Temel bir ev ortamı için tasarım ve işlevsellik

Mutfak ev için temel bir ortamdır. Mobilya seçimi, konfora, işlevselliğe ve neden olmasın da en son tasarım trendlerine yer açmak anlamına gelir. Ne derler

temel bir ev ortamı için tasarım ve işlevsellik
Ne mutfaklar 3 metre Çok değerli doğrusal çözümler, az yer kaplayan ama yine de böylesine önemli bir yerde kendini iyi hissetmekten vazgeçmek istemeyenler için geçerli bir çözümü temsil ediyor.

üç metrelik tasarım mutfaklar

Elbette onları seçerken misafirler üzerinde yapabilecekleri etki de dikkate alınmaktadır. Bu, özellikle açık bir alana sahip olanlar ve bir anda sevdiklerini oturma odası ve mutfağa davet edenler için geçerlidir.

3 metre açık alan mutfak

Öyleyse ne için çözümler var 3 metrelik bir mutfağa karakter vermek ve onu gerçekten ayırt edici bir unsur haline getirmek için? Bugün bu soruyu, sizin için yararlı olacağını umduğumuz bazı stil ipuçlarını sunarak yanıtlıyoruz.

Eşleştirmeler üzerinde çalışın

Kombinasyonlar, özellikle renk açısından, 3 metrelik mutfağı özelleştirmek için çok geçerli bir çözümü temsil ediyor. İyi çalışacak çözümler çoktur.

mutfaklar üç metre renkler

Örneğin, cilalar ve üst kısım arasındaki kombinasyona konsantre olabilirsiniz. Bu sayede hem ziyaretçiyi hem de her gün evin mekanlarını yaşayanları sadece görsel olarak tatmin edebilecek bir denge ön plana çıkarılır.

Duvarlar ve yaratıcılık

3 metrelik mutfağa doğru vurgu yapmak için duvarda da yaratıcı bir şekilde çalışabilirsiniz. Reçineler, renkler veya endüstriyel efektlerle kişiselleştirmek, mutfağı ‘çerçevelemek’ ve çevreye sıcaklık vermek için doğru seçim olabilir.

Minimum alan

3 metrelik mutfak, açık alanı olanlar için en uygun seçim olabilir, çünkü sevginize minimal tarz için yer vermenize olanak tanır. Bu seçenek, fazlalıktan kaçınmak ve iki çok farklı ortamın ruh halini birkaç metrekarede bir arada yaşamak istediğinizde en azını söylemek avantajlıdır!

tasarım mutfaklar 3 metre

Bu nedenle, 3 metrelik doğrusal bir mutfak seçerek, renkler ve hacimlerle oynama fırsatına sahip olursunuz, temel ama yine de etkili kompozisyonlara hayat verirsiniz. Her şeyi daha da özgün kılmak için tavana bir ışık noktası yerleştirerek ve özellikle yaratıcı çizgilere sahip bir lamba seçerek yaratıcı bir şekilde cesaret edebilirsiniz.

Sadece stil değil

Şimdilik stil ipuçlarından bahsettik. Mobilyayı seven herkes için açıkça görüldüğü gibi, gerçekten mükemmel çözümlere hayat vermek için kesinlikle yeterli değiller. Aslında pratik yönü de dikkate alınmalıdır.

3 metrelik mutfaklarda bu ne anlama geliyor? Öncelikle ocağı duvarlara çok yakın yerleştirmekten kaçının. Bu şekilde, aslında, onları mahvetme ve o zaman gönderilmesi zor olan izler bırakma riski vardır.

Aydınlatmaya dikkat edin

aydınlatma, mutfağa gerçekten pratik bir değer vermek için gereklidir. Bu bağlamda, duvar ünitelerinin altında bir ışık noktası seçilmesi tavsiye edilir. Bu, gözleri aşırı derecede yormadan tezgah alanına görünürlük sağlamak kadar önemli olduğu kadar da basittir.

3 metrelik mutfak nasıl özelleştirilir?

İnkar etmek yok: kim diyor ki mutfak 3 lineer metre çok özelleştirilebilir değil, çok yanılıyorsun!

Günümüzde yaratıcılığı ve cesaret arzusunu ön plana çıkararak, her mobilyaya özel bir şekilde tasarlayarak karakter kazandırmak mümkündür.

orijinal mutfak üç metre

Yaratıcı ve pratik bir alan olan mutfak ile bunu renklerle, hacimlerle, kapalı duvar üniteleri ve yemek kitabı, aromatik bitkiler, hayatın güzel anılarıyla bağlantılı küçük objeleri saklamak için açık bölmelerle oynayarak yapmak mümkün.

Tüm bunlar, doğru bir bağlılıkla gerçeğe dönüşebilir ve boyutu ne olursa olsun evinizi daha iyi yaşamanıza yardımcı olabilir. Aslında önemli olan, onu dekore ettiğin aşktır!

temel bir ev ortamı için tasarım ve işlevsellik
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu