Evde düzeni korumak için 8 pratik mobilya parçası

aydınlık oturma odasının-dekorasyonunda-mobilyalar

Mobilya seçimi farklı bakış açılarına vurgu yapıyor. Bunlar arasında seçilen tasarımların evdeki düzeni teşvik etmesinin önerildiğini belirtmek gerekir. İçinde dekorblog Evinize entegre edebileceğiniz pratik mobilyaların bir listesini paylaşıyoruz.

1. Salonu döşemek veya soyunma odasını tamamlamak için ayakkabı rafı

koridordaki mobilya-ayakkabı rafı

Genellikle evin en önemli alanlarından birinin parçası olan önemli bir mobilya parçasıdır: alıcı. Yani sezonun ayakkabılarını ulaşılabilir bir yere yerleştirebilirsiniz.

Ayakkabılık, birden fazla kişinin yaşadığı bir aile evinde düzeni sağlamak için mükemmel bir yardımcıdır. Elbette ayakkabılık da giyinme odasını başarıyla tamamlayan bir parçadır.

2. Ofis, oturma odası, yatak odası veya mutfaktaki raflar

ofis içi raflar

Bahsettiğimiz format çeşitli bir teklif sunuyor. Yani birçok tasarım var: farklı yüksekliklerde ve farklı malzemelerden yapılmış. Raflar pratik saklama alanı sağlar mutfakoturma odası, yatak odası, ofis veya çalışma alanı.

Bazen aynı odada çerçevelenen iki ortam arasında bir ayrım oluşturmanın bir yolu olarak planda ek bir önem kazanırlar. Örneğin açık raflar birbirini tamamlayan ve görsel olarak iletişim kuran alanlar arasında bir sınır oluşturuyor.

3. Gardırop dolabı

giysi dolabı

Her mobilya türü kendine özel bir kullanım alanı sunar. Örneğin raf, bir kitaplık oluşturmak için pratiktir. Okuma köşesi. Gardırop yatak odasında ideal bir tamamlayıcıdır. İç alanı kıyafet ve aksesuarları düzenlemek için istenilen desteği sunuyor.

4. Mutfak veya banyo sütunu

siyah mobilyalı mutfak

Ev mobilyalarının kapsamlı teklifi, her tür ev için geniş depolama çözümleri listesini gösterir. En küçük evlerde bile düzeni sağlamak mümkündür. Bazı mobilyalar yüksekliği sayesinde ortamın kullanımını güçlendirir. Tavana kadar uzanan bir raf veya kitaplık yapısı buna örnektir.

Ancak duvar boyunca uzanan ve çok az santimetre genişlikte yer kaplayan başka mobilya parçaları da var: kolon Mutfak ve banyo mobilyalarında zafer kazanan trend bu. Çağdaş tarzdaki mekanlara mükemmel uyum sağlayan düz çizgilere sahip bir makaledir.

5. Özel dolaplar

kişiye özel-giysi-dolap

Bir odanın dekorasyonu ve dağıtımı, estetik ve işlevsel düzeyde en iyi perspektifi geliştirmelidir. Açıklandığı gibi özel dolaplar kavramBağlama mükemmel bir şekilde uyuyorlar.

Her köşeden bilinçli olarak faydalanılması tavsiye edilen odalarda kullanılması gereken bir tasarımdır. Salon dolapları mükemmel bir yatırım haline gelir.

6. Ofis veya çalışma alanı için çekmeceli masa

ofisteki beyaz masa

Düzen evin farklı odalarında genel olarak mevcut olduğunda ev üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Ancak daha yüksek düzeyde bozukluğu biriktirebilecek belirli noktalar vardır.

O çalışma masası Çalışmak veya çalışmak günlük izleme gerektirir. Basitçe, çünkü düzenli bir masa konsantrasyonu ve yaratıcılığı artırır. Çekmeceli bir dolap çok pratiktir.

7. Şifonyer veya büfe

alçak dolaptaki kitaplar

Mülkteki düzen nasıl geliştirilir? Yardımcı mobilyalar aynı zamanda organizasyonu güçlendirmek için mükemmel bir çerçeve oluşturur. Bu nedenle koridor kadar önemli olan şifonyer ve büfeler de giyinme odaları, salonyemek odası veya yatak odası.

8. Komodinler

yatak odası-iki komodinli-

Bir mobilya parçasının alaka düzeyi, depolama kapasitesine değil, pratik işlevine bağlıdır. komidin Yatak odasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Ana mobilya parçasının etrafında bulunur. Bir kitabı, gözlükleri veya diğer kişisel kaynakları saklamak için idealdir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu