Yazın mutfağı dekore etmek için 7 basit fikir

beyaz ve açık ahşap mutfak
Yaz dekorasyonu mutfağa da ulaşıyor. Mevsimsel değişiklikler evin kalbine yansır. Bu tür bir dönüşüm oturma odası ve yatak odalarında yaygındır. Bununla birlikte, mutfak aynı zamanda değişimi memnuniyetle karşılayacak çok yönlülüğe de sahiptir. İçinde BeyazYastik.Com Odanıza yazlık bir hava katmak için size yedi basit fikir veriyoruz.

1. Masadaki çiçekler

mutfak masasında çiçekler
Masanın etrafındaki konuşmalar genellikle tatil günlerinde daha uzun sürer. Büyük bir masaya sahip geniş bir mutfak, günlük olarak çok rahattır. Masa, mekanı güzelleştiren bir odak noktası nasıl yapılır? Çiçek buketi, bu noktada bulunan güzel bir set oluşturur. Bu çiçek bileşeniyle geliştirebileceğiniz başka bakış açıları da var. Örneğin, mutfak adası. Çiçekler ayrıca neşe taşır ve ruh halini besler.

2. Hasır ürünler ve cam kavanozlar

mutfak-hasır-ürünleri
Hasır, bu odanın görünümüne tazelik katan, son derece doğal bir kaplamaya sahip hafif bir malzemedir. Bu dokuda yapılan ürünler oldukça estetiktir. Ve sonuç olarak, onları göz önünde bırakmak için idealdirler. ile bir mutfağınız varsa açık raflar, yeni bir bakış açısı kazandırmak için bu kısmı yeniden düzenleyin. Böyle spesifik bir değişiklik bütünü doğrudan etkiler.

Farklı malzemeleri düzenlemek için cam kavanozlar gibi diğer alternatifleri de kullanabilirsiniz. Cam, kabın içinde ne olduğunu görmenizi sağlar. Basit, işlevsel ve dekoratif bir formattır.

3. Yemek kitapları ve hamur işleri

yemek kitabı
Kitaplar evin her köşesine ulaşıyor. sehpa kitapları, örneğin, sehpanın üzerine yerleştirilir. Kanepede oturanlara maksimum yakınlık sunan bir mekan. Kitapçı, mükemmel edebi noktalardan bir diğeridir.

Peki, yemek tarifleri sunan yayınlar ve pişirme ayrıntıları odayı dekore etmek için pratiktirler. Bu kitaplar özenle düzenlenmiş, her metne mükemmel bir şekilde sayısız fotoğraf eşlik ediyor. Sonuç olarak, bağlama renk ve canlılık verirler.

4. Yaz sofra takımı

sofra takımı-yeni
Yaz dekorasyonu, sofrayı süsleyen tabaklara vurgu yapıyor. Mobilya ayrıca tabak ve bardakların önemini artırabilir. açık raflar ve vitrinler bunun bir örneğidir, çünkü her bir parçanın detaylarının değerini artıran otantik bir vitrin haline gelirler.

5. Mutfakta televizyon

mutfakta televizyon
Oda dekorasyonunda yapılan değişikliklerin bir kısmı yıl boyunca devam edebilir. yüklemek istiyor musunuz? televizyon mutfakta? Bu eğlence teklifini evin ana yerlerinden birine entegre etmek istiyorsanız size ilham verebilecek bir fikir.

6. Rahat bir alan yaratın

açık renklerde mutfak
Bu kadar davetkar ve davetkar bir yaz mutfağında aranan özelliklerden biri budur. O ortamda çok hoş bir atmosfer sağlayan stiller var. Rustik tarz, sizi doğrudan köydeki bir evin büyüsüne taşıyor. Mutfağınızın görünümü nedir? Geliştirmek güçlü yerin odak noktasını belirleyin.

7. Manzara resimleri veya gastronomik temalar

mutfakta resimler
Sanat, evdeki herhangi bir odanın duvarlarına asılabilir. Mutfak, özel işlerin bakış açısını gösterdiğinde de bir sanat galerisi oluyor. resimleri gastronomik tema bu senaryoda mükemmel bir şekilde çerçevelenmiştir. Bu dekoratif öneri, kasıtlı olarak o noktaya dikkat çekmek için duvarlardan birini ayırt etmenin anahtarıdır.

Tatillerde mutfağı dekore etmek için başka ne gibi fikirler eklemek istersiniz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu