Tüm durumlar için raflar

Raflar, ihtiyacınız olan şeyler ve ilginç hediyelik eşyalar için harika bir yerdir. Genellikle kendileri iç dekorasyon haline gelirler. İstenilen rafı seçmek kolaydır. Asıl mesele, tam olarak hangi amaçla elde edildiğini hayal etmektir.

Ne zaman değiştirmek istersen

İç mekana yeni bir şey eklemek için, bir tadilat veya tam bir yeniden düzenleme başlatmak gerekli değildir. Elinizin altında modüler veya şekil değiştiren raflar ile atmosferi yarım saatte “tazeleyebilirsiniz”.

Tum durumlar icin raflar

Fotoğrafta: Lago Diagolinea rafları kendi ekseni etrafında dönüyor ve herhangi bir açıda eğilebilir. Bu özellik, birkaç raftan komik kompozisyonlar yapmanızı sağlar.

1615102847 272 Tum durumlar icin raflar1615102847 202 Tum durumlar icin raflar

Resim: Lago Slide modüler raflar. Ruh halinize göre, yeni bir figür halinde düzenlenebilir veya hatta birkaç kompozisyona bölünebilir.

Güzellik için

Aklımda tutmak istediğim bazı şeyler. En sevdiğim bir fotoğraf, ilginç bir heykelciği veya “tarihle dolu” bir hatıra olabilir. Bu durumda ne seçilmeli? Bir tasarımcı heykelcik, sıra dışı bir vazo ve özlü bir tasarıma sahip bir rafa odaklanmak istediğiniz herhangi bir nesneyi, “kaybolmayacakları” bir yere yerleştirmek daha iyidir.

1615102848 738 Tum durumlar icin raflar

Fotoğrafta: “gizli” raf Porada Lineas kitaplık.

Bir dizi benzer ürün için – kitaplar veya bir figürin koleksiyonu için, numaralarını geçecek bir raf alabilirsiniz.

1615102848 760 Tum durumlar icin raflar

Resimde: Cattelan Italia Nuvola cam raf, ilginç öğelerden oluşan bir koleksiyon için mükemmel bir seçimdir.

1615102848 834 Tum durumlar icin raflar

Resimde: Cattelan Italia Swing asma rafı, çeşitli aksesuarlar için uygundur. Drop adı verilen özel “şarap” formatında da üretilmektedir.

Sipariş için

Bir raf, sadece kitaplar veya süs eşyaları için bir yer değildir. Tam boy bir dolap için yer olmadığında, bir dolap rafı yardımcı olacaktır. İçinde kaç tane şeyin mükemmel bir sırayla saklanabileceğine şaşıracaksınız.

1615102848 456 Tum durumlar icin raflar

Fotoğrafta: Alivar BeyazYastıkIS asma rafı, açık ve kapalı elemanları birleştiriyor. Geleneksel raflara ilginç bir alternatif.

1615102848 901 Tum durumlar icin raflar

Fotoğrafta: modüler raf-dolap ailesinin tipik bir temsilcisi – Zanette Casablanca.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu