En İyi 10 Liste

Dünyanın En Güzel 10 Genç Kızı

Esasen dünyadaki en sevimli genç aktrisler kimlerdir? Dünyadaki en güzel 10 genç aktrisin bu kaydına göz atın.

Bir kez gördüğünde dünya ekstra güzel görünüyor güzel kadın. Dünyanın dört bir yanındaki film endüstrileri, muhteşem hanımların ortası. Takiben Hollywood’un en güzel 10 Kadın Oyuncusu ve En güzel 10 Bollywood oyuncusu çok güzel örneklerdir.

Ancak, şu anda esasen en güzel genç aktrisleri tartışıyoruz. 15 ila 21 yaşları arasında dünyanın en güzel 10 genç aktrisinden oluşan bir grup hazırladık. Bu genç aktrislerin sıralaması, ihtişamlarına, dünya çapındaki itibarlarına ve mesleklerine bağlıdır.

Muhteşem genç bayanlardan başka bir unvanınız varsa, öğenin bulunduğu açıklama bölümünde bize tavsiyede bulunabilirsiniz.

10. Odeya Rush

Dünyanın En Güzel 10 Genç Kızı

Odeya Rush: Güzel Genç Kızlar

Odeya Rush’ı kim bilmez? Esasen İsrail’deki en sevimli genç aktris ve mankendir. Birçok kişiden biri olarak kabul edilebilir En güzel 10 İsrailli kadın. Rush, The Giver (2014) ve Goosebumps (2015) filmlerindeki mükemmel çalışmasıyla tanınmaktadır. 25 yaşından küçük daha genç bir aktris ve 12 Mayıs 1997’de İsrail’in Hayfa kentinde doğdu. Ailesi, yalnızca 9 yaşında modası geçmişken Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etti.

Daha sonra 2013’te, ailesiyle birlikte LA, California’ya taşındı. Gösteri mesleğine başlamadan önce Amerika Birleşik Devletleri’nde modellik yapıyordu. Polo Ralph Lauren, Gap, Tommy Hilfiger ve Guess gibi moda üreticileri için modelleme ve reklamcılık yaptı. Daha sonra, 2010’da Law & Order: Special Victims Unit’te Hannah Milner rolüyle televizyonda ilk arayı aldı.

Daha sonra 2012’de, Disney filmi The Odd Life of Timothy Green’de Joni Jerome olarak kesintiye uğramak için ilk satın aldı. Ve şimdi muhtemelen dünyadaki en sevimli genç aktris olarak kabul ediliyor. Bu yüzden muhteşem genç aktrislerin rekorunu kırdı.

9. Kiernan Shipka

Dünyanın En Güzel 10 Genç Ünlüsü

Kiernan Shipka: Güzel Genç Kızlar

Kiernan Shipka, muhtemelen dünyadaki en karlı ve zarif genç aktrislerden biridir. Shipka sadece 19 yıl modası geçmiş, ancak muazzam performansları için birçok ödüle sahip. 10 Kasım 1999’da ABD’nin Illinois eyaletinde doğdu. Netflix’teki tuhaf korku dizisi Chilling Adventures of Sabrina’daki Sabrina Spellman rolüyle ekstra tarz sahibi.

Bunun yanı sıra Shipka, AMC’deki Mad Men dizisindeki Sally Draper rolüyle de takdir görecek. Bunun dışında Shipka, Land of the Lost, Carriers, Flowers in the Attic, The Blackcoat’s Daughter ve Fan Girl gibi birçok Hollywood filminde rol aldı.

Shipka’nın çocukken TV tıbbi drama ER’de modası geçmiş 5 yaşında TV’ye girmeye başladığını bilmekten çok etkileneceksiniz. Bunun yanı sıra, en tatlı gülümsemesi, çekici kararlılığı, sevimli yüzü ve sarı saçları ile 5 ft. 2 inç boyunda. Bu nedenle, muhtemelen dünyadaki en güzel aktrislerden biri olduğundan şüphe yok.

8. Bailee Madison

genç kızlar

Bailee Madison: Güzel Genç Kızlar

Bailee Madison, 15 Ekim 1999’da Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğan 20 yaşın altındaki bir başka sevimli genç Amerikalı aktris. 2008’de Bridge to Terabithia filmiyle Genç Sanatçı Ödülleri ile onurlandırıldı. Bunun yanı sıra, Sarah Cain’i Kurtarmak filmi için Movieguide Ödüllerini de satın aldı. Madison, 19 yaşına kadar 30’dan fazla filmde ve 15 TV dizisinde rol aldı.

Bu onu muhtemelen dünyadaki en karlı genç aktris yapar. En iyi eserleri Bridge to Terabithia, House, The Last Day of Summer, Saving Sarah Cain, Brothers, An Invisible Sign ve birçok ekstra filmlerde keşfedilecek.

Performansının yanı sıra Madison, 2010’dan beri ALSF’nin (Alex’in Limonata Standı Vakfı) ülke çapındaki gençlik sözcüsü nedeniyle hizmet veriyor. 5 fit 5 inç boyunda, sevimli bir gülümseme, kahverengi gözleri, cesur kararlılığı ve harika bir yüzü var. Tüm bu rakamlar, onun muhtemelen dünyadaki en sevimli genç aktrislerden biri olduğunu kanıtlıyor.

7. Sakson Sharbino

Güzel kızlar

Sakson Sharbino: Güzel Genç Kızlar

Saxon Sharbino, yalnızca 20 yaşında olan bir diğer sevimli Amerikalı genç aktris. 11 Haziran 1999’da Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya’da doğdu. 2012 yılında dramatik tiyatroda oyunculuk mesleğine başladı. O bir 5 ft 7 inç boyunda, koyu kahverengi gözleri, Altın Kahverengi saçları ve zarif bir yüzü olan Hollywood’un genç aktrisi. Böylece Hiç şüphe yok ki, o muhtemelen şu anki dünyadaki en sevimli genç aktrislerden biridir.

Daha genç bir Hollywood aktrisi olarak, performans dünyasında tanınabilir bir yer edindi ve er ya da geç kesinlikle muazzam bir yıldız olacak. En çok Touch and Freakish dizisindeki çalışmaları ile tanınmaktadır. Bunun yanı sıra, Hollywood filmlerinde Poltergeist ve kötü.

6. Ava Allan

Dünyanın En Güzel 10 Kızı

Ava Allan: Güzel Genç Kızlar

Ava Allan, 1 Mart 2000’de Amerika Birleşik Devletleri’nde California’da doğan bir başka genç ve genç aktris. Bu sevimli genç aktris, Love Is All You Need?’daki Paula Santilli rolüyle en iyi performansıyla tanınmaktadır. Bunun yanı sıra, The Middle, True Jackson, Criminal Minds, Pretty Little Liars ve Leverage gibi birçok TV dizisinde yer aldı.

Ava, yalnızca genç bir Hollywood aktrisi değil, ayrıca kavurucu bir genç manken olacak. Sadece altı yaşındayken Disney kataloğu için modelleme alternatifini satın aldı. O sadece 20 yaşında modası geçmiş, 5 fit uzunluğunda, kahverengi gözlü, sarı saçlı, cesur kararlı ve zarif yüzlü bir Hollywood oyuncusu. Bu nedenle, yukarıdaki rakamların tümü ile Ava, 7 elde etmeyi haklı çıkarır.NS dünyadaki en güzel 10 genç aktrisin bu rekorunda yerinizi alın.

5. Merit Leighton

ilk 10 güzel

Merit Leighton: Güzel Genç Kızlar

Merit Leighton aslında 20 yaşın altındaki en sevimli genç aktris, şarkıcı ve Youtuber. İnanılmaz bir ses sanatçısı olabilir, 17 Haziran 2002’de California’da doğdu. Bu genç ünlü, mesleğine 5 yaşından küçük yaşta performans göstererek başladı. Disney’de Sofia The First hediyesi olan Lucinda adlı baş karakter için sesiyle efsanedir.

En yüksek performansı, A Tiger’s Tail filmindeki Doreen Portman’ınkidir. Ayrıca sesini birçok video oyununa, uygulamaya ve oyuncak karaktere verdi. Güzel genç ünlülerle ilgili olarak muhtemelen en çekici yüze sahip.

Oldukça ve zarif yüzüyle, hiç şüphe yok ki, bu sevimli genç aktrisin parlak bir geleceği olabilir. Merit Leighton’ın sevimliliği ve genç yaşı, onu dünyanın en güzel 10 genç aktrisinin rekoruna eklememize neden oluyor.

4. Brighton Sharbino

Dünyanın En Güzel Genç Kızları

Brighton Sharbino: Güzel Genç Kızlar

Brighton Rose Sharbino, 2018’de tam olarak 17 yaşında olan genç bir Amerikalı aktris. 19 Ağustos 2002’de Teksas, ABD’de doğdu. Pozisyonu için ekstra bir tarza sahip. AMC TV dizisi The Walking Dead olarak Lizzie Samuels.

Brighton, yalnızca altı yıl boyunca TV sergileriyle ilgilenmeye başladı. Bunun yanı sıra, benzer bazı Hollywood filmlerinde de rol aldı. Ucuz Heyecanlar, Büyüyen Smith, Cennetten Mucizeler, Kaltak ve diğerleri.

Brighton, genç kadın ünlüler için şimdiye kadar hayranlık uyandıran bir meslek oldu. Kârlı bir mesleğin yanı sıra, kişiliğine bir göz atarsanız, harika bir yüze, parlayan gözlere, ilgi çekici kararlılığa ve sarı saça sahip 5 ft. Dört inç uzunluğundadır. Bütün bunlarla başa çıkmak için çok yakıcı ve bu onu birçok güzel genç aktris arasında yapıyor.

3. Erika Bierman

genç kızlar

Erika Bierman: Güzel Genç Kızlar

Erika Bierman, Georgia, Amerika Birleşik Devletleri’nden 20 yaşın altındaki birçok genç güzel aktrisden biridir. 14 Haziran 2001’de doğan, 17 yaşında, modası geçmiş Amerikalı genç bir aktris. İlk çıkışını, Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak’ta Başkan Snow’un Torunu olarak dövüldüğü zaman aldı.

Daha sonra Dumb and Dumber To ve Santa’s Boot Camp filmlerinde çalışma fırsatını satın aldı. Ve dünyadaki sevimli gençler için endişelendiğimiz zaman, Erika kimsenin arkasında değildir. O gerçekten çok hoş bir genç aktris. Bu yüzden şimdi onu 3’te kısa listeye aldık.rd dünyadaki en güzel genç aktrisler kayıtlarımızda yer alır.

2. Olivia Rodrigo

En Güzel 10 Genç Kız

Olivia Rodrigo: Güzel Genç Kızlar

Olivia Rodrigo, 20 Şubat 2003’te ABD’de Kaliforniya’da doğan bir başka güzel genç aktris. Dedesi çocukluğunda Amerika’ya göç ettiği için Filipinler’e ait.

Olivia, göz alıcı kararlı 32-22-30 (şu anda) ve zarif bir yüze sahip 5 fit 5 inç boyunda. O da performans sergileyebilen ve müzik aletleri çalabilen çok yetenekli bir genç aktris. Harry Potter’ın büyük bir hayranıdır.

Olivia en iyi Amerikan komedi dizisi Bizaardvark’taki Paige Olvera rolüyle tanınmaktadır. Bunun yanı sıra, 2005’te ev yapımı drama filmi An American Girl: Grace Stirs Up Success’teki Grace Thomas rolüyle tarz sahibi olabilir.

Sadece 16 yaşında, sadece Instagram’da 1 milyon takipçisi var. Ve ona bir göz atarsanız, şüphesiz ek olarak, onun muhtemelen dünyadaki en sevimli genç aktrislerden biri olduğu gerçeğine katılacaksınız.

1. Eloise Webb

dünyanın en güzel 10 kızı

Eloise Webb: Güzel Genç Kızlar

Eloise Webb, 4 cm’lik üst kısmı, sarı saçları, sarkık kararlılığı ve zarif yüzüyle dünyanın birçok güzel genç aktrisinden biridir. Webb artık 17 yıldır modası geçmiş, ancak genç ve genç güzel aktrisler hakkında endişelenecekseniz hiçbir şekilde geride değil. Webb, 3 Eylül 2003’te İngiltere’de doğdu.

Eloise Webb, en iyi Sindirella 2015 film modelindeki çalışmasıyla tanınır. Bunun yanı sıra, ayrıca The Iron Lady ve An American Girl: Grace Stirs Up Success filmlerinde yürümeye başlayan bir yıldız olarak rol aldı. Üzerinde çalıştığı bazı farklı filmler Red Lights ve Bel Ami’dir.

Hiç şüphe yok ki, İngiltere’den gelen bu genç aktris parlak bir geleceğe sahip olabilir ve ihtişamı zamanla gelişecektir. Ama şu anda, 20 yaşın altındaki en güzel genç aktris olarak kabul edilmeyi hak ediyor.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu