Ev Dekorasyonu için 6 tavsiye

beyaz ve yeşil minderler
Ev Dekorasyonu için 6 tavsiye nelerdir? Eşyalar, ev dekorasyonunda büyük kahramanlardır. En iyi versiyonunu güzellikle gösteren bir alana yaşam ve kişilik katıyorlar. Mobilyaların Tekstilinde çok bulunurlar, ancak çarşaf ve resim gibi diğer özel parçalarda da öne çıkabilirler. Aynı alanda farklı yüzeyler nasıl karıştırılır? Mülk Dekorasyonu BeyazYastik.Com 6 temel ipucunu paylaşıyoruz.

1. Bir buluşma noktası belirleyin

yatak odası-desenli-yastıklar

Farklı desenleri kombinlemek sadece dekorasyonda değil modada da bir trend. Yaratıcı süreç kolay değildir, hangi tarz ev dekorasyonu çünkü iki farklı tasarımın birlikte olduklarında gerçek güzelliğini göstermemesi yaygın bir durumdur. Renklerin ve şekillerin toplamı bir odayı şarj etmeye geldiğinde olan budur.

Buluşma noktası nasıl bulunur? Örneğin, ev dekorasyonunda hangi renkler kullanılmalı o renk odanın estetiğine tekdüzelik sağlayan ortak iplik haline gelebilir.

2. Kombinasyonu yeniden tekrarlayın

Kanepede desenli-yastıklar
Simetri, ev dekorasyonunda hangi tarzlar var uyum görüntüsü taşıyan bir mekan planlamada en çok kullanılan kaynaklardan biridir. Simetri yakından ilişkilidir yeniden tekrarlama aynı şemanın merkezi bir eksen etrafında. Her iki taraf da diğer tarafın mükemmel yansımasını gösterir.

Baskılarla dekorasyonun somut örneğine de aktarılabilecek bir formül. İki farklı malzemeyi karıştırın ve işlemi evin diğer köşelerinde tekrarlayın.

3. Yeni ev dekorasyonu fikirleri

yatak üstü baskılar
Desenler bir yeri güzelleştirir ve ortama yeni nüanslar getirir. Ayrıca mevsimsel bir bileşene sahip olabilirler. Çiçek deseni, yeni ev dekorasyonu fikirleri ve ev dekorasyonunda hangi renkler uyumlu özellikle ilkbaharda zamansızdır. Tasarımların çoğu ilhamını Doğa renklerinden alır. Bu nedenle eve sıcaklık ve sakinlik katarlar. Geniş bir kompozisyon evreni gösteren birden fazla eğilim var.

Aynı ortamda birkaç form nasıl entegre edilir? Parçaların toplamının mükemmel bir uyum sağlaması için orantı duygusunu aramak uygundur. Evin değerini artırmanın 7 kolay yolu Oranı belirleme, kendine has özellikleri olan bir ortamda bağlamsallaştırılır. Öte yandan, bir baskının boyutunun son görünümü önemli ölçüde değiştirdiğini aklınızda bulundurmanız da önemlidir.

Odanın şekli ve kare görüntüleri, seçilen görünümün nihai sonucunu etkiler. Çekici bir eşleşme yaratmak için ilham kaynağı olabilecek formüller var. Toplamı çizgiler ve çiçekler, ev dekorasyonunda hangi renkler moda Örneğin. İlk seçeneği puantiyeli kumaşla da birleştirebilirsiniz.

4. Kombinasyonunu vurgulayın

düz arka planda vurgulu baskılar
Örneğin, kanepenizi veya yatağınızı süslemek için çeşitli minderler seçerseniz, karışım düz bir arka plan üzerinde daha şık duracaktır. Bu sayede baskılar daha da dikkat çeker, evin odak noktası olur. Ayrıca, en güzel ev dekorasyonu nasıl yapılır bazı geometrik şekillerin öne çıktığı bir takıma tek renk kaplamalı birkaç parça da birleştirebilirsiniz.

5. Dokuları birbiriyle karıştırın

farklı dokulu minderler
Her baskı türü, sırayla, belirli bir dokuya sahip bir kumaşta çerçevelenir. Kış aylarında bir odayı giydirmek için farklı kumaşların karıştırılması, ev dekorasyonunda nelere dikkat edilmeli hoş kontrastlar yaratmanın ve termal konforu artırmak için mekanı korumanın anahtarıdır. Yaz aylarında ise tam tersine, yüksek sıcaklıklar sunan bir zamanın ihtiyaçlarına uygun, ev dekorasyonuna nereden başlanır taze ve hafif dokuların önemini vurgulamakta fayda var.

6. Desenli kilim kullanın

halı desenli
Baskılar sadece minderlere, perdelere ve yatak takımlarına yerleştirilemez. Geometrik bir estetiğe sahip olan kilimlerin detaylarını da kişiselleştiriyorlar. Daha geniş yüzeylerde öne çıkmak için daha büyük baskılar seçin. Bu nedenle, arasındaki oranı arayın bitişi ve parçanın kendisi olur.

Bu nedenle dekorasyonda farklı kumaşları karıştırıp eşleştirmek modaya uygun olur. Kişisel zevkinize göre bir yeri güzelleştirmek için çeşitli önerileri oynayın ve deneyin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu