Reformların yıldızı Amerikan mutfağı

“Bu Ev Bir Harabe” (Para Çukuru) filmi 1986’da vizyona girdiğinden beri, ev tadilatları tamamen haksız yere kötü bir üne sahip oldu.

Her halükarda, bir mülke değer katmak için bir reform yapmak istiyorsanız, mutfağa, evin kalbini temsil eden odaya, tüm ailenin hayatının etrafında döndüğü merkezi noktaya odaklanmalısınız. Bu anlamda Amerikan mutfak, konseptin çok yönlülüğü nedeniyle giderek daha fazla talep gören bir seçenek haline geldi.

Ancak işlevsel bir Amerikan mutfağı elde etmek için bir bölmeyi yıkıp salonla iletişim kurmanız yeterli değildir, çünkü fiziksel ayrımı ortadan kaldırmış olsak da, kişiliklerini koruması gereken iki bağımsız alanımız var. Şu anda Amerikan mutfaklarının farklı tarzları, açık konseptten vazgeçmeden iki oda arasında akıcı bir tasarım ortaya koyan modern ve cesur tasarımlara sahip.

Tabii ki bu tip mutfak ile mevcut alan daha da genişler ve küçük mutfaklar için ideal bir mutfak tipidir ve küçük daireyi çok daha verimli hale getirir.

Bu nedenle birçok açık mutfakta kahvaltı barı ve bu tip Amerikan mutfak bulunur. Bu yazıda bilmeniz ve dikkate almanız gereken bazı ilginç şeyler göreceğiz.

Tanım olarak Amerikan mutfağı

Bu mutfak türü, belirgin ferahlığı ile tanımlanır, çünkü mutfak ve oturma odasını birleştirerek, ayırma duvarlarından kaçınarak evinizin metrekaresini daha iyi kullanır. Küçük bir mutfak bile doğrudan oturma odasına akan rahat bir yer olabileceğinden, sorun mutfağın boyutuysa son derece kullanışlı bir açık oda konsepti.

Tabii ki, küçük çocuklu aileler için mini mutfak da en iyi seçenektir, çünkü mutfakta çalışırken oyunlarının gelişimini izleme görevini kolaylaştırır.
Bu tip mutfakların yaşadığı patlama, tasarımcıların mutfak ve oturma odası arasındaki geçişi dekore etmek ve akışkanlık kazandırmak için binlerce fikir geliştirmesi anlamına geliyordu.

Modern mutfaklar için mükemmel bir fikir

Amerikan mutfak fikrinin salona doğru boyutunu büyüterek sağladığı rahatlık ve ferahlık, bu tip mutfakların çok kısa sürede üzerinde çok sayıda dekorasyon projesinin geliştirildiği bir arzu nesnesi haline gelmesi anlamına gelmektedir. Amerikan mutfak ve salon arasında sağlanan yukarıda bahsedilen sürekliliğin sağladığı daha büyük açıklık algısından yararlanarak, daha fazla alan kullanımı ve küçük alanların optimize edilmesi için etkili bir çözüm elde etmek için.

Dekor amerikan mutfak

Amerikan mutfak tasarımları ortak bir konsept olarak mutfak ve oturma odasının daha geniş bir alanda birleşmesi, Amerikan mutfağını geleneksel olarak olduğu gibi ayrı bir yere atmak yerine evin geri kalanına açıyor.

Bu odayı oturma odasına dahil ederek, daha fazla önem verilir ve aynı dekorasyon, aralarına merkezi bir ada bile dahil edebileceğimiz, parlak renklerde mobilyalar kullanabileceğiniz temel bir rol üstlenir. küçük bir mutfağımız varsa.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu