10 Güzel Punjabi Kadın Şarkıcısı

Muhtemelen en güzel ve en ateşli Punjabi şarkıcıları kimlerdir? 2023’teki en güzel ve en ateşli 10 Pencap kadınsı şarkıcının bu listesinde öğrenin.

Punjabi müziğinin popüler durumlarda uluslararası ünü kimseden saklanmamalıdır. Bunun nedeni, Punjabi müzik ticaretinin sürekli olarak daha sonra birer erkek ve kadın şarkıcıya dönüşen bir dizi erkek ve kadın şarkıcı üretmesidir. karlı Pencap şarkıcıları. Ancak bunun dışında modaya uygun erkek Pencap şarkıcıları, Pencap kadınsı şarkıcıların muazzam bir hayran kitlesi ve Pencap müziğinin başarısına olağanüstü bir katkısı var. Böyle yüksek 10 sevimli ve en sıcak Punjabi şarkıcısı altında yer alıyor. Bir göz atalım ve yorum bölümünde en sevdiğiniz kadın Pencap şarkıcısını bize bildirelim.

10. Yasemin Sandlası

en iyi punjabi şarkıcısı

Jasmine Sandlas: Güzel Sıcak Pencap Kadın Şarkıcılar

Jasmine Sandlas, Hintli-Amerikalı bir şarkıcı, sanatçı, söz yazarı ve televizyon karakteridir. Amerika’da yine Pencap şarkıları söylüyor. 2014 yılında albümden çıkış yaptı. Muskan hangi hızlı bir hit oldu. Müzik, Adhi Rati o sadece on iki yaşındayken onun tarafından kaleme alındı.

Jasmine, Punjabi Rap, R&B, Classical Music, Pop ve Punjabi Folk gibi birçok türü kapsar. Bollywood’da müzikten ayaklandı Yaarna Mil filmden Atmak ve piyasaya sürüldükten sonra listelerde yüksek. Vokalleri için, o aldı PTC Pencap Film Ödülleri ve En İyi Kadın Oynatma için Ekran Ödülü.

Yolculuğu insanlara ilham kaynağı oluyor, sık sık seyahat ediyor. TEDx Talks, MTV Coke Studio ve Spoken Word Platformları.

9. Kaur B

Pencap'taki en iyi şarkıcı

Kaur B: Güzel, En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Kaur B, bu en ateşli Pencap kadınsı şarkıcılar listesinde dokuzuncu sırayı verimli bir şekilde elinde tutuyor. Liste rekorları kıran Punjabi müziğinden çıkış yaptı Sınıf arkadaşı filmden Baba Havalı Munde Aptal. Kendisi tarafından fevkalade söylenen birçok parçayı benimseyen ilk müziğiyle ün kazandı. Yurtiçinde ve yurtdışında Stay konser etkinliklerinde dinleyicileri eğlendiriyor.

Müzik içindeki vokalleri Pizza Hut izleyenleri büyüledi. gibi birçok moda şarkısı vardı Lahore da Paranda, Kaniyan, Maa Nu Chitti, Just Desi, Miss You, Kaurizm, Velly Jatt, Mittran De Boot ve Allah Ho.

Kaur B, müzik gerçekliği sergilerinde günlük bir yüz olmuştur. Awaz Pencap Di ve Pencap’ın Sesi. Daha sonra PTC tarafından düzenlenen yarışmanın birincisi olarak ilan edildi.

Öneri: En Güzel 10 Kanadalı Kadın Oyuncu

8. Jenny Johal

bollywood punjabi şarkıcısı

Jenny Johal: Güzel, En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Bu kadınsı Punjabi çalma şarkıcısı, Klasik Şarkı Söyleme, Harmonium, Gitar, Sitar, Sarangi ve Tanpura ile açıkça başa çıkabilir. 2014 yılında muazzam hit müzikten bir çalma şarkıcısı olarak çıkış yaptı. Yaari Jatti Di. Pencap Sinemasında manken ve oyuncu olabilir. Onun melodik sesi ve güzelliği, büyük hayran kitlesini çekiyor gibi görünüyor. 2021’deki en ateşli 10 kadın Punjabi şarkıcısı listesinde sekizinci sırayı gerçekten hak ediyor.

Onun hit müzik listesi şunları içeriyor: Altın Wargi, Nakhra, Mattha Mattha, Russi Na, Kurti Gucci Di, ve Sohniye’yi tekrarlayın. Bazı farklı isabetler Do Dil, The Queen, Hooters, Hipnotik Gözler, Kurti Gucci Di, ve Tekrar Sohniye.

7. Baani Sandhu

punjabi pop şarkıcıları listesi

Baani Sandhu: Güzel, En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Baani Sandhu, aşırı voltajlı bir Punjabi Music ticaretinin şarkıcısı, söz yazarı, söz yazarı ve mankenidir. 2018 yılında müzikten çıkış yaptı. Fauji Di Bandook Humble Music Record etiketi altında piyasaya sürüldü.

Günday Ek Vaar Fer’in müziği Youtube’da 30 milyon izlenmeye ulaştı. Farklı hit Punjabi şarkıları somutlaştırıyor Fotoğraf, Sarpanchi, Khani Jatti Di, Pencap ve Affair.

2019 yılının hit müziklerini seslendirdiği yer mesleğinde olağanüstü bir 12 ay oldu. 8 Yama. Tanınması müzikten yükseldi Thar Jatti Di filmden Ardab Mutiyaran.

Agg Att Koka Kehar, Kale Suit, Teekhenain ve Majhi Wale sesini ödünç verdiği en son sayılardır. Dilpreet Dhillon ile birlikte yaptığı müzik Mesele Pencap müzik ticaretinde en son vızıltı.

6. Jasmin Galler

Pencap sanatçısı

Jasmin Walia: Güzel Sıcak Pencap Kadın Şarkıcılar

Jasmin Walia, Pencap müziği ve film ticaretinin esnek bir karakteridir. Hiç şüphesiz çoğunlukla İngiltere’de yaşayan en sevimli Punjabi şarkıcılarından biri. Oyuncu ve televizyon karakteri olabilir. O en iyi tanınan Sonu Ke Titu Ki Sweety, Mohan Arms, ve doktorlar. Hintçe, İngilizce ve Pencapça şarkılar için de vokal yapıyor.

İlk single’ı Dum Dee Dum YoutTube’da üç günde bir milyon görüntülemeyi geçti. Onun grafik rekortmeni single’ı Bom Diggy British Asian Single’da 5 yılın önceki tüm verilerini kırdı. Bu İngiliz-Pencap gözlemi, yüksek Hint listelerinde bir yer edindi. 2012 lansman gerçekliğindeki ilk çıkışından tanınırlık kazandı. Tek Yol Essex.

Diskografisinde birçok moda parça var Aşağı in, benim gibi kız, tapınak, Sahra, Manana, ve Biraz istemek.

5. Mannat Nur

punjabi ünlü

Mannat Noor: Güzel En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Keşmir doğumlu bu Punjabi şarkıcısı, bal tonlu ve unvan gözleminden YouTube akışını 1 milyar hasılat elde etti Laung Lachi. İlk single’ı Sari Raat Nachna 2015 yılında piyasaya sürüldü. Büyülü vokali, tanınmasını, izleyicileri kabul etmesini ve birçok saygın işbirliğini beraberinde getiriyor. 2023’teki en ateşli Pencap kadınsı şarkıcılar listemizde beşinci sırada yer alıyor.

Mannat’ın farklı beğenilen Punjab parçaları Makyaj yapmak ve Reshmi Chunni. Onun büyüleyici vokali Harjeeta gözlem için Ulusal Ödülünü kazandı Kinna Pyaar. Müzik, YouTube’da 14 milyon kez yayınlandı. Sesini modaya uygun filmler için ödünç verdi. Devam Et Jatta, Sonu Ke Titu Ki Sweety ve Harjeeta. Diskografisi esnektir ve melodik kaynaklarla doludur. Hintçe, Pencapça şarkı söyledi ve solo parçalar da verdi.

4. Bayan Pooja

punjabi kadın şarkıcılar 2020

Miss Pooja: Güzel, En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Bayan Pooja, Bhangra, Pop ve halk türlerini koruyan çok sevilen bir Punjabi şarkıcısı, mankeni ve aktrisidir. O olarak anılır Düetlerin Kraliçesi Yetmişten fazla meslek mensubu erkek şarkıcıyla yaptığı düet şarkılarından dolayı. Müzik ticaretine müzikle başladı. Jaan Ton Piyari 2006 yılında.

Bayan Pooja çantayı aldı En İyi Uluslararası Yasa üzerinde ödül 2009 yılında İngiltere Asya Müzik Ödülleri. onun albümü Romantik Hikaye uluslararası tanınırlık kazandı ve ona En İyi Uluslararası Albüm ödülünü getirdi. Filmdeki vokalleri Kokteyl takipçilerinden büyük bir sevgi ve takdir topladı. Sesini İkinci El Jawani için ödünç verdi. Ayrıntılı diskografisi 3000’den fazla şarkı ve 350’den fazla albümden oluşuyor. Ayrıca filmlerde şu şekilde rol almıştır: Pencap, Channa Sachi Muchi, Pooja Kiven Aa, ve Ishq Garaari.

3. Nimrat Hayra

punjabi kadın şarkıcılar listesi

Nimrat Khaira: Güzel En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Nimrat Khaira, en yüksek 10 en ateşli Pencap kadınsı şarkıcıları arasında hak eden bir unvan. Bu melodik şarkıcı, Punjabi müzik ticaretine düet müziğinden giriş yaptı. Rab Karke 2015 yılında. Tek gözlemi Ishq Kacheri hızlı bir vuruşa dönüşür. Kısa sürede kendini kuran Punjabi müzik ticaretinin yükselen yıldızıdır.

Onun modaya uygun Punjabi parçaları vücut buluyor Salute Wajde, Rohab Rakhdi, Takım Elbise, Tasarımcı, ve Brobar Boli. Şarkıları muazzam bir ciro elde ediyor. Pollywood filminde tam tersi Tarsem Jassar’dı. Afşar. 2020 lansmanı müziği Time Chakda, YouTube’da 62 milyon kez dinlenmeyi başardı. Ayrıca, en yeni viral lansmanı bir düet, Sira E Hou.

Nimrat, Voice of Punjab’ın üçüncü sezonunu kazandı. Aynı zamanda şarkıcı, yazar ve oyuncu olan esnek bir karakterdir. Görkemi, seçkin dergi Lifestyle’da yer almasıyla elde edilmiş gibi görünüyor.

2. Himanshi Khurana

punjabi kadın şarkıları listesi

Himanshi Khurana: Güzel En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

En ateşli ve seçkin Punjabi şarkıcıları için 2. sıra, Büyük patron şöhreti güzel Himanshi Khurana’ya gidiyor. Muhtemelen 2020’de Hindistan’da Google’da en çok aranan ünlüydü. Pek çok kişiden biri olabilir. en güzel Punjabi aktrisler ve Hindistan’ın Kadın Ulusal Aşkı Genel olarak, Pencap film ticaretinde şarkıcı, manken ve oyuncu olarak gelişen bir mesleğe sahip.

Himanshi, deneysel, fotojenik ve şık görünümüyle efsanedir. 2016’dan 2020’ye kadar Chandigarh Times’ın En Çok Arzu Edilen Kadınları oldu. New York Times Meydanı’nda yer alan birincil Pencap aktris olabilir.

Himanshi, hit Pollywood filmindeki işlevi nedeniyle bir aktris olarak değerlendirildi. Sadda Hak. Farklı göze çarpan çalışmaları şunları içeriyor: Deri hayat, Jeet Jangey Jahaan, ve 2 Bol. İlk çıkışını müzikten bir şarkıcı olarak yaptı Yüksek standart. Bunun yanı sıra, tanınmış Pencap şarkılarında şu şekilde yer aldı: Soch, Palazzo ve Teriya Mohobbatan. onun şarkıları Gallan Mithiyan, Khayal Rakhya Kar, Ik Vari Hor Soch Lei, ve Çarşı muhtemelen en çok dinlenenlerdir.

1. Sunanda Sharma

punjabi şarkıcı kadın

Sunanda Sharma: Güzel En Ateşli Pencap Kadın Şarkıcılar

Sunanda Sharma, muhtemelen sosyal medyayı yönlendiren en büyüleyici Punjabi oynatma şarkıcısı, YouTuber, manken ve aktris. Şarkıları sosyal medya platformlarında büyük dinleyici kitlesine ulaşıyor. Albümlerdeki ve filmlerdeki ifadeleri, eleştirmenler tarafından beğeni topluyor ve izleyiciler tarafından beğeniliyor.

Sunanda şu anda muhtemelen 2023’teki en sevimli ve en ateşli Pencap kadın şarkıcı. Billi Ankh 2015’te. Muazzam vuruş miktarından dikkat çekti patak 2017’de. Modaya uygun şarkıları somutlaştırıyor Morni, Sandal, Jaani Tera naa, Duji Vaar Pyar, Pagal Nahi Hona, ve Barish Ki Jaye. Ve onun Bollywood ilk müziği Tere Naal Nachna filmden nevabzade takipçilerinden büyük sevgi kazandı.

d

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu