Ev dekorasyonun’da ferah düzenler

Ev ortamında kullanım dışı gördüğünüz bölümler; merdiven boşluğu, dar düşer kısımlar gibi bir çok örnek çıkarabiliriz uygunsuz gibi görünen yerleri pratik ve akıllı biçimde düzenlediğinizde daha rahat ve ferah bir mekan’a kavuşacaksınız.

Dubleks ev yada sadece çatı katı bir evde bulunuyorsanız ve bu dar alanları verimli halde kullanamıyorsanız aşağıda sunduğumuz görsel örneğindeki gibi dolap ve masa yerleşimlerine göz atınız.

Dar ve çaplı alanlarda bulunan dopları, büyük yapı marketlerinde dilediğiniz ölçüler’de uygun fiyat’a yaptırabilirsiniz. Çatı katında yer alan mutfağınız dar ve küçük ise, daha modern ve kullanım alanı iyi değerlendirilmiş mutfak doplarını tercih edebilirisiz. İsterseniz özel ölçülerde yaptırabilir isterseniz’de mobilya marketler’de uygun fiyatlara hazır mutfak dopları bulabilirsiniz.

Ev dekorasyonun’da ferah düzenler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir