Ev dekorasyonu için siyah mobilyalar

Ev dekorasyonu için siyah mobilyalar

Çoğu insan, siyah mobilyayı oda dekoruna dahil etmeye cesaret edemez, çünkü sadece öğeyi beğenmezler, ancak bunu yapmanın zor olduğunu anlarlar. Bunun bir odayı aşırı derecede karanlık yaptığına inanıyorlar, ki bu sadece bir efsane olacak. Siyah renkli mobilyalar çok şık bir kişiye gönderilen odaya sofistike ile birlikte Farklı renkler kullanmanın yanı sıra başarılı bir şekilde ürün odadaki siyah mobilyaları tamamlar.

İnsanların siyah mobilyaları iyi bir odaya dahil etmesine yardımcı olan renk desteği

iyi bir oda içinde siyah mobilya

İnsanlar, bu siyah mobilyaların odayı karanlık OLDUĞU GİBİ küçük gösterdiğine inanıyor. muhtemelen bir kişinin bilemeyeceği kişi O tekil mobilya siyah olacak, kendi duvarlarınız değil, ve oda dekorunuzun diğer tüm unsurları. Bu nedenle, kendi odanızın karanlık ve ağırlaşması konusunda endişelenmeyin. Siyah mobilya dekorunu güçlendiren renk yardımcısını takip edin.

Nötr renkler

nötr renkler

Siyah mobilyaları büyük bir odaya yerleştirin, ardından bej, fildişi veya belki ek nötr renklerin içine ek mobilya parçaları veya belki aksesuarlar yerleştirin. Mevcut siyah mobilyalarınızın çok daha etkileyici görünmeye başladığı kadar, kombininizin ne kadar güzel göründüğünü fark edeceksiniz. Boyunca harika bir bireysel nötr gölgeden yararlanmanızı önerdiğimde, ya da belki de birden fazla nötr tonla ilgili olarak ÇALIŞMAK çekiciliği ortadan kaldırabilir.

Canlı renklere EK OLARAK parlak içeren kullanın

Canlı renklere EK OLARAK parlak içeren kullanın

Şık siyah mobilyaların bulunduğu odada birkaç parlak ve ayrıca canlı renk kullanabilirsiniz. Kireç yeşili, parlak kırmızı, mor, koyu mavi, sarı, pembe veya belki turuncu olsun, siyah mobilyalarla düzgün bir şekilde sıfırlanacaktır. İlişkilendirmeniz gereken tek şey, oda dekorunda parlak renkleri aşırı kullanmamanızdır, çünkü bunu yapmak odayı dağınık bir oda olarak gösterir.

Diyelim ki herhangi biri kendi duvarlarınızı kırmızıya boyadı, kanepeye parlak mor yastıklar attı, ortasına turuncu halı koydu ve ayrıca pencerelere sarı perdeler ve siyah mobilyalar astı, Koordinasyonunuzun ne kadar acıklı bir etki yaratacağını çok iyi hayal edeceksiniz. .

Bunun yerine zarif vurgulu duvar kadar güzel bir vurgu yapın, kendi aynı renk vurgulu koltuğunuzu mevcut siyah mobilyanızın arasına yerleştirin, ayrıca bir dizi aksesuar Ürün mevcut vurgu renginize uyuyor.

Tamamlayıcı renkler boyunca perdeleri seçin

Tamamlayıcı renkler boyunca perdeleri seçin

Siyah mobilya Ön koşullar Odadaki tamamlayıcı renkler Öğe yapar Fikir sizin için hayata geri döner. Perdelik hakkında konuşurken, Bu, özellikle siyah mobilyayı doğrudan harika bir odaya ekleme planlarını kullandığınızda, tamamlayıcı bir renkte olmalıdır. Bej renkli perdeler sarı ve hatta turuncu baskıda Bu, siyah mobilyalarla bağlantılı güzelliği artıran mükemmel bir kombinasyonun tek örneği olabilir.

Aydınlatmaya gereken ilgiyi gösterin

Aydınlatmaya gereken ilgiyi gösterin

Siyah mobilyalar, birlikte koyu renk mobilyalar olabilir Tıpkı bir kişinin bildiği gibi, bu mobilyaların çoğu bir odayı karanlık yapabilir. Oda dekorunuzdaki olasılığınızı ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için Fikir muhteşem siyah mobilyalara ev sahipliği yapıyor, Oda için doğru aydınlatmayı sağlamanız gerekecek.

Sadece iyi bir tavan lambası veya belki de iyi bir aplik tek başına bir odayı güzel bir şekilde aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda tavan lambaları, sarkıt lambalar, aplikler ve yan masa lambaları gibi çok sayıda aydınlatma fırsatıyla ilişkili bir kombinasyon oluşturmak için buna ihtiyacınız vardır. Bir odanın her köşesini aydınlatmak için aydınlatırlar, siyah mobilyaların Olduğu gibi görkemli görünmesini sağlarlar. bir gün de bol doğal ışık gelsin bu da mevcut siyah mobilya dekorunuzun parlamasını sağlar.

Yastıklarla birlikte parlak yastıklar seçin

Yastıklarla birlikte parlak yastıklar

Bir kanepenin siyah döşemesini hissediyorsunuz ayrıca kanepe odanıza çok karanlık sıkıcı da getirebilir. Gerçek duygunuzun üstesinden gelmenin en az zor yöntemleri, bir dizi parlak renkli yastık ve minderleri kanepeye ve hatta kanepeye atmaya yardımcı olacaktır. Onlar dekora doğru sıcaklığı doldururlar, ayrıca karanlığı parlaklığı da dengelerler.

İnsanlar genellikle oda dekoru boyunca siyah mobilyalar gibi kaçınırlar. Hepiniz bu efsaneden uzaklaşmalısınız çünkü siyah mobilyalar oda dekorunda çok görkemli görünüyor, herkesin tamamlayıcı renkleri doldurmasına bir aydınlatmaya iyi bakmanız gerekiyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu