Çift lavabolu ve bol tarzlı banyo seçimi

zarif-banyo-çift lavabolu
Çift lavabo, gerçekten pratik bir oda yaratmak için banyodaki alandan yararlanmanızı sağlar. Trend, bir evi paylaşan çiftlerin ihtiyaçlarına uyum sağlıyor. Bu fikir, aşağıda gösterdiğimiz görünüm seçiminin stil kahramanı olur. BeyazYastik.Com.

1. Yüksek ayaklı ve çift lavabolu banyo dolabı

çift ​​lavabolu banyo tasarımı
Dolap, banyo malzemelerinin saklanması için gerekli depolama alanı sunar. Yüksek bacak tasarımı, doğrudan zemine dayanan asma bir yapının hafifliğini sağlar. Açık renkler sette daha fazla parlaklık sunar. Genişliği artırmak için önemli bir seçim.

2. Çift lavabolu ve tek aynalı banyo

çift ​​lavabolu ve tek aynalı banyo
Çift lavabo, odadaki simetri etkisini artırır. Öğelerin mükemmel bir şekilde düzenlenmesi, bağlamdaki görsel düzeni arttırır. Ortak bir eğilim, kıyafeti iki kişiyle tamamlamaktır. aynalar birebir aynı.

Ancak, bir kontrast oluşturmak ve modern bir dokunuş eklemek istiyorsanız, uzun bir formatta tek bir tasarım da seçebilirsiniz. Fotoğrafta gösterdiğimiz banyo görüntüsü bu fikri gösteriyor. Bariz sadeliği ile öne çıkan bir teklif.

3. Siyah ve beyaz

siyah-beyaz dekore edilmiş banyo
Birleştirildiğinde, zıtlıkların etkisiyle güzelliğini artıran bir odada ortak bir iplik oluşturan iki ton. Size ilham vermek için gösterdiğimiz odaya uyum sağlayan zıt renkler. Tezgah üstü lavabo, gördüğünüz gibi şu anda başarılı olan bir teklif. Mobilya ile mükemmel uyum içinde bir pozisyon. Bu formatı çeşitli geometrik şekillerde bulabilirsiniz: Meydan, dikdörtgen, dairesel ve oval.

4. Mermer duvarlı banyo

mermer duvarlı geniş banyo
Mermer, zarafetin ve zamansız güzelliğin simgesidir. Güzel ve rahat bir banyonun mükemmelliğini yükselten bir malzeme. Evde sağlıklı yaşam merkezine dönüştürülen şeye rahatlatıcı bir dokunuş getiriyor. Odanın duvarlarında ve zemininde bulunan bir bitiş, görsel sürekliliği artırır. Bütün ve parçalar arasında mükemmel bir bağlantı olduğunu gösterir. beyaz çift lavabo Odada bulunan , bütünle mükemmel uyum sağlar.

Odanın kendisi, doğal ışığın girdiği bir pencereye sahiptir. Ancak banyoyu giydirmek için seçilen renkler mekanı içeriden aydınlatıyor.

5. Oval şekilli lavabolu banyo

çift ​​ve oval lavabolu banyo
Daire mükemmelliğin sembolüdür. Kavisli hat, yuvarlak tasarımlı bir lavabonun hareketinde öne çıkıyor. Ancak bu mekanizmaya sahip bir model seçmek isterseniz ilham alabileceğiniz bir alternatif var: oval lavabo resimde görebileceğiniz , buna bir örnektir.

6. Çiçeklerle süslenmiş banyo

çift ​​lavabolu ve çiçekli banyo
Yıkamaya yakın ortam, farklı detaylarla tamamlanabildiği için büyük bir dekoratif potansiyele sahiptir. Çiçek süslemesi, bir bütün olarak odaya bir miktar tazelik ve renk katar. Doğayla teması güçlendiren süsler. Çift lavabo, odanın kompozisyonuna simetri ekler. Ama bu demek değil ki bir simetrik şema lavaboların her iki tarafında aynı görüntüyü oluşturmak için.

7. Beyaz lavabolar ve ahşap mobilyalar

beyaz ve ahşap banyo

Bir mobilya parçası Odun odaya bir depolama alanı ekler. Öte yandan beyaz lavaboları mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Her iki tonun kombinasyonu çok rahat bir ortam yaratır. Buna ek olarak, banyo yenileme sektöründeki mevcut yenilik, ahşaba çok benzer bir bitişe sahip malzemeler sunmaktadır. Mekanın dekorasyonunda mükemmel bir alternatif olarak sunulan taklitler.

Burada, çift lavabolu ve birçok stil fikrine sahip bu banyo seçkisine sahipsiniz!

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu