Dekoratif trend banyo modelleri

Mikro çimento ile kaplanmış banyolar

Dekoratif trend banyo modelleri, Modern, şehirli ve şık odalar yaratma yeteneğine sahip bu malzeme, bizim için her şeyi çok basit hale getirmek için geldi; ve gerçek şu ki, aşağıda göreceğimiz gibi sunduğu avantajlar çoktur. Bu sefer odaklanacağız mikro çimento banyoları.

Mikro çimento banyoları

Mikro çimento nedir?

Şu anda iç tasarımda en çok kullanılan malzemelerden biridir. Çok yönlülüğü muazzamdır ve her ortama, dekoratif stile ve boyuta uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Agregalar, lifler, reçineler ve polimerlerle karıştırılmış çimentodan oluşur. Ayrıca sorunsuz pigmentlenebildiği için çok çeşitli renkleri elde edebilen bir malzemedir.

içinde de bulabiliriz farklı yüzeyler, ister mat, ister parlak veya dokulu. Bu, hem duvarlarda hem de zeminlerde veya tavanlarda uygulama seçeneklerinizin çok olduğu anlamına gelir. Tuvaletlerde ve banyolarda harika bir müttefik ve onu görmeyi bırakmamız uzun zaman alacak gibi görünüyor.

Mikro çimento ile kaplanmış banyolar

Çalışmaktan kaçınan bir malzeme

Estetiğine ek olarak en açık ve en ikna edici avantajlarından biri, işlere karışmak istemiyorsak mikro çimento ideal bir seçenektir çok hantal. Ve mevcut malzemelerin üzerine uygulandığı için moloz veya fazladan tadilat günleri ile uğraşmamıza gerek kalmıyor. Gerçek şu ki, bileşimi onu gerçekten yapışkan kılıyor, bu yüzden banyoda bulabileceğimiz çoğu yüzeye uygulanabilir. Doğrudan fayans ve fayansların üzerine uygulanabilir, bu odayı kullanmadan geçireceğimiz süreyi önemli ölçüde azaltır.

Mikro çimento banyoları

Kaymaz bir malzemedir

Banyoda tehlikeler olabilir. Ve bu nem ve su, özellikle hareket kabiliyeti kısıtlı veya çocukları olan yaşlı insanlar için karmaşık olabilir mi? Mikro çimento yine mükemmel bir seçenektir; ve her zaman konuştuğumuz bir kaymaz malzeme.

Mikro çimentoyu sadece döşemede değil duşta da kullanırsak duştan sonra hacimli kayma ve düşmelerin olmadığı bir alan elde etmiş oluruz.

Mikro çimento banyoları

Mikro çimento banyoları: su geçirmez bir malzeme

Belki de önemini hiç düşünmedik. sızdırmazlık nemli bir odada, ama gerçek şu ki öyle. Mikro çimento gözeneklidir, ancak son kata tamamen su geçirmez hale getirmek için bir conta uygulanabilir. Böylece, duşu veya banyoyu mikro çimento ile kaplayın Sızıntıları durdurmak ve contaları yenilemek zorunda kalmamak için mükemmel bir çözüm olabilir.

Banyolarda açık tuğla

Direnç ve çok yönlülük

Mikro çimentodan bahsetmek, dirençten bahsetmek demektir. Kalınlığı 3 milimetreyi geçmiyor ve buna rağmen hem ısıya hem de neme karşı oldukça dayanıklı bir malzeme ile karşı karşıyayız. Ayrıca, çok yönlülüğünü vurgulamak da ilginçtir; ve herhangi bir yüzey mikro çimento ile kaplanabilir.

Mikro çimento banyoları

Daha geniş alanlar

Estetik kısımdan bahsedersek, bunu inkar edemeyiz. mikro çimento görsel olarak daha büyük alanlar yaratır.
Niye ya?
Çok kolay.
Muazzam bir süreklilik duygusuyla, herhangi bir ek yeri olmayan mekanlar yaratıyoruz. Banyo gibi en küçük odalarda kurtuluşumuz olabilir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu