Dekorasyon Örnekleri

Rustik Tarz Mutfak Dekorasyonu

Modern mutfak dolapları düz ve kusursuz hatlarıyla ‘en çok tercih edilenler’ listesinde başı çekedursun rustik tarz mutfakların sıcaklığına henüz hiçbirinin erişmesi mümkün görünmüyor. Rustik tarz mutfaklar doğal görünür ve geçmişteki bir zaman diliminden çıkıp geldiklerini düşünebilirsiniz.

Rustik tarz bir salon nasıl şöminesiz düşünülemezse rustik tarz bir mutfakta da ateşin kendini gösterebilmesi gerekir. Mutfağa şömine veya barbekü eklemek kulağa gerçekçi gelmiyor belki ama bunun yerine şömine görünümlü bir soba için mutfakta yer bulunabilir.

Mutfağınızda bir dağ evi havası estirmek istiyorsanız mutfak aletlerini herkesin tercih ettiği mağazalardan satın alamazsınız. Standart beyaz eşyalar rustik bir tarzı yansıtmaktan uzaktır. Mutfağın sıcak tarzına uyan renkli ve hatta vintage tarzda mutfak aletlerine yönelmelisiniz. Modern rustik tarzda, metalik mutfak gereçlerine de yer verilebilir.

Detaylardan söz açmışken her zaman takdir toplayan parlak krom mutfak bataryaları, rustik tarzda pek hoş karşılanmayabilir. Bronz ve vintage görünümlü mutfak bataryalarını araştırmalısınız.

Rustik Tarz Mutfak Dekorasyonu konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu