Yılbaşı gecesine hazırlanırken…

Bir 365 günü daha devirmeye hazırlandığımız bugünlerde eğer yılbaşını evde kutlayacağım diyenlerdenseniz, sizinle önümüzdeki birkaç gün yılbaşı gecenizi renklendirecek pratik, yaratıcı ve dekoratif fikirler paylaşacağım. Postayla Yılbaşı kartı göndermenin yerini e-mail greetingler almış olsa da özellikle yabancı dostlarınız ya da şehir dışında yaşayan yakınlarınız varsa bu güzel geleneği devam ettirebilen şanslı kişilerdensiniz demektir. Eğer özel günlerde kart yollamayı ve kart almayı seviyorsanız ya da geçmiş yıllardan güzel yılbaşı kartlarını biriktirdiyseniz onları değerlendirmenin zamanı geldi.:
*Salonunuzda bir duvar aynasının üzerine uzun yılbaşı simleri sarıp renkli yılbaşı kartlarınızı sergileyebilirsiniz. *Şömineniz varsa üzerine çorap asmak yerine kartlarınızı değerlendirebilirsiniz.
*Duvarınızla pencere arasına Bun Design’da bulabileceğiniz klipsli fotoğraf asacaklarından monte edebilir, rengarenk yılbaşı kartlarınızla farklı bir yılbaşı dekorasyonu yapabilirsiniz.
*Renkli kurdelaları bir hediye kutusu kapağına yapıştırarak ve üzerine kartlarınızı tutturarak kendi yılbaşı duvar sanatınızı yaratabilirsiniz.

yılbaşı

yılbaşı2

yılbaşı3

yılbaşı4

yılbaşı5

Yılbaşı gecesine hazırlanırken… konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu