6 mutfak trendi nedir? Burada bul!

▷ 2021/2022 için en sıcak 6 mutfak trendi nedir? Kışın daha uzun süre evde kalırsınız ve bu yıl daha da fazla. Bu zaman, yeni yıl için önemli şeyler planlamak için kullanılabilir ve kullanılmalıdır. İç mekan tasarımının yenilenmesi ve yenilenmesi 2021 için harika planlar, sence de öyle değil mi?

Örneğin, iç dekorasyon ve mobilyadaki son trendlere yavaşça göz atabilirsiniz. Yenileme ve belki de tamamen yeni tasarım projeleri için pek çok fikir olacağından emin olabilirsiniz. Onun tarafından ele alındığını hissediyor musun? Yeni bir mutfak tasarımına ne dersiniz? 2020’de birçok ilginç mutfak trendi galip geldi. Uzun vadede güncel olma şansının yüksek olduğuna inandığımız altısını seçtik. Öyleyse buna bağlı kalın çünkü heyecan verici olacak!

Mavi ve diğer renklerde modern mutfak fikirleri

mavi mutfak tasarım fikirleri

Köşedeki mutfak adası

Kesintisiz çağdaş tasarım, son birkaç yılda modern bir klasik haline geldi. Bu eğilim devam eder ve gereksiz ayrıntıların ihmal edilmesi daha da belirgindir. Mutfakta bütün bir duvarın önüne yerleştirilmiş uzun ve geniş mutfak armatürlerini defalarca görüyoruz.

Ek olarak, her zamankinden çok daha fazla depolama alanı var, ancak aynı zamanda akıllıca görünmeyecek şekilde gizleniyor. Dokunarak etkinleştirilen modern açma ve kapama mekanizmaları, hayatı bizim için kolay ve konforlu hale getiriyor. Bununla birlikte, iyi bir fikirle her şeyi süper orijinal ve pratik yapabilirsiniz. Bu yıl bu etkiyi mutfak adasının yaratıcı konumlandırması ve tasarımıyla elde edebilirsiniz.

Ahşap, genellikle modern mutfak tasarımlarının bir parçası olarak tavan ve zeminlerde kullanılır.

harika mutfak tasarım trendleri fikirleri

 


Siyah, beyaz ve koyu gri modaya uygun, neşeli renklere yol veriyor

Hayır, siyah, beyaz ve gri mutfakların gittiğini söylemek istemiyoruz. Tam tersi: sıcak vurgularla birlikte oldukça güncel kalırlar. Ancak bu tarz mutfak tasarımları şu anda mutfak mobilyalarında en sıcak renk trendlerine uygun değil! 2021 ve 2022 Pantone renk paletleri gibi yeşil, mavi, açık ve modern tonlar daha güncel seçimlerdir.Aradığınız ürünün modern görünümünden ödün vermezseniz hem canlı hem de nötr olan bu modern nüansları tercih edin. mutfağa girmek için.

Konfor ve sade karakter şu anda en önemli önceliklerdir

parlak modern mutfak tasarımı

Aksan olarak sıcak metaller

Ayrıntılar en aza indirildiğinde, daha da önemli hale gelirler. Modern nötr renk paletleri, sizi gerçekten rahat hissettirmek için sıcak ve güçlü bir şeye ihtiyaç duyar. Altın ve bakır metallerinin özellikle güçlü bir şekilde devreye girdiği yer burasıdır. Esas olarak çeşitli aksesuar türlerinin hazırlanmasında kullanılırlar.

Açık yeşil renk, son yıllarda iç tasarımda en yeni tonlardan biridir.

mutfak için aydınlık alan

Ahşap zeminli modern mutfak

Ultra modern ve doğal malzemelerin kombinasyonu, özellikle modern mutfak trendleri arasında popülerdir. Elbette mutfak ekipmanı için ilklerini seçiyorsunuz. Bunlar en moda renklerle ve az önce bahsedilen güçlü vurgularla yapılır. Ahşap veya ahşap görünümlü yapay bir malzeme, zemin tasarımına veya mutfaktaki sandalyeler veya ışıklar gibi diğer bazı mobilyalar için uygun olacaktır.

Yapay ve doğal malzemeler burada canlandırıcı bir kontrast yaratır!

parlak şık mutfak tasarımı

Aksesuarlarla ilgili deneyler devam ediyor!

Mutfak aksesuarları artık sadece işlevsel bir birim olarak görülmüyor. Bu gerekli şeyler tasarıma estetik değer katmalıdır. Aksesuarları olabildiğince işlevsel hale getirme çabası, çok çeşitli yaratıcı fikirlere yol açmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, insanlar detaylandırmada farklı metalleri karıştırmayı severler. Renklerin ve farklı parlaklık seviyelerinin kombinasyonu, en ilginç görsel yönleri yaratır. Aksesuarlardaki mutfak trendleri 2021/2022’de çok daha ileri gidecek! Sıradışı tasarımlar tamamen içeride!

Bakır ve altın metalleri, mutfak aksesuarlarında birkaç yıldır çok popüler.

mutfak mobilyası için fikirler

Malzemeyi mutfak yüzeyi ve arka duvar için eşleştirme

İlginç mutfak trendlerini aramaya başladığımızdan beri, mutfak geri dönüşü için çok heyecan verici fikirler gördük. Bunlardan bazılarının en yenilikçi ve en güzel olduğunu görüyoruz. Bununla, mutfak yüzeyi ve arka duvar için aynı malzemeyi kullanır. Bu genellikle doku ve renk bakımından, depolama birimlerinin dikey yüzeyleriyle tezat oluşturur. Bu yöntemin gerçekten iyi çalışması için, tüm öğelerin aynı tasarım stilinde olması zorunludur.

Çirkin mutfak tasarımı çok modern

fikirler modern iç tasarım

Hâlâ geçerli olan pratik mutfak trendleri

Son olarak, özellikle yeni olmayan ancak hala güncel olan bazı pratik mutfak trendlerini size hatırlatmak istiyoruz. Birincisi, odadaki dikey yüzeyin fonksiyonel kullanımıdır. Örneğin mutfak dolapları tavana kadar uzanır. Ana temadan farklı desenler veya renklerdeki karolar aracılığıyla şaşırtıcı vurgular da oldukça popüler. Güzel tasarımcı ışıklarından gelen güçlü aydınlatma artık neredeyse bir zorunluluktur. Bu genellikle en önemli işlevsel alanları vurgulara dönüştürür. Son olarak, mutfağınızı daha iletişimsel, çok işlevli ve sade kılan her şeyin modern karakterine de katkıda bulunduğunu size bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Modern mutfağınızda güzel anlar dileriz!

Aydınlatma muhteşem görünmeli ve aynı zamanda oldukça işlevsel olmalıdır

yüksek kontrastlı mutfak tasarım fikirleri

Her öğe hem biçimsel hem de pratik açıdan mükemmel olmalıdır

yüksek kontrastlı mutfak tasarımı - harika fikirler

Mutfaktaki sıcak vurgular genellikle ışıklarla ortaya çıkıyor

mutfak trendleri fikirleri harika mobilyalar

mutfak fikirleri modern trendler

mutfak için modern fikirler

Bu tasarım minimalist ve aynı zamanda şık ve muhteşem

modern mutfak tesisleri

modern mutfak tasarımı 2020

Mutfak sıçrama ve çalışma yüzeyinin aynı renkte olması çok modern

modern mutfak fikirleri 2020

mutfak için çok zarif fikirler

Adanın yukarısında aynı anda hem estetik hem de fonksiyonel karaktere sahip fonksiyonel birimleri görebilirsiniz.

mutfak için çok modern fikirler

süper modern yaratıcı mutfak fikirleri

süper modern mutfak fikirleri

süper modern trendler

Buradaki mutfaktaki dekorasyon o kadar sanatsal ki odanın ana işlevini neredeyse unutuyorsunuz.

süper modern mutfak fikirleri

harika aydınlatma mutfak tasarımı

harika dekor mutfak tasarımı

harika mutfak dekor fikirleri

Modern bir mutfakta eğlenceli renk kullanımına örnekler

harika modern aydınlatma

harika modern mutfak fikirleri

harika çirkin fikirler

mutfak fikirleri için trendler

Tasarım ışıkları uzun süre mutfak tasarımında trend olmaya devam edecek

harika mutfak fikirleri

harika mutfak fikirleri trendleri 2020 2021

▷ 2021/2022 için en sıcak 6 mutfak trendi nedir? Burada bul!
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu