Banyo mobilyalarında trend olan 7 renk

beyaz-banyo-mobilya
Banyo mobilyaları, odadaki düzeni sağlamak için odayı yeterli depolama alanıyla donatır. Mobilya renginin seçimi sadece kişisel zevke değil, aynı zamanda çevrenin kendisine de bağlıdır. İçinde BeyazYastik.Com trend belirleyen renklerden oluşan bir seçkiyi paylaşıyoruz. Bu odada tadilat yapmak, bazı kişilerin üstlendiği yaz projelerinden biridir. Hangi tonların moda olduğunu öğrenin!

1. Beyaz

beyaz-banyo-dolap
Herhangi bir kompozisyonda her zaman en çok kullanılanlar listesinde yer alan bir renk. Beyaz bir mobilya parçası, küçük bir odada çok kullanışlı olan görsel hafifliği ile öne çıkıyor. Gardırobun bitişi de bir görünüm sunabilir Dostum veya tersine, parlar.

Renge ek olarak, ana mobilya parçasına görsel ağırlık katan ve ekleyen başka özellikler de vardır. Örneğin askıya alınmış bir tasarım, yalnızca birkaç metrekarelik bir yüzeyde özellikle güzel görünür.

2. zenci

siyah-banyo-dolap
Banyo mobilyalarının renginin seçimi, odanın tarzıyla ilgili olabilir. Örneğin endüstriyel tasarım, gri veya siyah gibi koyu tonların bulunduğu ortamlar yaratır. Ancak bu element evrenseldir, tıpkı beyaz gibi.

Küçük bir odaya nasıl entegre edilir? Açık renkli fayanslarla bir odada çerçevelenmiş: parlak ve alanı gölgelemeyen bir kontrast. musluk Bu çok zarif ve sofistike görünümü siz de spor yapabilirsiniz.

Düz çizgilerin güzelliğiyle öne çıkan çağdaş tarzdaki banyolar da bu ilhamı gösterebilir.

3. Gri

gri-banyo-dolap
Siyahı seviyor ama daha parlak bir alternatif seçmeyi mi tercih ediyorsunuz? Gri, yeni trendlerden biri olarak konumlanıyor. gibi lüks malzemelerle birleşen bir bileşen. mermer.

Bu trend seçkisinde şimdiye kadar bahsedilen tüm tonlar sadece moda değil, aynı zamanda zamansız güzelliğin cazibesine de sahip. Beyaz, gri veya siyah banyo mobilyaları zamanla olumlu yönde gelişir.

Banyo dekorasyonunda endüstriyel tarzı seviyor musunuz? Yani, bu gölge bu kompozisyonda mevcut olabilir.

4. Bej

bej-banyo-dolap
Bu tonalitenin avantajlarından biri de çok farklı renklerle mükemmel bir uyum sağlamasıdır. Bej, beyazın berraklığına sahiptir ancak ondan açıkça farklıdır. Aslında, her iki bileşenin de bulunduğu bir bileşim, uyum, denge ve sakinlik.

Banyoda rahatlatıcı bir dekorasyon yaratmak ister misiniz? Bu eşleştirme, bu hedefe ulaşmak için ideal seçenek olabilir. Bu sağlıklı yaşam merkezinde renk terapisi de önemlidir.

5. Hafif ahşap

açık renk ahşap mobilya
Ahşap ev dekorasyonunda en çok kullanılan kaynaklardan biridir. Aslında, bu malzeme aynı zamanda hoş bir ev hissi yaratan stiller ile de yakından ilişkilidir. Rustik bir ev özellikle kış aylarında rahattır. Bu kaplamadaki mobilyalar, modern banyoların görünümündeki zarafeti de arttırır. Açık tonlu ahşap daha az görsel ağırlığa sahiptir ve daha parlaktır.

6. Siyah ve beyaz

siyah-beyaz banyo dolabı
Daha önce sadece bağımsız olarak değil, aynı zamanda mükemmel bir kompozisyonda da zafer kazanan bu iki rengin zamansızlığından bahsetmiştik. İlham olarak paylaştığımız fotoğrafta birbirini tamamlayan iki zıtlığın oluşturduğu binom var.

7. Mavi

mavi-banyo-dolap
Banyoda rahatlatıcı bir dekorasyon nasıl oluşturulur? Mavi, bu beyin fırtınasının bir parçası olan tonlardan biridir. Doğada görünen ve bu sağlıklı yaşam alanına hoş bir dekoratif vurgu ekleyen bir gölge.

Beyaz, siyah, gri, bej, açık ahşap ve mavi 2021’de trendleri belirleyen tonlardan bazıları.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu