Yılbaşı Masanız için 6 Dekorasyon İpucu

Yılbaşı masası için renk seçimi, unutulmaz bir kutlama için önemlidir. Geleneksel zarafet için altın ve siyahı tercih edin veya canlı renklerle masanıza enerji katın. Renk seçiminiz, tarzınızı yansıtırken şölenin atmosferini oluşturur. Masanızı yılın ruhuyla doldurarak, hem gözlerinize hem de damak tadınıza hitap edin.

Noel masası

Yılbaşı süslemeleri çoğunlukla aileleri ve arkadaşları özel etkinliklerde bir araya getiren masanın etrafında döner. Bazı insanlar da bu dönemi yalnız yaşar. Masanın sunumu sadece farklı dekoratif stillerle değil, aynı zamanda bakım değeriyle de (başkaları ve kendisi için) iyi gider. BeyazYastik.Com’da mobilyaları şenlikli bir dokunuşla dekore etmek için çeşitli renk seçeneklerini paylaşıyoruz.

1. Yeşil ve beyaz: masada doğallık

yeşil-beyaz-yılbaşı masası

Noel dekorasyonu genellikle soğuk Noel manzarasının nüanslarından ilham alır. Yeşil ve beyazın kombinasyonu bunun mükemmel bir örneğidir. Kompozisyonun estetiği sadelik, uyum ve orantı ile karakterize edilir. Özellikle de her iki unsur arasındaki farklılaşma, her birinin kromatik kontrast yoluyla karşıt unsurun görünürlüğünü artırmasını sağladığından.

2. Siyah, beyaz ve altın rengi: sade ve zarif bir görünüm

siyah-beyaz-altın-yılbaşı-masa

Masanın sunumundaki alternatifler çok ve çeşitlidir. Sade, zarif ve rahat bir görünüm nasıl yaratılır? Genel olarak, mobilyadaki ana renk tonlarının sayısını sınırlandırmanız tavsiye edilir.

Yılbaşı için yeni ve farklı fikirler

Birbirini başarıyla tamamlayan üç malzeme, size ilham verebilecek pratik bir şema gösterir. Örneğin Noel ilhamı olarak fotoğrafta gördüğünüz kompozisyonda siyah-beyaz ve altın çerçeveli.

3. Kırmızı, beyaz, yeşil ve altın: klasik Noel renkleri

yılbaşı-masa-dekorasyonu-kırmızı-beyaz

Masa sunumuna entegre etmek istediğiniz tonları seçin. Ve her bir rengi hangi oranda vurgulayacağınıza karar verin. En tipik Noel tonlarından bazılarını eklemek istiyorsanız, kırmızı ve yeşil iyi bir örnektir. Diğer beyaz detaylarla ve bazı altın tonlarıyla (kutlama ve zarafetin sembolü) mükemmel bir şekilde birleşirler.

4. Bej, beyaz, yeşil ve ahşap: rustik bir masa

Noel-masa-dekorasyonu-çeşitli-renkler

Masanın arka planında öne çıkacak tonları seçin. Bu, bir masa örtüsüyle korunabilir veya tek başına güzelliğini sergileyebilir. Bu fotoğraftaki ilham önerisinde bej, beyaz, yeşil ve ahşap güzel bir görünüm dengesi sağlıyor.

Ancak her türlü dekoratif öneri yeniden yorumlanabilir ve kişisel beklentilere uyarlanabilir. Öte yandan, çok çeşitli dekoratif stillere entegre edilen tonlar.

5. Pembe ve gri: romantik bir teklif

Tatillerde evinizde rahat bir atmosfer yaratmak için dekorasyon stiline karar verin. Pembe, mobilyaların sunumuna romantik bir dokunuş katar. Ve güncel dekorasyonun trend tonlarından bir diğeri olan gri ile mükemmel bir şekilde tamamlanır. Altın, çatal bıçak takımlarında veya sofra takımlarında sıklıkla öne çıkan yüzeylerden biridir. Tipik tatil malzemelerinden bir diğerini tercih etmek mümkündür: gümüş.

6. Noel ağacıyla mükemmel kombinasyon

Noel'de aile resmi

Noel veya Yılbaşı masası, şenlikli bir atmosfere sahip bir odaya entegre edilir. Ağacın detayları ve kromatik perspektifi, mobilyaların sunumunu tamamlamak için büyük bir ilham kaynağı sunar.

Sonuç olarak, bütünsel dekorasyonu güçlendirmek için planlama şarttır. görsel süreklilik: tüm unsurlar birbiriyle bağlantılıdır (tıpkı yazıdaki fotoğrafta olduğu gibi).

Noel dekorasyonu ve tatillerin en önemli anlarından bazıları bu nedenle masadır. Duygusal olarak farklı gerçeklikleri gösteren bir masa. Bazen maçın belli bir döneminde yoklukların görünürlüğü artar. Ancak birçok evde her yıl tekrarlanan birçok gelenek vardır. Masayı özgün bir kompozisyonla süslemek bir karşılama ifadesidir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu