Yaratıcı ev dekorasyonu yapmak için 6 fikir

dolap-vitrin-oturma odası
Yaratıcı ev dekorasyonu yapmak için 6 fikir Garipliğin güzelliği, ev dekoru modelleri üç elementten oluşan kompozisyonlarla bir evde ortaya çıkıyor. Uzayda mükemmel bir simetri ilişkisini koruyan iki parçanın geleneksel formülünün ötesine geçen bir trend. Nasıl yapılır bu üç elemanlı dekoratif? Size bazı fikirler veriyoruz.

1. Şifonyer veya büfe üzerindeki cam figürler

mobilya üzerindeki cam figürler
Bir şifoniyer çok yönlü bir mobilya parçasıdır çünkü oturma odasına, yatak odasına, ev dekoru için el yapımı eşyalar salona veya yemek odasına yerleştirilebilir. Depolamanın yanı sıra dekoratif düzeyde de birçok imkan sunmaktadır. Üçlü bir kompozisyonla süsleyebilirsiniz.  Resimde gördüğünüz örnek, mobilya yüzeyinin bir tarafında bulunan üç cam figürün bir kombinasyonunu göstermektedir.

2. Yemek masasında üç lamba

yemek masasında üç lamba
Evde özel aydınlatma gerektiren belirli noktalar vardır. Yemek masası gibi alanlar sarkıt lambaların önemini arttırıyor. Bu bağlamda çerçevelenen üç öğeden oluşan bir kompozisyon, ev dekorasyonu için fikirler bütüne dinamizm katar.

3. Oturma odasındaki sehpa üzerinde üç eşyanın bileşimi

sehpa-üç-süslü
Yardımcı mobilyalar, ev dekorasyonu için pratik bilgiler yeni seçenekler ürettikleri için dekorasyonda çok fazla oyun sunuyor. Üç farklı malzemeyi birleştirerek sehpaya dekoratif bir vurgu yapabilirsiniz. Örneğin, bir çiçek buketi, ev dekorasyonu nasıl olur bir kitap ve geometrik bileşenli bir şekil olabilir. Gönderinin fotoğrafında görsel olarak mükemmel bir şekilde tanımlanmış bir set vardır.

Kompozisyonunuzun detaylandırılması için seçtiğiniz parçaları da daire şeklinde altın bir tepsi içinde çerçeveleyebilirsiniz. Bütüne sofistike bir dokunuş getiren dekoratif trendlerden biridir. Dilerseniz tek parçadan da takım oluşturabilirsiniz. Örneğin, moda sade ev dekorasyonu, gastronomi, mimari, fotoğrafçılık, dekorasyon veya seyahat üzerine bir dizi kitap.

4. Kanepede üç minder kullanımı

kanepede üç minder
Kanepe rahat bir mobilya parçasıdır ve ayrıca benzersiz bir yüzeye sahiptir. Minderler koltukları süslüyor ve konforu artırıyor. Üçlü bir kompozisyon oluşturun farklı modeller size ahenkli bir eda sergileyecektir. Çeşitli kalıpları başarıyla birleştirmek karmaşık bir süreçtir. Ancak geometrik desenlere sahip bir tasarım, Evde düzenleme yaparken dikkat edilmesi gerekenler ev dekoru kendin yap diğer monokrom parçalarla kolayca kombinlenebilir.

Birçok kişi mobilyaların dekorasyonunda ev düzenlemeye nereden başlamalı simetri arar ve bu nedenle kanepeyi giydirmek için çift bir sayı seçer. Öte yandan üç bileşenli kompozisyonlar da oldukça özgün ve görsel. Yatağı bir takım minderlerle süslemek için yatak odasına da aktarabileceğiniz bir fikir.

5. Duvarda bulunan aynaların dekoru

üç-ayna-duvarda-kanepe-arkasında
Ayna, evin güzelliğini artıran en dekoratif aksesuarlardan biridir. Üç öğeden oluşan bir kompozisyon, yeni ev düzenleme fikirleri bir evin belirli perspektiflerinde çerçevelenebilir. Örneğin, kanepenin arkasındaki duvarda. Farklı büyüklükteki modellerden oluşan bir tasarım mükemmel bir geometrik evren oluşturur.

Tabaklar, ev düzenleme felsefesi fotoğraflar veya küçük resimlerden oluşan bir set oluşturmanız için size ilham verebilecek bir fikir.

6. Bir buket çiçek

vazoda üç çiçek
Bir buket çiçek, evin güzel köşelerine renk, koku ve tazelik katar. Çok çeşitli farklı çiçekler içerebilir veya tersine, minimalist ev düzenleme çekici bir çiçek süsü oluşturan üç öğenin önemini artırabilir. Bu sayede her bir çiçeğin tüm detaylarını görsel olarak algılayabilirsiniz. Evin bir alanını süslemek için üç küçük saksı da seçebilirsiniz.

Modern Dekoratif kompozisyonlar detaylarla beslenen bir evin görünümünü kişiselleştirir. Trendleri belirleyen üç öğenin kombinasyonu.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu