Tüm durumlar için raflar

Raflar, ihtiyacınız olan şeyler ve ilginç hediyelik eşyalar için harika bir yerdir. Genellikle kendileri iç dekorasyon haline gelirler. İstenilen rafı seçmek kolaydır. Asıl mesele, tam olarak hangi amaçla elde edildiğini hayal etmektir.

Ne zaman değiştirmek istersen

İç mekana yeni bir şey eklemek için, bir tadilat veya tam bir yeniden düzenleme başlatmak gerekli değildir. Elinizin altında modüler veya şekil değiştiren raflar ile atmosferi yarım saatte “tazeleyebilirsiniz”.

Fotoğrafta: Lago Diagolinea rafları kendi ekseni etrafında dönüyor ve herhangi bir açıda eğilebilir. Bu özellik, birkaç raftan komik kompozisyonlar yapmanızı sağlar.

Resim: Lago Slide modüler raflar. Ruh halinize göre, yeni bir figür halinde düzenlenebilir veya hatta birkaç kompozisyona bölünebilir.

Güzellik için

Aklımda tutmak istediğim bazı şeyler. En sevdiğim bir fotoğraf, ilginç bir heykelciği veya “tarihle dolu” bir hatıra olabilir. Bu durumda ne seçilmeli? Bir tasarımcı heykelcik, sıra dışı bir vazo ve özlü bir tasarıma sahip bir rafa odaklanmak istediğiniz herhangi bir nesneyi, “kaybolmayacakları” bir yere yerleştirmek daha iyidir.

Fotoğrafta: “gizli” raf Porada Lineas kitaplık.

Bir dizi benzer ürün için – kitaplar veya bir figürin koleksiyonu için, numaralarını geçecek bir raf alabilirsiniz.

Resimde: Cattelan Italia Nuvola cam raf, ilginç öğelerden oluşan bir koleksiyon için mükemmel bir seçimdir.

Resimde: Cattelan Italia Swing asma rafı, çeşitli aksesuarlar için uygundur. Drop adı verilen özel “şarap” formatında da üretilmektedir.

Sipariş için

Bir raf, sadece kitaplar veya süs eşyaları için bir yer değildir. Tam boy bir dolap için yer olmadığında, bir dolap rafı yardımcı olacaktır. İçinde kaç tane şeyin mükemmel bir sırayla saklanabileceğine şaşıracaksınız.

Fotoğrafta: Alivar BeyazYastıkIS asma rafı, açık ve kapalı elemanları birleştiriyor. Geleneksel raflara ilginç bir alternatif.

Fotoğrafta: modüler raf-dolap ailesinin tipik bir temsilcisi – Zanette Casablanca.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir