En İyi 10 Liste

Dünyanın En Hoş 10 Kızı

Günümüzün önde gelen kadınları, açık sözlü, tamamlanmış beyinler ve girişimci moğollar, düzenli olarak medyamıza hükmediyor, gelişmeleri başlatıyor ve içinde bulunduğumuz dünyayı değiştiriyor. İster ekranda, ister sahnede, ister podyumda; bu kadınlar toplumumuzun çehresini değiştiriyor. Doğal olarak kusursuz olmaya çalışırken – ve bundan daha şiddetli ne olabilir? Bunlar şu anda dünyanın en hoş 10 kızı.

İşte dünyanın en hoş 10 kızı 2021

10. Jennifer Lawrence

en seksi kızlar

Jennifer Lawrence: Dünyanın en seksi kızları

Jennifer Lawrence, Amerikalı aktris. Filmleri dünya çapında 5,7 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. Lawrence, 2015 ve 2016 yıllarında dünyanın en yüksek ücretli aktristiydi. Çocukluğu boyunca kilise gösterilerinde ve okul müzikallerinde sahne aldı. Bir uzman izci onu fark ettiğinde 14 yaşındaydı.

9. Beyonce

Beyonce

dünyanın en seksi kızları

Beyonce: Dünyanın en seksi kızları

Beyonce sadece şimdiye kadarki en Ateşli şarkıcılardan biri değil, ayrıca muhtemelen müzik piyasasındaki en hayırsever kişidir! Kraliçe B, kazancının muazzam bir miktarını hayır kurumlarına bağışladı, hatta amaçlarına yardımcı olmak için canlı şovlar yaptı. En Ateşli 10 Kız 2021 kontrol listemizde dokuzuncu sırada.

2018’de esasen en güzel bayanlar listesine girmeyi başarabilen 35 yaşındaki göz kamaştırıcı bir kadın değil mi? Evet, bu kara ihtişam her zaman bu kontrol listesinin bir parçası olmuştur ve bu sefer bireylerimizi gerektiği gibi hayal kırıklığına uğratacağız. 2018 Coachella Valley Müzik ve Sanat Müzik Festivali’ndeki mevcut verimliliği, önemli önemli ödüller kazandı ve basın, verimliliğini “tarihi” olarak açıklamaya devam etti.

8. Megan Fox

filmlerdeki en seksi kızlar

Megan Fox: Dünyanın en seksi kızları

Megan Fox, Amerikalı aktris ve mankendir. Fox, oyunculuk mesleğine 2001 yılında bir dizi küçük televizyon ve film rolüyle başladı. İlk filmini gençlik komedisi ‘Bir Genç Drama Kraliçesinin İtirafları’ndaki bir işle yaptı. 2021 En Ateşli 10 Kızın Kontrol Listemizde sekizinci sırada yer alıyor.

2007’de ‘Transformers’da Shia LaBeouf ile birlikte çıkış yaptı.

Bir ilişki imajı olarak kabul edilir ve genellikle Angeline Jolie ile tezat oluşturur. Transformers serisiyle yıldızlığa yükseldi. Yani, uğrunda ölmeye değer bir fiziği var ve şehvetli dudakları cızırdatıyor. Birçok güzel bayan listesinde günlük olarak yer alıyor. Mesleğinin başlangıcından itibaren, onu hemen hemen her ihtişam kontrol listesinde görüyoruz. Güzel ve sarhoş gözleri, bir web sitesinde birisini onun hakkında döngüye sokmak için yeterince yeterli.

Kişiliği tipik olarak kıdemli ve en tanınmış aktris Angeline Jolie ile tezat oluşturuyor. Bu, daha genç bir yıldız için, böyle tanınmış ve tanınmış bir kişiyle karşılaştırıldığında bir zevk olabilir. Böylece, ihtişamı onu 2018’deki En Güzel ve En Ateşli 10 Amerikalı bayanın kontrol listesinde dördüncü sırada yer alacak bir konuma getirdi.

7. Margot Robbie

facebook'un en seksi kızları

Margot Robbie: Dünyanın en seksi kızları

Avustralyalı aktris, Harley Quinn’in uluslararası hayır işleri yaptığı için en iyi işleviyle tanınıyor! Engelli Aussie gençlerine yardım etmek için Youngcare temelini destekledi ve Filipinler’deki çocukları yükselen Above Foundation Cebu ile beslemek için gönüllü oldu.

Margot Robbie, mükemmel ve başarılı bir Avustralyalı sinema oyuncusu ve film yapımcısıdır. En Ateşli 10 Kız 2021 kontrol listemizde yedinci sırada. Tam unvanı Margot Elise Robbie. Margot Elise Robbie, 2 Temmuz 1990’da Dalby, Queensland, Avustralya’da dünyaya tanıtıldı. Yani şimdi, 2021 Mayıs itibariyle 29 yıldır.

Ancak Amerika’ya taşındıktan sonra, ABC drama dizisi Pan Am’da (2011-2012) rol aldı ve Martin Scorsese’nin kara komedisi The Wolf of Wall Street’te (2013) çığır açan işlevi gördü. Robbie’nin profili, Focus’ta (2015), The Legend of Tarzan’da (2016) Jane Porter ve Suicide Squad’dan (2016) başlayarak DC Genişletilmiş Evren’de Harley Quinn’de dolandırıcı rolleriyle gelişmeye devam etti.

Dünyanın en cömertçe telafi edilen aktrisleri arasında yer aldı. Margot, Halkın Seçimi Ödülleri, Hollywood Film Ödülleri ve New York Film Eleştirmenleri Ödülleri gibi birçok ödül aldı. Mesleğe 2000’li yılların sonlarında, iki Logie Ödülü seçimini kazandıran Neighbours (2008–2011) dramasında çalışmaya başlamadan önce Avustralya’da tarafsız sinema filmlerinde başladı. Böylece, 2017’de Time dergisi onu dünyadaki en etkili 100 kişiden biri olarak seçti ve 2019’da dünyanın en çok kazanan aktrisleri arasında yer aldı.

6. Priyanka Chopra

en ateşli kızlar

Priyanka Chopra: Dünyanın en seksi kızları

Bollywood oyuncusu ve şarkıcısı Priyanka, öne çıkanlara yabancı değil! Eski bir ihtişam kraliçesi ve Nick Jonas’ın eşi olarak bilinen o, UNICEF’in İyi Niyet Elçisi olarak yaptığı çalışmalardan dolayı insani bir ödül aldı. 2021 En Ateşli 10 Kızın kontrol listemizde altıncı sırada.

Priyanka Chopra, Hintli bir aktris, şarkıcı ve film yapımcısıdır. Ayrıca 2021’de dünyanın en güzel 10 hanımının kontrol listesi arasında yer alıyor. Aktrisin ticaretteki önemini sergileyen Miss World 2000’in galibi olabilir. Priyanka Chopra, sayısız sinema filmindeki performansıyla epeyce ödül aldı. Hayır işleri için Sağlık ve Eğitim için bir temel üzerinde çalışıyor olabilir.

Öneri: Dünyanın En Güzel 10 Genç Kızı

5. Emilia Clarke

facebookun en seksi kızları

Emilia Clarke: Dünyanın en seksi kızları

Emilia Clarke aslında bunların hepsine sahip: ihtişam, zeka ve bir sürü evcil ejderha. Bu yıl itibariyle Game of Thrones oyuncusu televizyondaki en yüksek ücretli oyunculardan biri haline gelmek zorunda ve bölüm başına 3,54 milyon AU$ gelir elde ediyor. Derginin ‘Yaşayan en sıcak’ sıralamasında birçok önemli yeri süslemiş olsa da, kadın hakları ve cinsiyet eşitliği için tanınmış bir savunucu olabilir.

Gerçek hayatta, Game of Thrones’tan Daenerys, altın kalpli hassas bir ruhtur! Akıl kanamaları konusundaki özel uzmanlığından ilham alarak, daha küçük çocuklara rehabilitasyon konusunda yardımcı olmak için SimilarYou organizasyonunu kurdu.

4. Emma Watson

instagramın en seksi kızları

Emma Watson: Dünyanın en seksi kızları

Emma Watson, İngiliz aktris, manken ve aktivist. Watson, Dragon Okulu’na katıldı ve Oxford Stagecoach Tiyatro Sanatları Bölümü’nde oyuncu olarak eğitim gördü. En Ateşli 10 Kız 2021 kontrol listemizde 4. sırada.

Büyük atılımı, Harry Potter film serisinde ‘Hermione Granger’ olarak ilk yetenekli performans işlevine sahip olduğunda buraya geldi.

Emma Watson’ın ihtişamı ve çekiciliği içinde yanlış yere düşenler için suçlandım. Bir aktris ve bir manken olan Emma Watson, sosyal bir aktivist olabilir. Her zaman, her uygun amaç için muhtemelen en sevimli, büyüleyici, baştan çıkarıcı ve yaygın bayanlar olarak birçok stil dergisinde unvanını keşfedebilirsiniz.

3. Taylor Swift

şimdiye kadarki en ateşli kızlar

Taylor Swift: Dünyanın en seksi kızları

Taylor Swift – enfes bir Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve stil mankeni. En Seksi 10 Bayan 2021 kontrol listemizde üçüncü sırada. Olağanüstü ihtişama sahip olmasının yanı sıra, birçok farklı erdemi var. Sony/ATV Music yayınevi tarafından 2016’da imzalanan en genç şarkı yazarıdır. Böylece 170 milyon doların üzerinde gelirle en yüksek ücretli süperstar seçildi. Bu sarışın güzel, çok özel ve çok hoş, ve her şey çok güzel.

Yani bu güzel bir Amerikalı, daha önce hiç yazılmamış olan bir şey değildir. Çok sayıda Аmеrісаn Мuѕіс аwаrdѕ ve Grаmmу аwаrdѕ’ın kazananıdır. Bu yüzden, 2015’te en iyi sanat eserlerini 130 milyon ve 40 milyon yıllık düşüşlerle destekledi. 2021’de dünyanın en güzel 10 kadın şarkıcısı.

2. Scarlett Johansson

en seksi kızlar instagram

Scarlett Johansson: Dünyanın en seksi kızları

Scarlett Johansson, Amerikalı aktris ve şarkıcı. Johansson, dünyanın en çok kazanan aktrisleri arasında yer alıyor. Forbes Celebrity 100’de birkaç kez yer aldı ve Hollywood Walk of Fame’de bir yıldızı var. En Seksi 10 Bayan 2021 kontrol listemizde 2. sırada.

Hollywood’un en sevilen aktrislerinden biri, sekiz yıl boyunca Oxfam International büyükelçisiydi. Kısa süre önce Kansas’taki Children’s Mercy Hastanesi için dövülmüş Avengers’ın yardımıyla binlerce ve binlerce kişi topladı!

1. Kendall Jenner

dünyanın en seksi kızları

Kendall Jenner: Dünyanın en seksi kızları

Kendall Nicole Jenner, Amerikalı bir manken ve medya kişiliğidir. Jenner, Caitlyn Jenner ve Kris Jenner’da doğdu ve güncel televizyon hediyesi Keeping Up with the Kardashians’ta ün kazandı. Jenner, 14 yaşında modellik yapmaya başladı. 2021 En Seksi 10 Bayan kontrol listemizde 1. sırada.

Kendall Jenner, bir manken ve tanınmış Kardashian ailesinin bir üyesidir. Böylece 14 yaşında Wilhelmina Models mankenlik şirketi kadar sözleşme imzaladı ve ilk stil çekiminde yer aldı. İlk modelleme kampanyalarından biri Forever 21 içindi.

Çok geçmeden, dünya çapındaki ana tasarımcılar için modellik yaparak ve dergi yayılımlarını da kapsayarak kendisi için bir ün inşa etmişti. Marc Jacobs, Givenchy, Dolce & Gabbana ve Chanel ile karşılaştırılabilir asal isimlerden bir tarzda ortaya çıktı.

Kendall, 2015 ve 2016 yıllarında Favori Model dalında Teen Choice Ödülleri aldı. Kardashian klanının bir parçası olarak, Kendall’ın sosyal medya ile parlaması saftı. O bir ana etkileyici olarak kabul edilir ve satış başına 400.000 $ ‘a kadar emir verebilir. Oje, mücevher, ayakkabı, çanta, makyaj ve giysi ile birlikte ünvanını ticari mallara ödünç verdi.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu