Oturma odasında aksesuarların rolünü geliştirmek için 8 renk

çeşitli renklerde minderli kanepe

Bir renk odaya özel bir çekicilik verebilir. Ve aksesuarların rolünü artırmak için dekorasyonda kasıtlı olarak belirli bir tonlama kullanılabilir. Oturma odasına görünürlük katan parçalar. BeyazYastik.Com’da, varlığın altını çizmek için çekici renklerden oluşan bir seçim öneriyoruz. Kırlent yastıkperdeler ve odadaki diğer süslemeler.

1. Pembe: oturma odanıza tatlı bir dokunuş katın

Pink, başrollerini Margot Robbie ve Ryan Gosling’in paylaştığı Barbie filminin gösterimi vesilesiyle yeni bir rönesans yaşadı. Modaya ve iç tasarıma aktarılabilecek bir estetiğe ilham veriyor. Romantik dekorasyonu seviyorsanız ya da mekana tatlı bir dokunuş katmak istiyorsanız, pembe aksesuarlarda. Yani çevreyi şarj etmemek için ölçüyü ve oranı bulun.

2. Kırmızı: gücüyle öne çıkan bir renk

kırmızı-yastık-on-gri-kanepe

Kırmızı, gücü ve pozitif enerjiyi ileten bir tondur. Moda, makyaj ve dekorasyon trendlerinde çokça yer almaktadır. Çekici bir kontrast çizdiği daha koyu ve daha bastırılmış bir arka plana bir doz canlılık getiriyor. Örneğin gri ile çok şık bir ikili oluşturuyor.

3. Mavi: doğa ile bağlantı

mavi-gri-yastık

Mavi, farklı yoğunluk seviyelerinde odanın kahramanı olabilir. Diğer birçok kromatik teklifle birleşen bir kaplamadır. Böylece güzel yaratabilirsiniz kompozisyonlar gri, beyaz veya siyah gibi diğer tonlarla bağlantılı olarak.

4. Hardal rengi: oturma odasındaki ışığı artırır

hardal renginde yastık

Beklentilerinize uygun estetik bir öneri ile oturma odanızı dekore etmek için sevdiğiniz bir dekoratif stil seçin. Ve hoş bir vurgu sağlayan rengiyle aksesuarların ön plana çıkmasını sağlar. O hardal dikkate alınması gereken bir öneridir. Işığını içeriden çoğaltan bir odada çekici bir görsel etki sağlar.

5. Mor

Aksesuarlar zenginleştirir sıcaklık ve oturma odasında ev hissi. Odayı süslemek için seçilen tonlar, bağlam içinde özel bir görünürlük kazanır. Daha önce romantik bir atmosfer yaratmak için pembeden bahsetmiştik. Kromatik bir alternatif arıyorsanız, mor mükemmel bir öneridir.

6. Yeşil: yaşam alanında sakinleşin ve rahatlayın

oturma odasındaki yeşil kanepe

Salonda bulunan tonlar aynı zamanda duygusal düzeyde de iz bırakır. Örneğin kanepe, dinlenmek, sohbet etmek ve eğlenmek için bir köşe oluşturmak için ideal bir ortamdır. peki, yeşil Umudun, doğanın veya pozitif enerjinin sembolü olarak odada çok hoş bir atmosfer yaratan bir tondur. Bu nedenle salonunuzun kompozisyonunun bir parçası olan aksesuarlarda rolünü artırabilirsiniz.

7. Oturma odasında siyah aksesuarlar

Siyah, zamansız bir eşleştirme yaratan çok zarif bir renktir. beyaz. Onu odanın estetiğine entegre etmek için size ilham verebilecek farklı dekoratif öneriler var. Örneğin, yaşam alanını ortama sofistike bir dokunuş katan parçalarla süslemek için siyah aksesuarları seçin.

8. Aksesuarlarda beyaz

oturma odasında beyaz aksesuarlar

Beyaz, salon dekorasyonuna sıklıkla yüksek dozlarda entegre edilen tonlardan biridir. Duvarlarda ve hatta mobilyalarda öne çıkması yaygındır. oluşturmak istiyor musunuz? dekoratif etki net yüzeyinin sadeliği sayesinde çok çekici? Bu durumda odadaki aksesuarların varlığını vurgular.

Aksesuarlar İskandinav, çağdaş, endüstriyel, klasik veya eklektik bir oturma odasının görüntüsünü süslüyor. Ve alanı kendi bakış açınıza göre kişiselleştirmek için renklerle oynayabilirsiniz.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu