güvenilirliğinin seçilen bitişe bağlı olduğu söylenmelidir, ancak genel olarak su ve nem nedeniyle oluşabilecek kaymalara karşı büyük bir müttefik olduğu söylenebilir.

Su Geçirimsiz

Her şeyden önce su geçirmez olmadığı anlamına gelmez, çünkü her zaman küvetleri veya duşakabinleri kaplamak için neden bu kadar ideal olduğunu açıklayan bir katmanla kapatılmıştır. Ek olarak, bu arada, az olmayan bağlantıların contalarını yenilemek zorunda olduğunuzu unutuyorsunuz.

Çok yönlü

Mikro çimento olduğu gerçeği arazi ekipmanı banyonun her yerinde kullanmanıza olanak tanır: tavanda, yerde, duvarlarda, duşta, küvette… İster dışarıda ister içeride kullanın fark etmez! Ayrıca, mevcut çok sayıda renk ve kaplamanın dekoratif bir sorun olmadan tüketicinin zevkine göre kullanılmasına izin verdiği unutulmamalıdır.

Çalışma gerektirmez

Daha fazla avantaj? Örneğin duvar ve yer karosu gibi hemen hemen tüm yüzeylere doğrudan uygulanabildiğinden, karoyu çıkarmak için moloz yoktur. Bu nedenle, bir reform gerçekleştirirken zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Bakım gerektirmez

Derzlerin olmadığı bir yüzeyden bahsettiğimiz için daha az kir birikmektedir ve sonuçların muhteşem olması için mantar önleyici bir işlem uygulamak yeterlidir. Bu nedenle, ilk günkü kadar iyi tutmak için su ve nötr sabun kullanarak temizlenmesi çok kolaydır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu