En İyi 10 Liste

En Güzel 10 Kanadalı Kadın Oyuncu

En sevilen Kanadalı aktrislerin olduğunu bilmek ister misiniz? Eminseniz, 2021’deki en güzel 10 Kanadalı aktrisin bu listesine uyun.

Hollywood film endüstrisi, çarpıcı ve cızırtılı Kanadalı aktrislerle donatıldı. Kanadalı bayanlar dünya çapında büyüleyici kişilikleriyle tanınırlar. Kanada’da epeyce cesur ve zarif aktris var, bu yüzden en yüksek 10 en seksiyi seçmek inatçıydı. 2021’deki en seksi Kanadalı aktrislerin bu ayrıntılarını, kişilikleri, başarıları ve tanınmaları fikriyle donattık. Gönderme işlemine geçelim ve yorum aşamasında Kanada’dan en sevdiğiniz aktris hakkında bize bilgi verelim.

10. Eliza Faria

genç kanadalı aktrisler

Eliza Faria: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Eliza Faria henüz on yedi yaşında ve kimliğini ortaya koyan hünerlerini oymuştu. İkinci doğum gününde, uzun süre devam eden reklamlarda çıkış yaptığı yerde bir digicam profesyoneliydi. 2010 yılında bir televizyon dizisinden televizyona giriş yaptı. Yöneticiler. Dizide Haley’nin işlevini canlandırdı.

Bu kahverengi gözlü ihtişam, en iyi Doğu Yakası Cadıları’ndaki işleviyle tanınır. O çalıştı Arrow, Untold Stories of the ER, The Christmas pazarlama danışmanı, The Twilight Saga: Breaking Dawn-Bölüm 2, Onay, American Conjuring, A Babysitter’s to monster Hunting ve Parole Magiche. ‘Bir Bebek Bakıcısının Canavar Avına Bilgileri’ bölümünde görünen yetenekleriyle ünlü oldu.

9. cobie smulders

genç kanadalı aktörler

Cobie Smulders: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Oldukça Kanadalı aktris, milyon dolarlık bir gülümsemeyi süslüyor ve göz kamaştırıcı bir ekran varlığına sahip. Onun üstün verimliliği Yenilmezler dünya çapındaki izleyicileri büyüledi. Kendine özgü saf ihtişamı, 40 yaşında bile zamansız varlığıdır.

Smulders bir bilim kurgu dizisinde, Jeremiah bir ziyaretçi işlevinde giriş yaptı ve o zamandan beri hiçbir şekilde bir daha görünmedi. TV dizisindeki muhteşem ifadeleriyle ünlü oldu Annenle nasıl tanıştım ve görünüşü için EWwy Ödülü’nü aldı. Olağanüstü görünüm yetenekleri filmlerde olduğu gibi sevilecek Captain America: The Winter Soldier, Avengers: Age of Ultron, Infinity War, Endgame, Spider-Man: Far From Home, Safe Heaven, Teslimatçı, Topluca Geldiler, Sonuçlar, Ve bircok digerleri.

8. Rachel McAdams

en iyi kanadalı aktrisler

Rachel McAdams: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Kanadalı cızırtılı aktris Rachel McAdams, yaşın sadece bir miktar olduğunu kanıtlıyor. Modası geçmiş şarap gibi yaş geçtikçe daha da ilginçleşiyor. 17 Kasım 1978’de Ontario, Kanada’da doğdu. Onun tanınmış eseri içerir Perfect Pie, My Name Is Tanino, Mean Girls, The Notebook, it lady ve diğerleri. Bunun yanı sıra, Hollywood filmlerinde de rol aldı. Doktor Garip, İtaatsizlik, Oyun Gecesi ve diğerleri. Sarı saçları ve baştan çıkarıcı kararlılığı onu 2021 itibariyle çok önemli, çarpıcı ve en seksi Kanadalı aktrislerden biri yapıyor.

7. Madeleine Arthur

Kanada'dan insanlar

Madeleine Arthur: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Madeleine Arthur, 2021’deki en genç ve en ateşli Kanadalı aktris. Bu 24 yıllık mavi gözlü Kanadalı ihtişam, en iyi ABC drama dizisinde Genç Willa Warren’ı canlandırması ile tanınır: Aile. Megastar Amy Adams ile ekran zamanını paylaştı. Büyük gözler.

İngilizcenin yanı sıra, oyuncu Fransızca’yı da etkili bir şekilde biliyor. Bal tonlu bir sesle kutsanmıştır ve somut bir ısı sağlar. İyi yazılmış hikayeleri ve içinde çalışmak için sahte hikayeleri tercih ediyor.

Ekrandaki varlığı, X-Files, The Magicians, The Tomorrow People, To All Boys I Have Before Love, DC Legends of Tomorrow, Supernatural ve The Killing’deki güçlü rollerinden hatırlanıyor. Filmografisi biraz ayrıntılı ve çok yönlü.

6. Alissa Skovbye

ünlü kanadalı aktörler

Alissa Skovbye: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Kanada kökenli bu tutkulu Hollywood aktrisi, ABC’de Grace ve Paige rolüyle ün kazandı. Bir Zamanlar. Ablası Tiera da oyuncu olabilir. Ekranda çok yönlü rollerle kolaylıkla ve kompozisyonla başa çıkabilir ve bunları gönderebilir. Öğrenmeye devam ediyor ve şarkı söylemeyi, dans etmeyi, gitarda ve voleybolda yer almayı seviyor.

Bebekken Akademi Ödüllü aktris Kathy Bates ile Kişisel Efektler adlı bir işlev filminde çalıştı. Televizyon dizisinde bir ara alana kadar reklamlarda görünmeye devam etti, Küçükköy. Sergilerde ziyaretçi olarak yer alıyor. Fringe, Supernatural, RL Stine’s The Haunting Hour ve Motive. Ayrıca, Emily’nin tekrar eden işlevini gerçekleştirdi. Düşen gökyüzü.

5. Tiera Skovbye

kanadalı ünlü oyuncular

Tiera Skovbye: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Bir bebek sanatçı olarak çıkış yapan Tierra’nın görünen yetenekleri, çeşitli işlevler ve olağanüstü verimlilikle gelişti. Gelişen bir mesleğe ve televizyon ve film endüstrilerinin her birinde istikrarlı bir çalışmaya sahiptir. Ayrıca, 2021’deki en sıcak Kanadalı Aktrislerden biri olarak gösteriliyor.

Elizabeth Berkley’in muhteşem rolleri Bell Hikayesi Tarafından İzinsiz Kaydedilenler, Polly Cooper’ın yinelenen işlevi nehirdale, ve Robin, ABC dizisi içinde, Bir Zamanlar.

Skovbye birçok ekstra olarak göründü Summer of 84, Firefly Lane (Netflix dizisi), Nurses (Global dizisi), Dirty John, 2 Hearts, Midnight Run, The Miracle Season seçilenleri çağırmak için.

Skovbye olarak bilinir Kanada’nın en çarpıcı 2017 ve 2018 yıllarında sırasıyla Hello Canada dergisinde yayınlandı. The Hollywood Reporters listesi için seçilenleri satın aldı. Yükselen Genç Yetenek Mahsul. Ayrıca 2021’de Kanada’daki en seksi 10 kadın oyuncu arasında kimliğini de güvence altına aldı.

4. Jessica Lowndes

kanadalı erkek oyuncular

Jessica Lowndes: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Tutkulu bir aktris, söz yazarı, yapımcı ve şarkıcı olan Jessica Lowndes, 2005’ten beri cesur kişiliğiyle efsane. 2021’de en sevilen Kanadalı aktrisler arayışımızda 4. sırada yer alıyor.

CW gençlik dizisi 90210’da Adrianna Tate-Duncan’ın işlevi, görünen yetenekleriyle izleyicileri cezbetti. Şarkı söyleme mesleği ayrıca bu TV dizisinden 90210 miktarından pilot olarak alındı. Beni doğuran anne. Onun farklı şarkıları, Geçmiş Nedir Prolog ve Şanlı Steinem kimliğini vokalde yaptı. Kuşkusuz, şarkıcılık mesleği oldukça ayrıntılı olmuştur.

Filmleri Otopsi, The Haunting of Molly Hartley, Altitude, Garden of Eden, The Prince, The Devil’s carnaval, Larry Gaye: Renegade Erkek Uçuş Görevlisi ve Mezbaha. Televizyon mesleği, görünen yeteneklerinin en iyisinin görüleceği yerde olağanüstü olmuştur.

3. Sarah Gadon

Kanadalı Aktrisler

Sarah Gadon: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

En seksi Kanadalı aktrisler için üçüncü sırayı Sarah Gadon alıyor. Bu Hollywood aktrisi, filmlerdeki rolüyle tanınmaktadır. Drakula Anlatılmamış, Tehlikeli Bir Yöntem ve Güve Günlükleri.

TV’de konuk oyuncu olarak çıkış yaptı. Karanlıktan, Mutant X’ten ve Karanlık Kahin’den Korkuyor musunuz?. Övgü kedisi üç Kanadalı Ekran Ödülü ile dolu. İlk ekran görüntüsü, 10 yaşındayken La Femme Nikita’da Julia’yı canlandırdığında ortaya çıktı. Mesleğindeki her işlevi ve kısa filmi tamamlamıştır. Güzel sarışın çekici mavi gözleri satın aldı.

Vancouver Film Eleştirmenleri Birliği, Kanada Ekran Ödülü, ACTRA Ödülü ve Kanada Ekran Ödülleri gibi kredi puanına birçok ödülü var. Görünen yeteneğini ve uzun filmografisini gösteren saygın ödül sınıflarında birçok kez aday gösterildi.

2. Shay Mitchell

Kanadalı kızlar

Shay Mitchell: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Aktris, manken, girişimci ve yaratıcı, bu cızırtılı Kanada ihtişamının ön ekleridir. Gerilim dizisinde Emmy Fields’i canlandırması Küçük sevimli yalancılar onu ilgi odağıyla tanıştırdı. İskoç-İrlanda kökenli olması, güzel ve kendine özgü yüz yanlarına atfedilir. Görünen girişiminden önce, bir kokteyl garsonu olarak da çalıştı.

Mitchell, 2016 yılında bir Amerikan komedi filminden devasa ekrana giriş yaptı. rüya ülkesi. Verona, Just Yell Fire: Kampüs Yaşamı, Hemen Öbür Yaşam, Dreamland, Anneler Günü, Tek Boynuzlu At Adasına Bir Ziyaret ve Hannah Grace’in Mülkiyeti emek verdiği ve beğeniyle satın aldığı zıt filmlerdir. Televizyonda Aaron Stone, Rookie Blue, Punk’d, Glee, Project Runway, You, Dollface ve You gibi birçok dizide çalıştı.

Pretty Little liars’taki rolüyle en çok adaylığı var ve izleyiciler onun müzik filmlerini çok seviyor. YouTube, Instagram, Snapchat, TikTookay ve Twitter’da büyük bir takipçisi var.

1. Nina Dobrev

Kanada modeli

Nina Dobrev: En Ateşli Kanadalı Aktrisler

Nina Dobrev, 2021 itibariyle muhtemelen en çarpıcı ve en ateşli Kanadalı aktris. En çok gençlik dizisindeki ‘Mia Jones’ rolüyle tanınıyor. Degrassi: Yeni Nesil. Ülkeyi dünya çapındaki portallarda temsil eden bir sporcu ve jimnastikçi oldu.

Bilenmiş görünen yetenekleri, ona ‘CW’ topluluğunun doğaüstü drama dizisinde baş rolü getirdi. Vampir Günlükleri. onun işlevi Elena Gilbert dünya çapında tanınmasını sağladı. Ve çok yönlü görünümü ona birçok ödül ve tanınma getirdi. Bozulmamış gözenekleri ve cildi, kahverengi saçları ve örnek teşkil eden görünen hünerleri izleyicileri hemen bağlar.

Köpek günleri, Chloe, Hadi Polis Olalım, Son Kızlar, Kaçak Parçalar, Sonra Siz Geldiniz, Ondan Uzaklaştınız, Son Kızlar ve Çivi Olmanın Avantajları tüm zamanların izlediği filmlerden birkaçı. Onun da uzun bir televizyon programı listesi var.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu